Maltepe Bayan Arkadaş

Selam. Maltepe’den Zengin Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, Defne Ben İstanbul Maltepe’den yazıyorum. Zengin karizmatik de olgun erkeklerden çok hoşlandığım için böyle bir erkekle tanışabilmek için buradayım. Bence bir erkek her zaman kadından daha iyi bir konumda olmalı. Çünkü erkek daha iyi daha güçlü olursa kadınına sahiplenebilir. Güçsüz bir erkekle güçlü kariyer sahibi kendini geliştirmiş bir kadın bir araya geldiği zaman çok saçma bir ilişki çıkar ortaya. Ben böyle düşünüyorum o yüzden erkeğin her zaman kadından daha güçlü daha önde gidiyor olması gerekir. Ben bir erkeğin zengin olmasını maddiyata önem verdiğim için değil, aksine maddiyata hiç önem vermem ama elini tutacağım erkeğinde hem maddi açıdan hem manevi anlamda güçlü olmasını isterim. Güçsüz erkeklerle bir arada bulunmak arkadaşlık yapmak aşk yaşamak duygusal bir ilişki kurmak istemem.

Hayvanları çok seviyorum bu yüzden bana arkadaşlık edebilecek bir köpek sahiplendim. Ben 32 yaşında Maltepe’de yaşıyorum şimdiye kadar hiç evlenmedim şimdiden sonrada bu durumun değişmesini istemiyorum. Çünkü rahatına ve özgürlüğüne düşkün bir kadın olarak bir erkeğe resmi olarak bağlanmak ve o erkeğin sorumluluğunu taşımak istemiyorum. Zaten arkadaş olarakta evlendiğimiz zaman yaşayabileceğimiz birçok şey yaşayabilir kendimize böyle bir ortam oluşturabiliriz. Benim için ev arkadaşlığı yapmakta bir sakınca yok şu an zaten bir bayan arkadaşımla beraber kalıyoruz. Ailemde İstanbul’da ama benim işim burada olduğu için onlar bana çok uzak kalıyorlar. Maltepe’de bir kamu bankasında çalışıyorum.

Her ne kadar stresli bile olsa havalı bir mesleğim var. Bana mı öyle geliyor emin değilim ama tıpkı hostesler gibi bankacı bayanlara karşıda erkeklerin bir zaafı olduğunun farkındayım. Çünkü sanal ortamda sohbet ederken bankacı olduğumu söylediğim zaman erkeklerin tepkisi çok farklı oluyor. Daha çok ilgi gösteriyorlar bunun farkına varıyorum. Esmer gözlüklü tatlı ve sevecen biriyim, spor giyinmeyi çok sevmiyorum klasik giysiler bana daha çok yakışıyor ve daha kadınsı gösteriyor. Niyetim sadece güzel bir arkadaşlıkla mutlu olabilmek. Buradaki herkesin amacınında bu olduğunu düşünüyorum ama kaderin bizi birbirimizle karşılaştırması önemli diye düşünüyorum. Maltepe’de yaşayan kendini geliştirmiş kariyer sahibi zengin ve güçlü erkekle tanışmak istiyorum.

Maltepe Erkek Arkadaş Arayan Dul Bayan Numaraları.

Maltepe olgun erkekle tanışmak isteyen dul bayanların telefon numaraları ve telefon arkadaşlığı. Maltepe evlenerek 2. baharını yaşamak isteyen dul bayanların telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Maltepe evlenmek için erkek arkadaş arayan genç kızların telefon numaraları. Maltepe 40 yaş üstü olgun bayanların WhatsApp numaraları ve sohbet. Maltepe erkek arkadaş arayan 50 yaş üstü bayan numaraları. Maltepe sırdaş arayan dul bayanlarla telefonda sohbet.

24 Yaşımdayım. Maltepe’den Olgun Ciddi Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Aliye. İstanbul Maltepe’de yaşıyorum 24 yaşındayım ve olgun erkeklerden hoşlandığım için buradayım. Olgun karizmatik bir erkekle beraber olduğum zaman kendimi daha iyi daha mutlu hissediyorum. Umarım İstanbul Maltepe’de yaşayan olgun ve seviyeli biriyle tanışabilirim. İstanbul Maltepe’de ailemle beraber yaşıyorum ve huzurluyum ama bu huzuruma hayatıma renk katacak mutluluk verecek biriyle devam etmek istiyorum. Açıkçası dürüst olmam gerekirse erkeklere çok fazla güvenim kalmadı. Çünkü erkekler tüm ilişkilerde ilk günlerde çok iyi oluyorlar kız arkadaşları ile çok ilgileniyorlar ilgi gösteriyorlar ama sonrasında her geçen gün bu ilgi azalıyor ve her geçen gün biraz daha umursamaz hale geliyorlar.

Umursamadığını hisseden her kadın beraber olduğu erkekten uzaklaşmak ister nerede ilgi görüyorsa orada olmak ister. Bu yüzden şimdiden bilmelisiniz ki bana ilgi göstermeyen beni yalnız bırakan ve sadece beni özlediği zaman görmeye çalışan biriyle arkadaşlık kurmuş olsan bile devam edebileceğini sanmıyorum. Ben her zaman yanımda olan erkekten ilgi görmek isterim bana vakit ayırmasını beklerim bana vakit ayıramayan biriyle devam etmek istemem yoluma. Henüz 24 yaşındayım genç ve güzelim. Babamı bir iş kazasında kaybettikten sonra annemle ve iki kardeşimle birlikte yaşamaya devam ediyoruz.

Üniversiteyi yeni bitirdim şu an kamu sektörüne atanmaya çalışıyorum. Kamuda işe başlasam bile İstanbul’dan ayrılmak istemiyorum çünkü burayı çok seviyorum Çocukluğum Maltepe’de geçti gençliğimde yine aynı şekilde Maltepe’de geçti. Buraya çok alıştım ve çok sevdiğim içinde ayrılmak istemiyorum ama hayat şartları iş imkanları beni başka bir yerde yaşamaya mecbur bırakırsa o zaman ayrılmak zorunda kalabilirim. Sakin bir yaşam tarzım var her şeyi dozunda yaşamayı seviyorum. Aynı şekilde eğlenmeyide severim ama dediğim gibi her şeyin dozunda kalması gerektiğini düşünüyorum. Ne kadar abartılı olursa o kadar yanlış olma ihtimali yükseliyor. Eğer burada Maltepe’de yaşayan olgun ve düzgün birisi varsa tanışalım.

Merhaba. Maltepe’den Telefon Arkadaşı İstiyorum.

Merhaba, ismim Meral. 25 yaşındayım ve İstanbul Maltepe’de yaşıyorum. Maltepe ve çevresinden telefonla konuşarak arkadaşlık kurabileceğim birini tanımak istiyorum. Arkadaşlığımızın bir süre telefonda gelişmesini istiyorum çünkü tanımadığım insanlarla bir anda arkadaşlık kurmak sonrasında beni sıkıntıya sokabiliyor. Lise mezunuyum ve özel sektörde çalışıyorum. Haftada sadece bir gün iznim var. Ben o bir gün iznimi erkek arkadaşımla değerlendirebilirim. Ancak dediğim gibi bu arkadaşlığın bir süre telefonda devam etmesi gerekiyor birbirimize biraz alışır biraz güven oluşursa sonrasında buluşma olabilir. Daha önce bir kez sanal ortamda tanıştığım ve aşk yaşadığım bir arkadaşlığım olmuştu.

Aslında her şey çokta güzel gidiyordu ama biraz fazla hızlı ilerledik birbirimizi doğru düzgün tanımıyorduk. İlk zamanlar her şey çok güzel çok heyecanlıydı ama onu tanıdıktan sonra hayatının zamanla değiştiğini anladım. Aslında değişen sadece hayatım değildi benide değiştirmeye başlamıştı. Çok fazla kötü alışkanlığı vardı ve onunla beraber oldukça bu kötü alışkanlıklar banada normal gibi gelmeye başlamıştı. Ona aşık olduğun için bunları görmezden gelmek istiyordum. Neyse ki durumdan ailemin haberi olunca bu arkadaşlığa şiddetle karşı çıktılar ve beni bir daha onunla görüştürmediler. Aşık olduğum birinden bir anda ayrılmam bana biraz zor gelmişti elbette ama şimdi anlıyorum ki çok doğru bir şey yapmışım ve ailem böyle bir tavır almakla çok haklıymış. Ondan ayrılmamış olsaydım şu an çok farklı biri olabilirdim.

Bu yüzden aynı sıkıntıları yaşamamak için kötü alışkanlıkları olmayan birini tanımayı istiyorum. Bir süre telefon arkadaşlığı istememin sebebide tam olarak bu. Lütfen kötü alışkanlıkları olan zararlı tipler yazmasın temiz bir hayatım var huzurluyum ve buna gölge düşsün ve zarar görsün istemem. Arkadaşlıkta yaş olayına çok fazla aldırış etmiyorum, temiz birisi olsun bana güven versin ve beraber huzurlu olabilirim tek istediğim bu. İş hayatım nedeniyle zaten çok fazla görüşme imkanım olmuyor erkek arkadaşımla, sadece bir gün görüşebiliyorum. İşten çok geç saatlerde çıktığım için akşamlarıda görüşme imkanım çok fazla olmuyor. Bu durumumu anlayacak ve beni bu şekilde arkadaş olarak kabul edecek Maltepe’de yaşayan beyler kendilerini tanıtırsan tanışabilirim.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/maltepe-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*