Malatya Evlenmek İsteyen Bayanlar

Malatya evlilik siteleri, Darende evlenmek için sevgili arayan zengin ve olgun erkeklerle tanışma, Pütürge evlenmek için asker arayan genç kızların evlilik ilanları, Arapgir suriyeli bayanların evlilik ilanları ve profil resimleri, Battalgazi evlenmek için kamudan memur arayan olgun vr dul bayanlar, Hekimhan 2021 yılına ait güncel evlilik ilanları, Yazıhan 60 yaş üstü emekli erkekler ve bayanların evlilik ilanları..

Evlilik konusunda kararlı olmak, istemek ve arzu etmek her zaman yetmiyor,yeterli olmuyor bir evlilik yapmak için. Adına ister şans deyin ister kısmet ne dersek diyelim, o sihirli anı yaşamak için bazen arayışımız çok uzun sürebilir. Bu uzun sürecek olan bekleyiş her zaman mutlu sonla bitmiyor malesef. Gerçek aşkı ve sevgiyi bulmak bazen çok zor olabiliyor. Bu zorlukları tahmin ettiğimiz için Malatyalılar’a özel, evlenmek isteyenler için bu sayfamızı oluşturduk. Bu sayfamızda Malatya’dan evlenmek isteyenlerin 2021 yılına ait güncel evlilik ilanlarına ulaşabilirsiniz.

💞29 Yaşımdayım.Adım İrem Malatya’dan Evlilik Amaçlı Olgun ve Elit Erkek Arıyorum.💞

Merhaba İrem ben Malatya’da görev yapıyorum. Kamu görevlisiyim fakat burada ne iş yaptığımı tam olarak söylemek istemiyorum. Aslen Izmirli’yim. 3 yıldır buradayım. Sarışın, mavi gözlü, minyon vücuda sahip bir kadınım. Boyum 175 ve 54 kiloyum. Herkesin bir mizacı vardır ya hani, elinde olmayan ve değiştiremeyeceğimiz, biraz donuk biriyim. Az gülerim ve az konuşurum. Bu benim elimde olan birşey değil, benimde yapım böyle. Ailem İzmir’de yaşıyor. Ben burada yalnızım. Babamla çok anlaşamasam bile annemle aram çok iyidir.

Kız çocukları aslında babasına daha düşkün oluyor ama babamla bazı konularda anlaşamıyoruz birazda bu yüzden aramız biraz mesafeli. Ama herşeye rağmen ailemi çok severim. Çevremde ve özellikle çalışma ortamımda erkeklerin ilgi odağı olduğumu söylesem abartmış olmam. Ama benim aradığım herhangi biriyle bir evlilik yapmak değil. Gerçek elit bir beyefendi arıyorum. Bunu benim bile tarif etmem kolay değil ama hem karakteri hem konuşması, işi, fiziği ve kadınlara yani bana yaklaşımı ile tüm erkeklerden ayrışan birini arıyorum. Kivat konuşmayı elit olmak zanneden bir erkek değil aradığım.

Giyim tarzım birçok kişiye biraz abartılı açık gelebilir ama ben seviyorum bu şekilde giyinmeyi. Aşırı kıskanç birinin bu duruma tahammül edeceğini sanmıyorum. Benim aradığım karakterde biriside zaten bu durumu gayet normal karşılayacak benim şık ve güzel görünmemi arzu edecek birini istiyorum. Maddi veya manevi ya da ailevi sorunları olan,psikolojisi bozuk olan tipler yada kendini olduğundan farklı göstermeye çalışanlar benden uzak durursa sevinirim. Şehir çok önemli değil. Malatya olabailir, İzmir yada daha farklı biryerde olabilir. Önemli olan aradığım kişiyi bulmam.

💞Malatya’da Esnafım.36 Yaşımdayım ve Dulum. Türbanlı Olgun Bir Kadınla Evlenmek İstiyorum.💞

Selam, Nasılsınız Ertuğrul ismim. Daha önce evlilik yaptım ve o evlilikten bir kızım var. Annesinde kalıyor hafta içi, hafta sonları bende kalıyor. Eski eşimle birbirimizi çok isteyerek evlendik. Öyle ciddi bir sorunumuzda yoktu ama ailesi tarafından sürekli karışılması ve bizim evimize sürekli müdahale etmeye çalışmaları zamanla bizi birbirimizden kopardı. Yaptıkları hatayı sonra kendileride anladı ama iş işten geçmişti bir defa. Ben sevdiği kadına son derece sadık bir adamım. Aldatma ve yalan asla olmaz bende. Bedeli ne olursa öderim ama yalan söylemem.Sevdiğim kişiyi aldatmam söz konusu dahi olamaz.

Evine bağlı, dışarı veya gece hayatı olmayan biriyim. İşimden evime gider gelirim. Hafta sonları sevdiğim insanlarla ve ailemle ve kızımla geçiriyorum. Malatya merkezeyim ben. Türbanlı tesettürlü dini ve milli değerlerine bağlı, evinin hanımı olmak isteyen birini düşünüyorum. Çalışan ya da çalışmak isteyen birini istemiyorum. Benim bir kızım var ve hafta sonu 2 gün bende kalıyor. Bunu sorun edecek bayanlar şimdiden bilsin istiyorum. Sonradan sorun çıkınca halletmek daha zor oluyor. Bunu kabullenmeyecek kadınlar zaten yazmasın.

Yaşlı bir annem var. Onunla beraber yaşıyorum. Yaşlı olduğu için birazda bakıma muhtaç. Biraz sağlık sorunları olduğu için ona ben bakmak zorumdayım. Ne olursa olsun sonuçta beni dünyaya getiren ve beni bugünlere getiren annemi ortada bırakamam. Annemi ve kızımı kabullenecek ve durumumu anlayacak, anlayış gösterecek bir kadın arıyorum. Benim ailemi seven ve saygı gösteren bir kadının,ben hem kendine hemde ailesine hürmette ve saygıda asla kusur etmem. Maddi manevi her zaman destek olurum. Zaten aile olmakta budur benim açımdan. Evinin hanımı olmak isteyen türbanlı bayanlar yazarsa tanışıp evlilik için konuşabiliriz.

💞Sema Ben,Malatya Merkezden.37 Yaş ve Dulum. Evlenmek İçin Asker Arıyorum.💞

Sema ben,Malatya’da öğretmenlik yapıyorum. 37 yaşımdayım, çocuğum yok fakat dul, yalnız bir kadınım. Maddi olarak rahat olsamda, manevi anlamda içimde kocaman bir boşluk hissediyorum. Gezip eğlenmek iyi gelir sanıyorum, tatile gidiyorum ama o içimdeki boşluk daha da büyümüş olarak geri dönüyorum. Üstelik gezdiğim yerlerden, yaptığım tatildende hiçbir  keyif almıyorum. Galiba benim sevmeye ve sevilmeye, aşık olmaya,hayatıma ortak edeceğim birine ihtiyacım var. Maddiyatın mutluluk getirmediğine şahit oldum. Bunun bir edebiyat olduğuna inanırdım.

Yalnız kalınca anlamış oldum,asıl önemli olan şeyin sevgi olduğunu. Kumral bir bayanım. Orta boylarda çok hafif kiloluyum. Erkeğin gözüne batacak bir kilom yok ama benim istediğim ölçüden biraz uzağım. Benim için dış görünüş önemlidir. En az erkeğin karakteri kadar görüntüsünede önem veririm. Elbisesi,saçı,dişlerinin beyazlığı hatta ayakkabısının temizliğine kadar dikkat ederim. Bunu erkeğe  hissettirmem ama onu gözlemlerim. Eğer kafamdaki erkek modelinden uzaksa kırıp rencide etmeden yollarımızı ayırırım.

İllaki yakışıklı olacak diye bir beklentim yok ama tarzına,duruşuna,bakışına ve konuşmasına dikkat ederim. Kendi halinde özgür, hesap vereceği kimse olmayan biriyim. Kendinden emin,sorunsuz birini isterim hayatıma. Dul kalmış boşanmış birisi olur ama çocuk olmaması gerekir. Çocuklu birini kabul edemem. Herkesin çocuğu kendisi için değerlidir tabi ama ben çocuk bakabileceğimi düşünmüyorum. Bakabilecek olsam zaten kendi çocuğumu yapardım. Bu konuda beni anlamanızı ümit ediyorum. Hem çalışıp hem çocuk bakamam. Tarifimi uygun dürüst birisi varsa ciddi anlamda konuşabiliriz.

Anahtar Kelimeler:

Malatyalıyım Ciddi Evlenmek İstiyorum,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*