Malatya Dul Bayanlar

 

Merhaba,Adım Sibel. Malatya’dan Sevgili Arıyorum. 

Merhaba ismim Sibel, 34 yaşımdayım ve Malatya merkezde yaşıyorum. Tatlı, hoş sohbet ve balıketli bir kadınım. Yaklaşık dört yıldır yanlızım öncesinde ise evliydim. Bu evlilikten çocuğum olmadı.Şu anda bir transport şirketinde çalışıyorum. Yani bu şöför milleti gerçekte  çok tehlikeli. Hepsi ayrı zampara. Bu yüzden işimi değiştirmek istiyorum en kısa zamanda. Merkeze bağlı bir ilçede küçük bir evim var ve yanlız yaşıyorum. Yanlış yaşamayı seviyorum. Herşeyi kendime göre ayarlayıp istediğim gibi yaşıyorum. Bir kadın için özgürlükten daha güzel bir şey olmadığını boşanınca anladım. Dünya varmış diyerek nefes almaya başlıyorsunuz. Ama artık sanırım  bu yanlızlığa son verme zamanı geldi. Çünkü  dört yıl  yanlız kalmak ve kendinizi dinlemek için yeterli ve de çok uzun bir süre. Artık hayalimdeki erkeği bulmak ve biraz olsun huzur bulup mutlu olmak istiyorum. Hayat kısa ve yaşamaya değer. Hayatımın en güzel ve bir kadın olarak en verimli yıllarını daha fazla yanlız geçirmek istemiyorum.

Şu an için yeni bir evlilik düşünmüyorum. Ama bana bunu düşündürecek bir erkek karşıma çıkarsa neden olmasın. O yüzden ne kendime ne de karşımdaki kişiye katı kurallar koymak istemiyorum. Çünkü karşınıza birgün öyle biri çıkar ki tüm kurallarınızı alt üst edebilir ve asla olmaz dediğiniz şeyleri bile yapmak için can atabilirsiniz. Hayat sürprizle dolu dedikleri şey tam olarak bu değil mi zaten. Malatya,nın tüm güzelliklerini birlikte yaşamak ve bu şehrin altını üstüne getirip çılgınca şeyler yaparak yaşamı anlamlı kılmak istemezmiyiz. Eminim bu hepimizin isteği ama nedense herkes bunu istemesine rağmen galiba doğru zamanda doğru kişi ile tanışamıyoruz. Kimbilir belki bu sefer herşey başka olur. Belki elimi birisi tutar ve bir daha hiç bırakmaz. Kadınlığımı bana yaşatacak bu koca şehirde dürüst ve yalansız, kadınına sonuna kadar sahip çıkacak hiç mi erkek kalmadı. Ben yanlızlıktan sıkıldım artık. Malatya ve yakın şehirlerden de olabilir, olgun ve aşk yaşamak isteyen beylerin mesajını bekliyorum.  

Malatya olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Darende zengin ve dul bayanlarla whatsapp sohbet, Pütürge ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Arapgir Suriyeli dul bayanların telefon numaraları, Hekimhan türbanlı ve olgun bayanlarla tanışma, Kale olgun sevgili arayan üniversiteli kızların telefon numaraları, Battalgazi seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Yazıhan sevgili arayan dul bayan numaraları.!

Selam, Malatya ve Çevresinden Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Burcu ve 34 yaşımdayım. Boyum 177 ve 65 kiloyum. Balıketli,dolgun ve doyumsuz  bir kadınım. Dul bir bayanım. Medikal sektöründe çalışıyorum. Daha önce iş sırasında tanıştığım bir doktorla evlilik yaptım. İyi bir insandı ama benim arzularıma cevap veren bir kişiliği yoktu. Sessiz sakin yaşamayı seven biriydi. Hayata bakışımız ve arzularımız birbirine uymuyordu. O yüzden ikimizinde istemediğimiz bir hayatı yaşamak gibi bir işkenceye daha fazla sabretmesi kolay birşey değildi. Medenice herkes kendi yoluna gitti. En iyisi de buydu zaten,herkes kendi hayallerinin peşinden gitmeliydi.

Bu erkeklerin medikalcilere olan hayranlığı nereden geliyor merak ediyorum. Evlenme teklifi almadığım hafta neredeyse yok gibi. Ama benim istediğim bu değil. Erkekler etrafımda pervane olsun, ilgi odağı olayım demiyorum. Öyle bir isteğimde hiç olmadı. Ben bir erkeğe tutulmak aşık olmak istiyorum. Onu görünce elim ayağıma dolaşsın, ona dokunmak için heyecanlanmak istiyorum. Bir erkek bana yaklaşmaya çalıştığı zaman hoş biri olsa bile bu duyguyu hissedemiyorum. Etrafımdaki tüm erkekler benimle ilgilenirken, ilgilenmeyen kişiler daha çekici geliyor.

Bir erkek çıksın ve beni mutlu etsin demiyorum. Ben zaten her zaman mutluyum ve mutlu olmanın yolunu bir şekilde hep bulurum. Ama bir erkeği öyle mutlu etmeliyim ki benden sonra kimseyle yaşadığı aşktan keyif alamasın, gözü her yerde beni arasın, beni özlesin istiyorum. Bunu başarabilirim ve bir erkeğe hiç tatmadığı duyguları yaşatabilirim ama bu sıradan biri olmamalı. Hayalimdeki erkeği umarım burada bulabilirim. 40 yaş üstü olmasın lütfen. Benden küçük beylerde genç bayanlarla ilgilensinler. Malatya ve yakın şehirlerden olabilir. Seyahat sorunum yok.Rahat ve özgür biriyim. Zaten işim gereği farklı illere gidiyorum. Mesajınızı bekliyorum. 

Eda ben, Malatya’dan Dürüst Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Eda. Malatya merkezde yaşıyorum. Ailem ise ilçede. En küçük erkek kardeşimle birlikte yaşıyoruz. 27 yaşımdayım. Malatya ve Mersin’de ablamla birlikte kafe işletiyoruz. Her zaman Malatya’da olmuyorum bu yüzden. Bazen Mersin’e ablamın yanına gidiyorum. Boyum 175 ve 54 kiloyum. Güzel bir kız olduğumu düşünüyorum. Yani en azından ben kendimi beğeniyorum. Yerine göre duygusalve romantik yerine göre neşeli ve çılgınlık yapmayı severim.

Daha önce bu tarz sitelerden arkadaşlarım, dostlarım hatta aşık olup ilişki yaşadığım kişiler oldu. Çevremdeki biri ile aşk yaşamaktan çok daha farklı hisler uyandırıyor ve çok daha eğlenceli oluyor burada tanışıp aşk yaşamak. Şu an için bir evliliğe hazır hissetmiyorum kendimi ama kısa süreli ilişkileri sevmiyorum. Bu yüzden seçim konusunda biraz daha titiz ve acele etmeden doğru karar vermek istiyorum. Her kadın kıskanılmak ister erkeği tarafından ama bu dozunda olduğu zaman güzeldir. Dozunu kaçıran, elbiseme yada gittiğim  geldiğim yerlere karışan birini istemiyorum. Bu tür şeyleri sorun eden varsa şimdiden bilsin ki, mini etek giymeyi seviyorum ve dekolte de seviyorum.

Aşık olduğum adamdan maddi bir beklentim olmaz. Kavga gürültü olmadan, kadınını mutlu edebilen biri olsun bir kadın başka birşey istemez zaten. Aşk yaşamakta amaç mutlu olmak değil mi. Kimse tartışıp kavga etmek için bir kadın istemez hayatında. O yüzden eteğimin boyuna yada konuştuğum kişilere değil, ruhuma konsantre olsun ki erkek beni mutlu edebilsin. Ben zaten  bedenim ve ruhumla sevgilim dediğim adama aitim. Aldatacak kadar da onursuz bir bayan olamam. Bu yüzden kıskançlığı abartmaya gerek yok. Malatya ve Mersin civarından erkek arkadaş istiyorum. Mesaj bırakın dönüş yaparım. 

 

Anahtar Kelimeler:

Malatya Dul Güzel Bayan Arkadaş,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*