Malatya Erkek Arayan Bayanlar

 

Merhaba,Malatya’dan Zengin ve Maço Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Bade. 29 yaşımdayım ve Malatya merkezdeyim. Sizlere biraz kendimden bahsetmek istiyorum. Küçüklüğüm ve gençliğim zor geçti. Çocukluğumu yaşadım diyemem ama O zamanlar hayatın farkında değildim fazla etkilenmiyordum ama büyüdükçe içinde bulunduğumuz durumun farkına varmaya başladım. Farkına vardıkça da hayat daha çok üzerime gelmeye beni çok ezmeye başladı. Ama en iyi tarafı şuydu ki, büyüdükçe daha çok mücadele edecek gücü buluyordum kendimde. Ailem okumamı çok istiyordu ama benim o kadar fazla vaktim yoktu. Aileme bir an önce destek olmam gerekiyordu. Bir arkadaşın yardımı ile bir barda iş buldum liseden sonra. Bar ortamını bir çoğunuz tahmin edersiniz. Her türlü insan vardır orda. Birgün bir müşteri ile biraz fazla samimi olduk barda. Gerçi çekenlerin birçoğu  derdini anlatmak ister ya da eğlenmek ister buna alışkındım ama bu adamda daha farklı birşeyler hissediyordum. Bu adam diğerleri gibi değildi. Hatta benim tanıdığım hiç bir erkeğe beklemiyordu. Giyim tarzından tutun da konuşması, oturması herşeyi ile farklı biriydi.

O adama karşı ilgim olmuştu. İlerleyen zamanlarda yaşı benden hayli büyük olmasına rağmen  sevgilim oldu. Maddi olarak güçlü biriydi ve onunla olduğum zamanlarda hiçbir sorun yaşamadım ne maddi ne de manevi. Benden ayrılırken bile benim geleceğimi düşünen birisiydi.2 yıl beraber oldum onunla. 2 yıl sonra beni neden bırakıp gitti hiç bir zaman bu sorunun cevabını bulamadım ama giderken dahi beni düşünerek gittiğini biliyorum. Çünkü giderken benim sıkıntı yaşamamam için bir süre yetecek kadar para bırakıp gitmişti. Parada önemli değil ama onu merak ediyorum. Bunu size anlatmanın sebebi hayatımda yeniden onu gibi birini istiyorum. Onun gibi karizmatik olsun, düşünceli  ve vefakâr olsun istiyorum. Yaş olayına çok takılmıyorum çünkü her yaştan erkekle anlaşabilirim. Malatya’dan benimle yaşayacak zengin birazda maço erkekler yazsın lütfen.

Malatya erkek arayan bayanlar, Darende evlenmek için erkek arayan  olgun bayanlarla tanışma, Arapgir erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Battalgazi erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Hekimhan erkek arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Pütürge olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların telefon numaraları, Kale ikinci baharını yaşamak için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma, Yazıhan seviyeli erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları!

Malatya Erkek Arayan Olgun  Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Değerli islamisayfalar.com ziyaretçileri; Bu başlığımız altında bizlere Malatya’dan ulaşan Burak beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

Merhaba ismim Burak ve 33 yaşımdayım. Malatya merkezde yaşıyorum. Eşimden ayrıyım ama henüz resmi olarak boşanmış değilim. Yolunda gitmiyor yani bazı şeyler.Bunda kabahatin çoğu bende malesef. Ticaretle uğraşıyorum. Yaklaşık 2 yıldır evliyim. Sizlerle paylaşmak istediğim anım nişanlamadan öncesine ait. Daha öncesinde yine sosyal medya özelliklede sanal dünyada fazla vakit geçiren biriyim. İş hayatının yoğunluğu ve gece dışarı çıkmayı çok sevmiyor olmam beni biraz bu alana itti diyebilirim. Akşamları evde daha çok sohbet kanallarında vakit geçirirken bayan bir polisle tanıştım. Zamanla o polisle samimiyetim ilerledi. Ondan hoşlanıyordum çünkü bazı davranışları vardı ki gerçekten çok tatlı ve güzel birisiydi ancak bazen de sanırım yaptığı mesleğin vermiş olduğu hissiyatla çok sert biri olabiliyordu. Hatta bazen bir erkekten daha sert ve katı  hallerine şahit olmuşumdur. 

Serap aslen İzmirli birisiydi ancak Sivas’ta görev yapıyordu. Bana uzak sayılmazdı aramızda sadece 2 saatlik bir mesafe vardı. Buna rağmen biz onunla yaklaşık bir yıl telefonda görüştük ve yüzyüze hiç gelmedik. Sadece resimlerini görüyordum ve neredeyse istisnasiz her gün sesini duyuyordum. Bazen beni kendinden uzaklaştıracak davranışları oluyordu çünkü çok agresif birisiydi ve bazen gerçektende çok saçma hareketler yapıyordu. Böyle zamanlarda ondan uzaklaşmak istiyordum çünkü sürekli sorun çıkaran biriyle yapamazdım. Daha çok sessiz ve sakin bir hayat seviyorum. Diğer türlüsü beni geriyor. Bu yüzden birkaç ay onunla hiç görüşmedik. Daha doğrusu ben onu arayıp sormadım, mesajlarına da bakmadım. Bunun tek nedeni bu değildi. Tanıştığımız sitede onun hakkında bazı dedikodularda duymuştum. Bunun da etkisiyle onunla bir süre hiç görüşmedim.

Aradan birkaç ay geçince bir yandan onu çok özlemiş olmam ve onunda beni bulmak için çok uğraştığınıda duyunca yeniden onun karşısına çıktım. Tabi bir açıklama yapmam gerekiyordu. O ana kadar Serap’a hiç yalan söylememiştim. Hayatım hakkında herşeyi biliyordu. Evli olduğumu ve çocuğum olduğunu dahi biliyordu. Hiç bir zamanda bunun kıskançlığına girmedi hatta bana düzelmesi için destek dahi olmaya çalışıyordu. Bencil biri değildi yani. Ama o gün, yani ikinci kez karşısına çıktığım gün açıklama yaparken belki yine yalan söylemedim ama herşeyi açıkçada söyleyemedim. Çünkü onu kırmak istemiyordum. Yeniden konuşmaya başladık. Serap bir özel harekat polisiydi ve görüşmediğimiz süreç içinde görevdeyken hafif yaralanmıştı. Öyle olunca kendimi daha çok suç mu gibi hissettim çünkü o günlerde onun yanında ve ona destek olmalıydım.Onunla görüşmediğim günlerde tek pişmanlığım bu konu hakkında olmuştur. 

Artık onunla yüzyüze görüşmek istiyordum. Çok uzamıştı artık. Birbirimize gerçekten güveniyor ve değer veriyorsak artık bu sanal aşk durumundan çıkmalıydık.Serap’ın bana değer verdiğine ve bana güvenliğine inanıyor ve biliyordum ama yüzyüze görüşme fikrine çok sıcak bakmayabilirdi, ya da ben öyle tahmin ediyordum. Ona bir gün görüşmek istediğimi söylediğimde kabul etmedi.Açıkca söylemedi ama lafı bir şekilde değiştirdi ve buna vermedi. Bir tarafı vardı ki bana herşeyini teslim edecek kadar güveniyordu ama birde diğer yönü vardı ki, görüşmekten kaçıyordu. Bu günlerde ani bir kararla nişanlandım ve evlendim. Sonrasında yeniden boşanma sürecine girince Serap ile bugünlerde yeniden görüşmeye başladık. Bizim sonumuz ne olur, ne yaşarız bilmiyorum ama aradan yıllarda geçse birbirimizi unutmuyor, yılların aramıza girmesine müsade etmiyorduk. Sonunuz ne olur bilmiyorum ama şimdilik herşey yolunda gidiyor. Bizim için dua edin..Teşekürler.. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*