Malatya Dul Zengin Kadınlar

Malatya’dan yalnız kalmış ve arkadaş arayan maddi olarak güçlü zengin ve elit bir kadınla tanışmak istiyorsanız doğru adrestesiniz diyebiliriz çünkü 2022 yılına ait dul ve zengin bayanların güncel arkadaşlık ilanlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Malatya zengin dul bayanlarla sohbet ederek onlarla aşk yaşamak ve baraber olmak isteyen beyler bu sayfamızdaki ilanlara gözatabilirsiniz. Hatta dilerseniz daga fazla zengin ve dul bayanın size ulaşmasını isterseniz kendi arkadaşlık ilanınızı oluşturabilir ve sayfamızda yayınlayabilirsiniz. Sanal aşk olur mu diyerek ön yargılı davranmayın çünkü artık en büyük aşklar sanal ortamdaki yarışmalarla ortaya çıkıyor.

❣Selam, Sevilay Ben.32 Yaşım. Malatya’dan Güvenilir Dost ve Sırdaş Arıyorum.❣

Merhaba arkadaşlar Sevilay ben, Malatya merkezdeyim, yalnız dul ve 32 yaşında çalışan bir kadınım. Samimiyetsiz insanlar o kadar çok var ki hayatımda onlardan kaçarken kendimi sanal ortamda buldum. Hergün yüzünü görmek zorunda kaldığım insanlardan çok daha samimi ve dürüst insanlar tanıdım ve arkadaşlık kurduk sanalda. Şu an onlarla olan arkadaşlığım bitmiş aşk tükenmiş olabilir ama hiçbiri bana karşı art niyetli olmadı ve güzel mutlu günler  yaşadık. Her aşk sonsuza kadar sürmüyor elbette önce bu gerçeği kabullnemek gerek. Eşimden ayrıldım çünkü beni umursamayan ve bana karşı sorumluluğunu yerine getirmiyordu.

Uzun süre bu duruma sabrettim ama sabırda bir yere kadar.Zaten eski eşimle aramda uçurum gibi bir yaş farkı vardı. Birazda bu yüzden çok uyumlu olamadık. Şu an burada paylaşamayacağım özel durumlardan dolayı ayrılmayı doğru buldum. Biraz sarsıldı kabullenmek istemedi ama kimseyi istemediği bir yerde zorla tutamazsınız. Boşanmak ve özgür bir kadın olmak bana çok iyi geldi çünkü genç bir kadın olarak neredeyse aşka dair hiçbir hayalimi evlilik hayatımda yaşamadım.

Maddi açıdan rahatım çünkü ailemden bana kalan kira gelirlerim var üstelik çalışan bir bayanım. İhtiyacım olduğu için değil beni daha iyi hissettirdiği için çalışıyorum. Gezmeyi ve tatil yapmayı seviyorum. Gerçi hayatımda ilk tatilime boşandıktan sonra gittim o da geçen yıl. Pandemi nedeniyle tatilden çok bir şey anlamadım ama güvenilir olgun kaliteli biriyle tanışırsam beraber tatil yapmayı çok isterim. Bacağımda ve sırtımda dövme var ve dövmeli erkekleri severim çekici bulurum. Ama bunların hiçbiri bir erkeği hayatıma almam için yeterli neden değil. Öncelikle bana verdiği değere emin olmam ve güvenmem gerekir. Samimi ve ciddi beyler yazarsa tanışabiliriz.

❣Esra Ben Malatya’dan. Yalnız Dul Bayanım. Yaşım 30. Güvenilir Samimi Dost Arıyorum.💘

Merhabalar, Esra ben Malatya’dan. Oğlak burcuyum. Sessiz sakin ve içine kapanık yaşayan dul bir bayanım. Daha önce yanı evli olduğum dönemde İstanbul’da yaşıyordum. Hem Malatya hem İstanbul’da iş yerimiz vardı ama babamın yaşı iyice ilerleyip işlere bakamayacak duruma gelince bende mecburen oradaki işi bitirip buraya gelmek zorunda kaldım. Şu an isleri ben yürütmeye çalışıyorum. Babama mahçup olmamak için çok çalışıyorum ve bu nedenle neredeyse his özel hayatım sosyal yaşantım yok. Sürekli iş peşinde koşturmak beni çok yordu. Samimî içten bir erkekle aşk yaşamak bana ger anlamda iyi gelecek.

Aşık olmak istiyorum ama bu çoğu zaman istemekle olmuyor. Karşıma ayaklarımı yerden kesecek biri henüz çıkmadı. Zaten tüm çevrem çalışma arkadaşlarım onlardan birisi ile duygusal bir ilişkiye girmem çok yanlış olur. Bu yüzden iş hayatımdan birisi ile olamam. Başkada burada tanıdığım sosyal bir arkadaşım dahi yok. Aşk hayatım düzene girerse bu iş hayatımada olumlu yansıyacaktır mutlaka çünkü moralim yüksek olunca işlerimde daha başarılı olurum. 30 yaşımdayım ama yaşımı çok göstermem. Görenler beni çoğu zaman 25 yaş falan zannediyor.

175 boy ve 57 kilo sarışınım. Çocuğum yok. Olmasını bu dünyada her şeyden çok isterdim ama. Belki ileride birgün yeniden hayat arkadaşı olmaya layık birini bulursam kesinlikle anne olmayı çok isterim. Hayatta hiçbir şeyin tesadüf olduğuna inanmıyorum. Her şey bir sebebe bağlı ve buraya gelmemde nedensiz değil. Mutlaka karşıma güzel  insanlar çıkacaktır. Artık sanal ortamda sadece sohbet etmek istemiyorum. Hayatımda gerçek bir aşk istiyorum. Gerçek bir aşk şu an hayatımın en önemli eksikliği ve ben bunu çok hissediyorum. Bana dost ve sırdaş olabilecek güvenilir erkekler yazabilirler.

❣Selam. Erdal İsmim. 32 Yaşımdayım. Partnerlik Edebileceğim Olgun ve Dul Bayan Arkadaş Arıyorum.❣

Merhabalar, aranıza Malatya’nın bir ilçesinden katılıyorum. Kamu çalışanı 32 yaşında genç bir erkeğim. Yaklaşık altı ay kadar önce geldim buraya. Yalnız yaşıyorum. Yalnız kalmayı seven biriyim bu yüzden kendime çok fazla sosyal arkadaş edinmiyorum. Ama genç bir erkek olarak yaşamak istediğim hayallerim var. Hareketli yaşamayı ve her zaman sıradışı şeyler yaşamayı severim. Bu yüzden hep kendimden daha olgun bayanlarla tanışmak onlarla arkadaşlık kurmak ve onlara sırdaş olmak isterim.

185 boyum ve zayıf yada kilolu değilim. Kadınların ruhundan iyi anladığımı ve onları mutlu etmeyi başarabilen birisi olduğumu düşünüyorum. Ama işte her insanın hayalinde birisi vardır ve o kişiyi bulması bazen çok zor olur ya, bende şu an bu zorluğu yaşadığım için buraya ilan vermek istedim. Olgun çekici ve maddi olarak güçlü bir kadınla tanışmayı çok istiyorum. Beni tanımadan önce tereddüt etmeniz gayet normal ama zamanla güvenilir bir erkek olduğumu tanıyınca anlarsınız. Bu konuda kendime güvenirim. Gezmeyi beraber tatile çıkmayı özellikle çok isterim. Kafa dengi samimi bir şekilde görüşebileceğim bir bayanla tanışmak istiyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/malatya-dul-zengin-kadinlar/,

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*