Manavgat Bayan Arkadaş

Selam. Manavgat’tan Elit Erkek İstiyorum.

Merhaba, ismim Aleyna. Manavgat’ta yaşıyorum. Dulum ve yalnızım. Elit olgun ve kafa dengi benim gibi özgür istediğimiz gibi rahat bir arkadaşlık yapabileceğim bir erkekle tanışmak istiyorum. Esmer ve çekici bir kadınım, hayatımda şimdiye kadar sanal ortamdan tanıştığım hiç kimseye yer vermedim ama artık sanal ortama karşı düşüncelerim ve bakış açım değiştiği için buradan birini tanımayı isterim. Arkadaşlık ve sohbet sitelerinden tanışıp konuştuğum birçok kişinin yalan söylediğine şahit oldum. Bu yüzden sanaldan birini hayatıma almak istemiyordum ancak gördüm ki sosyal hayatımda, sürekli yanımda duran en yakın en sevdiğim kişiler dahi bana o kadar çok yalan söylemişler ki, sanal ortamda bana yalan söyleyen kişilerin söyledikleri onlarınkinin yanında çok masum kalıyor.

Herkesin bildiği gibi Manavgat çok güzel bir tatil beldesi ve burada sürekli arkadaşlık kurup aşk yaşayabileceğimiz birileriyle illaki tanışma imkanınız oluyor. Tatil arkadaşlığı yaptığım kişilerde oldu şimdiye kadar. Ama bu sefer şimdiye kadar hiç yaşamadığım duyguları yaşamak ve farklı bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Bunun içinde uzun süreli arkadaşlık istiyorum. 35 yaş ve üzerinden ki olgun bir beyle tanışmam gerekiyor. Dışarıdan bakıldığı zaman çok hareketli çok neşeli birisi değilimdir ancak erkek arkadaşımla birlikte olduğum zaman çok farklı bir kadın oluyorum. Kendimi buluyorum diyebilirim.

Eğer Manavgat’ta yaşıyorsanız ve bende kendinizi bulacağınıza inanıyorsanız benimle birlikte güzel bir arkadaşlık yaşayabileceğinize inancınız varsa ise ben tanışmayı isterim. Hızlı gelişen arkadaşlıkları sevmiyorum çünkü ne kadar hızlı gelişirse o kadar hızlı tekrar bitiyor. Bu arkadaşlık. Daha önce belirttiğim gibi bu sefer kuracağım arkadaşlığın uzun süreli ve seviyeli olmasını istiyorum. Birbirimizden hiçbir zaman bıkmayalım isterim. Kuracağımız arkadaşlığın her gününde ayrı bir heyecan ayrı bir güzellik yaşamak isterim ve bu güzellikleri birbirimize gerçekten istersek yaşatabiliriz. Ben buna inanıyorum, benim kadar inanıyorsanız ve benim kadar inanıyorsanız, ciddi biriyle tanışmayı isterim.

Manavgat Olgun Bayanların Whatsapp Numaraları ve Sohbet

Manavgat elit erkek arkadaş arayan yalnız bayanlarla tanışma ve sohbet. Manavgat tatil arkadaşı arayan olgun elit bayanların WhatsApp numaraları. Manavgat ciddi ve uzun süreli arkadaşlık arayan yalnız bayanlarla WhatsApp sohbet. Manavgat zengin erkek arayan dul bayan telefon numaraları. Manavgat ücretsiz arkadaşlık sohbet siteleri ve ücretsiz evlilik ilanları. Manavgat yabancı uyruklu bayanlarla tanışma ve sohbet. Manavgat bedava arkadaşlık ve evlilik ilanları. Manavgat olgun erkeklerden hoşlanan genç bayanların WhatsApp numaraları. Manavgat 40 yaş üstü arkadaş arayan olgun bayan telefonları.

İsmim Hülya. Manavgat’tan Karizmatik Dürüst Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Hülya. 42 yaşındayım, Antalya’da yaşıyorum ama sık sık Manavgat’taki evimde tatil yaptığım için Manavgat’tan bir erkek arkadaş arıyorum. Tanışacağım kişiden tek istediğim ve beklentim sadece dürüst olması temiz ve bakımlı olmasıdır. Bunun dışında herhangi bir yaş veya meslek şartım yok. 20 yaş üzerindeki tüm beyler temiz ve bakımlı olmak şartıyla bana yazabilirler. Şimdiye kadar arkadaşlık ve sohbet sitelerine sohbet etmek amacıyla giriyordum. Bazen birkaç saat bazen daha uzun kalıyordum ve sadece sohbet edip çıkıyordum. Ama bu sefer amacım çok daha farklı bu sefer gerçek bir arkadaşlık istiyorum.

Amacım sadece sohbet etmek değil sadece sohbet edecek olsaydım sanal bir arkadaşlık bana iyi gelebilirdi ama gerçek anlamda bir arkadaşlığa ihtiyacım var. Maddi olarak bir sıkıntım yok. Normalde Antalya merkezde yaşıyorum ve orada çalışıyorum ama çok sık Manavgat’a gidiyorum. Orada kısa süreli bazen daha uzun tatiller yapıyorum. Manavgat’a gittiğim zaman yalnız kalmak hiç hoşuma gitmiyor. İlk başlarda yalnız takılmak bana iyi geliyordu kafamı dinliyor ve huzur buluyordum. Ama artık yalnız olmak sıkıcı gelmeye başladı. Hayatta en hoşlanmadığım şey sıkılmak ve yapacak bir şey bulamamak. Daha önce yaşadığım evlilikte bu durumu çok fazla yaşadım artık o kadar sıkılmıştım ki evlilik dahi bana ağır gelmeye başlamıştı.

Bu yüzdende eşimden ayrıldım. Tabi ayrılığımın tek nedeni bu değildi, çok daha farklı çok daha ciddi nedenleri vardı. Her şeyden önce eşim bana karşı çok dürüst davranmıyordu. Normal sevgilim dahi olsa yalan söylemesini asla kabullenemem. Evlendiğim eşim olan erkeğin yalan söylemesini ise asla affedemezdim. Yalana karşı bende hiçbir zaman tahammül ve hoşgörü olmaz çünkü basit yalanlara dahil tahammülüm yoktur. Bunları bilmenizi istiyorum çünkü eğer karakter olarak bu söylediklerime uygunsanız bana yazmanızı isterim. Sadece Manavgat’ta olan dürüst beyler yazsınlar lütfen. Yaşınızın hiç önemi yok, önemli olan dürüstlüğünüz ve bana karşı olan davranışlarınız ve üslubunuz önemlidir.

Selam. Manavgat’tan Genç Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Orhan. 34 yaşındayım genç ve güzel bir bayanla tanışmak için buradayım. Aslen Erzurumlu’yum ama İstanbul’da yaşıyorum. Yaz aylarında 2 ay kadar Manavgat’ta oluyorum. Manavgat’ta olduğum bu iki ay içerisinde bana vakit ayırabilecek dostluğumuzla samimiyetimizle birbirimizin dertlerini dinleyebileceğimiz düzgün seviyeli bir arkadaşlık kurmak istiyorum. Eğer Manavgat’ta yaşıyorsanız ve benim gibi seviyeli bir ilişki kurmak ihtiyacı hissediyorsanız beni tanımaktan kesinlikle pişman olmazsınız. Düzgün bir ilişki kurabileceğiniz bir erkekte hangi özellikler arıyorsanız bunların birçoğunu bende bulabilirsiniz.

Ben burada kendimi övmek istemiyorum ama kendimi tanıyorum ve biliyorum ki gerçekten seviyeli ve düzgün biriyimdir. 15 gün kadar önce tatil için Manavgat’a geldim. Yaklaşık 2 ay daha buradayım. Buradan ayrılıp İstanbul’a döndükten sonrada yine arkadaşlığımı devam ettirebileceğim en azından telefonda dahi olsa konuşabileceğim samimi bir arkadaşlık kurmayı istiyorum. Eminim burada benim gibi yalnızlıktan kurtulmak isteyen düzgün ve dürüst hanımefendiler vardır. Ben tam bir motor tutkunuyum, motorla gezmeyi ve seyahat etmeyi çok severim. Benim gibi motor tutkunu bir bayanla tanışabilirsem kendimi çok şanslı hissederim ama şimdiye kadar böyle birini hiç tanıyamadım.

Sportif ve ayrıca spor yapmayı seven aktif yaşayan ve motor tutkunu genç bir bayanla tanışmayı istiyorum. Umarım böyle birini bulabilirim. Ben normalde genç bayanlara kendime daha yakın hissediyorum ama eğer bana ayak uydurabileceğinize inanıyorsanız her yaştan bayanlar yazabilirler. Biliyorum ki kader her zaman karşımıza güzel insanları çıkarmıyor. Eğer burada güzel yürekli bir bayanla tanışabilirsem onunla gidebildiği yere kadar uzun süren bir arkadaşlık yapmayı isterim. Ben kıymet bilen bir insanım hayatıma giren iyi niyetli güzel kalpli insanların her zaman kıymetini bilirim ve onlara hak ettiği değer verebilirim. Benim gibi düşünüyorsanız bana yazmanızı isterim.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/konu/manavgat-dul-bayan-numaralari/,https://islamisayfalar com/manavgat-bayan-arkadas/,

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*