Kütahya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Kütahya evlilik isteyen bayanlar, Simav evlenmek için zengin ve olgun erkek isteyen genç kızların whatsapp numaraları, Emet kamudan evlenmek isteyen erkekler ve bayanların evlilik ilanları, Domaniç ikinci bahar isteyen 60 yaş üstü bayanlarla tanışma ve sohbet, Hisarcık dini evlilik ilanları ve türbanlı bayanlarla sohbet, Dumlupınar dini evlilik yapmak isteyen ve inançlı erkek arayan bayanlar, Gediz suriyeli bayanların evlilik ilanları..

Kütahya’dan evlenmek isteyen her yaştan insanın katılıp gönül rahatlığı ile güven içerisinde sohbet ederek tanışma imkanı  bulabileceğiniz bu bloğumuzda, sizde evlilik ilanı verebilirsiniz. Vereceğiniz evlilik ilanları için sizden herhangi bir ücret talep edilmez. Çünkü islamisayfalar.com olarak misyonumuz sadece sizlerin mutluluğu ve keyifli vakit geçirmenizdir. Bizler sanalkeyfi.com olarak emeğinizin karşılığını sizlerin mutluluğu ile almış olacağız.

💟Kütahya’dan Aynur Ben.39 Yaşımdayım ve Evlenmek İçin Ciddi Biriyle Tanışmak İstiyorum.💟

Merhaba ismim Aynur. 39 yaşımdayım ve esmer bakımlı bir kadınım. Hayat dolu biriyim herşeye rağmen. İçimdeki yaşama  sevincini kimsenin öldürmesine izin vermedim bu zamana kadar. Bundan sonrada kimsenin beni yıpratmasına izin vermeye niyetim yok. İkii kızım var ve dul bir kadınım. Kızlarım benim herşeyim, nefesim, yaşama sebebim. Onlar için yapmayacağım fedakarlık yok. Kızlarım hayatta benim için herşeyden önce gelir. Benimle evlenmek için tanışmak isteyen birisi öncelikle bunu bilmesi kabullenmesi gerek. Çünkü kendi mutluluğum için kızlarımı zor durumda bırakmam.

Önce onların rahatı ve mutluluğu,sonra benim mutluluğum. Eğer başarabilirsem bunu sağlayacağım bir evlilik yapmak zorundayım. Çünkü onlar daha 8 ve 10 yaşlarındalar. Onlara kıyamam. Çocukları olan benim gibi dul kalmış,düzgün bir erkek olursa onuda kabullenebilirim. Hatta sanırım bu durumda çocuksuz bir erkek benimle çok uyum sağlayamaz gibi. Bu yüzden çocuğu olan birisi olursa en azından şartları eşitlemiş oluruz. Yaşıma göre oldukça çekici ve enerjik biriyim. Denizi, tatili, doğayı ve hayvanları çok severim. Çevremdeki kişilerle her zaman uyum içerisinde olurum.

Tabi bana karşı bir art niyet hissetmediğim sürece. Arkadaş  canlısı kolay iletişim kurup samimi olabilen biriyim. Bu yüzden çevrem dostlarım biraz kalabalık diyebilirim. Neredeyse misafirim gelmeyen gün yok gibi. Bu yüzden bazen yalnız kalmayı çok istiyorum. Çalışan bir kadınım. Özel sektörde çalışıyorum. Gelir seviyem orta düzeyde. Kızlarıma ve kendime yetiyor diyebilirim. Evlendikten sonrada çalışmaya devam etmek istiyorum ama o zamanki durum ne gerektirir bilemiyorum. Uygun kişiler yazarsa evlilik amaçlı tanışabiliriz.

💟Ayşegül Ben Kütahyalı’yım Aslen. Evlenmek İçin Seviyeli Biriyle Tanışmak İstiyorum.💟

Merhaba arkadaşlar Ayşegül ben. Almanya’dan yazıyorum ve aslen Kütahya Emetli’yim. 36 yaşımdayım. Daha önce burada bir evlilik yaptım. Bir Almanla evlendim ve benimle evlenebilmek için dinini değiştirip müslüman olmuştu. Ama yaptığı bu fedakarlığa rağmen evliliğimiz yürümedi. Yeniden evlenmek istiyorum ama bu sefer nemleketimden birisi olsun istiyorum. Arada kültür farkı olmazsa birçok sorun daha başlamadan kendiliğinden çözülür diye tahmin ediyorum. Evliliğimden çocuğum olmadı. Bir çocuğum olmasını çok istiyorum ama iyiki daha önceki evliliğimden çocuk olmamış.

Çocuk olsaydı belkide bu kadar kolay olmazdı herşey. Modern giyinen türbanlı inançlarına saygılı olan biriyim ve evleneceğim kişininde dindar birisi olmasa bile kutsal değerlere saygısı olan birini istiyorum. Bu yüzden alkol kullanan birini kesinlikle istemiyorum. Bu konuda taviz veremem. Kütahya dışından biriyle tanışmak istemiyorum. Bu yüzden merkez ve ilçeler dışındakiler yazmasın. Her yaz geliyorum memleketime. Bu yaz geldiğimde eşimle beraber Almanya’ya dönmeyi hayal ediyorum ve bunun gerçek olmasını isterim. Bakımlı ve uzun boylu erkekleri çekici buluyorum.

Aşka inandığımı söyleyemem. Biraz hoşlanırsam ve kafama uyarsa gerisini çok problem etmiyorum. İllaki evlenmek için aşık olmayı bekleyemem. Çünkü zaten aşkın bir süre sonra kalmayacağını biliyorum. En azından bunu bilecek kadar tecrübem var. Esmer ve uzun boyluyum. Köln’de yaşıyorum. Benim gibi  eşinden ayrılmış birinide kabul edebilirim. Bir süre telefonda falan konuşuruz. Çok etkilenirsem görmek için yazı beklemem gelirim birkaç gün kalır ve dönerim. Ama yazın daha rahat ve daha uzun görüşebiliriz. Yurt dışında yaşamaya razı olacak Kütahyalı dini değerlere saygılı birini tanımak isterim.

💟Kütahya’dan Hüseyin. Evlenmek İçin Olgun ve Dul Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.💟

Kütahya merkezden Hüseyin ben, 55 yaşımdayım ve iki çocuğum var. Çocuklarımın annesini uzun zaman önce bir kaza sonucu kaybettik. Onlar daha çok küçüktü bu kaza olduğunda. İyikide çok küçüklerdi,yoksa annelerini kaybetmelerine nasıl dayanırlardı hiç bilmiyorum. Hem çalışıp hem onlara bakmak hiç kolay olmadı benim için. Gündüzleri bakıcı tutmuştum onlara,akşamları ben bakıyordum ama bir erkek olarak birçok şeyi istediğim gibi yapamıyordum haliyle. O zaman anladım kadınların işi gerçekten biz erkeklerden daha zor. Bir kızım ve bir oğlum var.

Hiç evlenmemiş birinin benimle evlenip iki çocuğa bakmayacağının farkındayım. Böyle birini bulup evlenmsem bile kısa zamanda büyük sorunlar çıkacaktır. Bana en uygun kişinin dul kalmış ve çocuğu olan bir bayanla daha eşit şartlarda bir araya gelmiş oluruz ve daha kolay anlaşabiliriz. Aile ilişkilerine önem ve değer veren, anadolu kültürüne göre yaşayan biriyim. Sevgi ve saygı konusunda taviz vermeyen, her ne olursa olsun aile büyüklerine karşı saygıdan ayrılmayacak karakterde bir bayanla tanışmak istiyorum.

Emeklilik yaşım geldi ama kendimi daha genç ve dinamik hissettiğim için birkaç yıl daha çalışmak istiyorum. Emekli olunca boşluğa düşmekten korkuyorum birazda. Hergün evde yada parklarda oturup vakit geçirecek birisi değilim ben. Bu şekilde bir hayat yaşamak beni mutlu etmez. Kendini enerjik hisseden 50 yaş ve altındaki olgun ve samimi, güleryüzlü bir bayan varsa tanışalım lütfen. Güleryüzlü olması benim için herşeyden önemli. Kadının güleryüzlü olanı beni hayata bağlar çünkü. Niyeti ciddi olanlar yazsın tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*