Kütahya Erkek Arayan Bayanlar

Selam,Kütahya’dan Seviyeli Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Gamze. Çok eğlenceli bir yere benziyor burası. Bazı arkadaşların aşk anılarını okudum. Aralarında ilginç ve heyecan verici olanları var. Bende bazı anılarımı anlatmak isterim ama bunu şimdilik daha sonraya erteliyorum. Hayatıma hep güzel insanları almaya çalıştım. Yüreği güzel olmayan, güzel bakmayan ve güzel düşünmeyen kim olursa olsun uzak tuttum onu hayatımdan. Temiz düzgün kendi halinde küçük mutlulukları büyüyeceğim bir hayat kurdum kendime. Kimsenin huzurumu bozmasına müsade ermedim. Huzurumu kaçıran her kim olursa olsun çıkardım hayatımdan. Neşeli ve hayata pozitif bakan yada bakmaya çalışan biriyim. Malesef daha önce bir evlilik yaptım ancak yürütemedim. Kabul etmeliyim ki bu evliliğin bitmesinde birinci dereceden sorumlu olan benim.

Aslında eski eşim beni gerçekten çok seviyordu ve bana çok değer veriyordu. Ne istesem yapar beni hiç incitmezdi. O zamanlar ben daha genç ve tecrübesiz bir kızdım. Zaten görücü usulü evlendiğim için aşk nedir sevgi nedir çok anlamıyordum. Benim için evlilik ev işleri ve cinsellikten ibaret bir durumdu.Eski eşimin hakkını ödeyemem ama yapamadım daha fazla yürütemedim. Neyse artık o defteri kapadım ve geride kaldı. Şimdi artık benim gibi düşünen, benimle benzer hayallere sahip, benim gibi yaşamak isteyen birini hayatıma alarak genç kızlığımdan bu yana, hayalini kurup yapamadığım herşeyi yaşamak ve yaşatmak isterim.

Kütahya merkezde banka çalışanıyım. Çok yoğun ve stresli bir isim var. İş yoğunluğunun üstüne hepimizin malumu pandemi yasaklarıda eklenince hayattan iyiden iyiye koptum. Neyseki sanal ortam bu yanlızlık girdabında savrulurken imdadıma yetişti. Birkaç kez farklı yerlerde şansımı denedim ama kafama göre, ruh ikizim diyeceğim birini henüz bulamadım. Burası umutlarımı yeşertti diyebilirim. Kütahya ve civarından tutkulu, seviyeli ve ciddi beyler mesaj yazarsa tanışabiliriz. 

Kütahya erkek arayan bayanlar, Altıntaş erkek arayan Suriyeli dul ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Emet erkek arayan zengin bayanlarla sohbet, Aslanapa erkek arayan türbanlı bayanların telefon numaraları, Gediz evlenmek için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Simav erkek arayan dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Tavşanlı olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların telefon numaraları, Dumlupınar seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Domaniç olgun bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Selam,Kütahya’dan Olgun Beylerle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Ahu ve 36 yaşımdayım. Kütahya merkezde yanlız yaşıyorum. Çekici ve seksi bir kadınım. Dul bir bayanım. Eski eşim sürekli yurt dışında falan oluyordu. Geldiği zamanda benimle değil daha çok ailesi ile ilgileniyordu. Herkesin ailesi önemli tabi ama yani ne bileyim sanırım hayatında başka kadın veya kadınlar vardı. Yoksa bir insan kendini bu kadar seven ve özleyen bir kadına karşı neden bu kadar ilgisiz olsun ki. Bakımsız bir kadın olsam yine anlarım benden uzak durmasını ve ilgisizliğini ama tabi öyle bir durumda yok.Bir süre sabrettim ve bekledim belki düzelir, belki herşey yoluna girer diye ama her geçen gün durum daha da kötüye gidince fazla zorlamaya gerek yoktu ve ayrıldım. En azından şimdi yanlız olduğumu biliyorum. Evliydim ama bekar hayatı yaşıyordum resmen. En azından şimdi ne olduğumu biliyorum.

Üstelik iddia ediyorum bir kadın evinde erkeğine karsu benim kadar cilveli ve benim kadar erkeğini mutlu etmek için benim kadar özverili olamaz. Bütün bunlara rağmen birazcık olsun ilgi görmüyorsam orada durmanın hiç bir anlamı yok. Kendime yeni bir hayat yeni bir sayfa açtım ve o sayfayı güzelliklerle doldurmak istiyorum. Kendi güzel, yüreği güzel, hayata güzel bakan seviyeli insanlarla tanışmak istedim hep. Sanal yada reel nerede olursam olayım, güzel ve samimi dostluklar kurdum hep. Umarım burada da gönlüme göre birini bulur ve hayatıma renk katabilirim. Koç burcu kadınıyım. Bu yüzden de çok sabırlı biri değilim. Olacak olan bir an önce olmalı . Yaşanacak her ne varsa bir an önce yaşanmalıdır. Ben hayatı hep bu şekilde adeta kovalayarak yaşadım. Birşeyleri zamana bırakmayı sevmiyorum. Kütahya merkezde yaşayan, olgun ve seviyeli bir erkek arıyorum. Mesaj bırakın müsait oldukça dönüş yaparım size.

Merhaba, Kütahya’dan Elit Erkek Arıyorum. 

Merhaba. Adım Melek. 37 yaşımdayım. Bu övünmek falan değil asla ama, ismim gibi yaşamaya çalışyorum. İyilik meleği gibiyimdir çevremdekilere karşı.Yufka yürekliyim. Nerede bir dertli birini görsem  dayanamam ve elimden geleni hatta fazlasını yapmaya çalışırım. Bazen bu kadar merhametli olmak beni rahatsız ediyor. Çünkü sağlığı yerinde olmayan yada evi olmayan belki yiyecek yemek bulamayan birini gördüğümde çok acı çekiyorum.O yüzden bazen bu kadar merhametli olmasaydım diyorum. Çalışan  bir kadınım. Bir kamu kurumunda çalışıyorum. Daha önce evlenmedim hiç. Bazen ben istemedim bazende yanlız kalmak kaderim oldu. Bu saatten sonra evlenmek bana ne kadar veya ne kazandırır bilmiyorum. Çocuk yapmak istesem bu yaşta olurmu ondan dahi emin değilim. Ama bir çocuğum olmasını çok istiyorum. Evlenirsem de sadece bu yüzden olur artık bu saatten sonra.

Gelinlik giyme hayalleri kuracak yaşı geride bırakalı çok zaman geçti. Aslında aşk anlamında kendimi çok diri ve verimli hissediyorum. Aşkın en muhteşem ve doyurucu  halini bir erkeğe en çok yaşatacağım yaşta hissediyorum kendimi. Belki de hiç birşey için geç değildir. Yanlız  yaşamaktan çok sıkıldım artık. Gerçi çokta yanlız sayılmam. İki tane hasky cinsi köpegim var evimin bahçesinde bakıyorum onlara. Mecbur kalmadıkça eve almıyorum. Daha önce aşklarım sevgilerim ve tutkuların oldu.İçlerinde beni etkileyen iyiki varsın dediğim de oldu, tanıdığım güne lanet ettirenlerde çıktı içlerinden. Kindar biri değilim, bana zarar veren birine dahi kin gütmem ama bir daha da yüzüne bakmam. Buralarda benim gibi seviyeli bir ilişkiye başlayarak ileride belki evlilik dahi düşünebilecek seviyeli kültürlü beyler varsa kendini tanıtarak ulaşabileceğim numara bıraksın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*