Mamak Bayan Arkadaş

Mamak’tan Seviyeli Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Sevda. 37 yaşındayım sarışın bir bayanım. Ankara Mamak’ta kızımla beraber yaşıyorum, kızım henüz 8 yaşında. Bir kurumda sivil personel olarak çalışıyorum, işim biraz stresli olsada genel olarak işinden ve hayatımdan memnunum. Hayat benim için çok sıkıcı geçiyor ama maddi manevi bir sıkıntım olmadığı içinde bu bakımdan biraz huzurluyum. Kızımda olmasa hayatımda hiçbir güzellik heyecan ve hayatımın hiçbir anlamı olmayacak. Şu an tek tesellim dünyadaki tek varlığım olan kızım. Ama tabiki çocuk sevgisi her ne kadar dünyadaki en kıymetli sevgi olsada diğer sevgilerin, yani aşkın boşluğunu doldurmaya yetmiyor.

Buraya çok uzun zaman önce eski eşime evlenerek gelmiştim ve yaklaşık 14 senedir buradayım. Biraz erken yaşta bir evlilik yaptım ve hemen sonrasındada çocuk sahibi oldum. O günler benim için çok güzel ve mutlu olduğum günlerdiama mutluluğum ve huzurum çok uzun sürmedi. Şu an burada seviyeli ve olgun biriyle tanışmak istiyorum. Ancak tabiki yalnız yaşayan ve sorumluluğunu taşıdığı bir kız çocuğu olan bir anne olarak öyle her erkeğe güvenip hayatıma dahil edemem. Çünkü kendimden daha çok düşünmek zorunda olduğum bir kızım var. Yaşayacağım ilişkinin iyi gitmediği zaman bana ve kızıma zararı olsun istemem.

Bu yüzdende dikkatli ve temkinli olmak zorundayım. Asabi sinirli ve elde edemediği şeylere karşı hırçın davranan erkeklerle arkadaşlık yapmam. Buraya İzmir’den gelmiştim. Denizi çok sevdiğim için ilk zamanlar biraz sıkılıyordum burada ama sonra alıştım ve burayı çok sevdim. Bu yüzdende hem meslek hayatımı hemde sosyal yaşamıma burada devam etme kararı aldım. Ara sıra tatil amaçlı İzmir’e ailemin yanına gidiyorum tabiki ama sonuç olarak Mamak’ta yaşıyorum. 40 yaş ve 50 yaş arasındaki olgun seviyeli beyler benimle tanışmayı isterlerse mesaj bırakabilirler.

Mamak Olgun Erkek Arayan Bayanlarla Tanışma ve Whatsapp Sohbet

Mamak seviyeli olgun erkek arkadaş arayan bayanların WhatsApp numaraları. Mamak olgun erkek arkadaş arayan bayan numaraları. Mamak arkadaş arayan olgun bayan telefon numaraları ve WhatsApp sohbet. Mamak evlilik için olgun erkek arayan olgun bayanların WhatsApp numaraları. Mamak zengin ve olgun erkek arayan dul bayanlarla WhatsApp sohbet.

65 Yaşımdayım. Mamak’tan Sohbet Edecek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, 65 yaşındayım, Ankara Mamak’ta yalnız yaşıyorum, ismim Neriman. 5 yıl önce eşimi kaybettikten sonra büyük bir boşluğa düştüm ve şu anda beni yalnız bırakmayacak sohbet edip konuşabileceğim seviyeli birini arıyorum. 65 yaşına gelmiş bir kadın olarak bazı şeyleri açık ve net bir şekilde konuşmak yada burada yazmak bazen bana zor gelebiliyor, ama olabildiğince sizlere karşı açık olmaya çalışacağım. Yaptığım şeyin utanç verici bir şey olduğunu düşünmüyorum ve bu yüzdende buraya kendi fotoğrafımı koymakta tereddüt etmedim. Ayrıca zaten hayatta hesap vermeyebileceğim kendisine karşı sorumluluğu hissettiğim hiç kimsede yok.

Uzun yıllar Almanya’da yaşadım emekli olduktan sonra hala orada yaşamaya devam ediyordum ama eşimi kaybettikten sonra orada daha fazla yalnız kalamazdım. Çocuklarım hala Almanya’da yaşıyorlar. Onları ancak senede birkaç gün görebiliyorum. Bunun dışında yalnızlığımı giderebilecek konuşup sohbet edebileceğim derdimi anlatabileceğim çevremde hiç kimse yok. Bu ilanı yazmadan önce çok düşündüm ve şu an kendimden eminim. Eğer sizde en az benim kadar kendinizden eminseniz ve benimle seviyeli bir arkadaşlığa varsanız, bana gönül rahatlığı ile yazabilirsiniz.

Eğer tamamen anlaşabileceğime inandığım ve bana güven verebilen birisi olursa sadece Mamak olması önemli değil başka yerlerden de yazabilirsiniz. Ama tabiki Ankara Mamak’ta yaşıyorsanız bizim için her şey daha güzel olabilir. En azından reel olarak görüşmek ve karşılıklı oturarak konuşma imkanını bulabiliriz. Sevdiğim arkadaşımla kahve içerek sohbet etmeyi ve anılarımı paylaşmayı çok severim. Uzun zamandır bunu yapamadığım içinde üzülüyorum. Umarım burada tanışacağım biriyle özlediğim her ne varsa yeniden birlikte onunla yaşayabiliriz. Mesajlarınızı bekliyorum.

Mamak’tan Zengin Beyler Yazsın, Tanışalım.

Merhaba, ismim Sahra, 32 yaşındayım. Ankara Mamak’ta yaşıyorum. Şu an bir kız arkadaşımın evinde geçici olarak kalıyorum. Çünkü Ankara’ya daha yeni geldim sayılır. Burada bir kamu kurumunda memur olarak çalışıyorum. Aykırı bir kişiliğe ve karaktere sahibim. Benim gibi aykırı yaşamayı seven maddi imkanları iyi olan zengin biriyle tanışmayı isterim. Herkesin yapmaktan zevk aldığı birçok şeyi yaparken ben sıkılabiliyorum ya da kimsenin yapmayı aklından dahi geçirmediği şeyleri ben gönül rahatlığı ile yaparım. Çünkü dediğim gibi aykırı bir karakterim var ve sıradan şeyleri yapmaktan keyif alıyorum.

Açık konuşmam gerekirse ben aşka ve sevgiye inanan bir kadın değilim. Benim için önemli olan sadece bir erkekten hoşlanmam ve o erkeğin bana maddi manevi iyi bir arkadaşlık sunabiliyor olması. Benim için önemli olan budur. Eğer bana huzur vermiyorsa ve maddi imkanlarıyla bana iyi bir yaşam sunamıyorsa böyle bir arkadaşlığı sürdürmenin benim için bir anlamı olmaz. Çünkü ben zaten duyguları olan, duygularıyla hareket eden bir kadın değilim. Şimdiye kadar bir erkeğe aşık olduğumu hatırlamıyorum. Duygusuz, aşktan anlamayan bir kadın olduğumu kabul ediyorum ama böyle bir kadın olmakta bir sakınca görmüyorum. Çünkü biliyorum ki duygusal bir kadın olsam erkekler bu duygularımı kötüye kullanacaklar ve beni çok üzecekler bunun farkındayım.

Çevremde aşık olduğunu söyleyen hangi arkadaşın varsa hepsi mutlaka bu duyguları yüzünden zarar görmüştür. Bu yüzden kimseye aşık olmamak benim için bir eksiklik değil. Ankara’ya birkaç ay önce geldiğim için burada hiç arkadaş çevrem yok. Sadece evinde geçici olarak kaldığım arkadaşım var. O da zaten evli olduğu için onunda yanında çok fazla kalamam. Bu yüzden güveneceğim birisi olursa ev arkadaşlığı yapmayıda belki düşünebilirim ama bu biraz gerçekleşmesi zor bir ihtimal. Çünkü yalnız yaşamayı seven bir kadın olarak evimde bir erkeği görmek isteyebileceğimden emin değilim. Mamak haricinde ki beyler yazmasın lütfen. Çünkü uzaktan ya da görüşemeyeceğim birini tanımayı istemiyorum. Ayrıca sadece zengin ve olgun kişilerin mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*