Manisa Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba, Manisa’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.!

İsmim Eda. Manisa’da yaşıyorum. 24 yaşımdayım. 173 boyum ve 48 kiloyum. Akrep burcuyum. Üniversiteyi yeni bitirdim. İş hayatına atılınca yaşayacağım stres ve yoğunluğu tahmin edebiliyorum. O yüzden bir süre hayatı dolu dolu yaşamak istiyorum. Yaşamın bütün hazlarını bana yaşatacak ve benimle yaşayacak erkek arkadaş arıyorum. Bir kadının dilinden anlamayan, yaşamayı ve eğlenmeyi bilmeyen ruhsuz,içi geçmiş birini istemiyorum.

Benim için samimiyet ve güven olmazsa olmaz diyebileceğim kadar önemlidir. Kolay kırılmam ya da darılmam ama bir defa sırtımı döndüğüm birine bir daha yüzümü dönmem. Gönlünü alırım, özür dilerim, Eda’yı yeniden kazanırım diye bir durum sözkonusu değil yâni. Denizi ve doğayı çok seviyorum.  Sigara kullanmıyorum. Özel anlarda kül tablası kokmayacak kadının değerini bilen beylerden mesaj bekliyorum.. 💜💜

Manisa sevgili arayan bayanlar, Salihli evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlar, Turgutlu zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Kırkağaç kapalı ve türbanlı bayanlarla tanışma ve sohbet, Akhisar üniversiteli kızlarla whatsapp sohbet, Gördes olgun ve dul bayanlarla tanışma, Soma üyelik gerektirmeden kız arkadaş bulma,  Yunusemre sevgili arayan bayanlar seri ilanlar..

Merhaba islamisayfalar.com takipçileri..

Manisa ve ilçeleri ile çevre illerden kendini yanlız hisseden,pandemi döneminde sosyal aktivitelerin sınırlandığı bu günlerde insanların daha çok sosyal ağlara ihtiyaç duyması nedeniyle sizler için oluşturmuş olduğumuz bu bloğumuzda yeni insanlar keşfedebilir, katılımcıların profillerini inceleyerek ilginizi çeken kişiye mesaj iletebilir, eğlenceli vakit geçirmek için sitemizde online oyunlar oynayabilir, aşk falınıza bakabilirsiniz. Sizleri dijital dünyanın risklerinden korumak adına her türlü önlemi alarak bir araya getirdiğimiz bu platformda üyelik ve ücret gerektirmeden dilediğiniz gibi sevgi, saygı ve hoşgörü içerisinde gönlünüzce vakit geçirebilirsiniz. Ayrıca sitemizde yayınlanmasını istediğiniz anılarınızı yorum bölümden bizlere ulaştırarak ana sayfamızda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.!

Manisa Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlarla Tanışma 

Değerli islamisayfalar.com okuyucuları, bu yazımızda sizlere burç uyumunun evlilik üzerindeki etkisinden bahsetmek istiyoruz..

Hiç şüphesiz insan hayatının en önemli kararlarından biri evlenme çağı geldiği zaman kiminle evleneceği sorusuna vereceği cevaptır. Bazen bir çift flört döneminde çok uyumlu olsada evlilik yani aynı evde yaşamak, sorumluluk üstlenmek çok farklıdır. Çok uyumlu görünen çiftler evlendikten sonra anlaşamayabilir. Anlaşıp anlaşamama konusunda tabiki temel parametreyi çiftlerin karakterleri belirlemektedir. Tamda burada üzerinde durulması gereken, burçların insan karakteri üzerindeki etkisini tartışmaya açmak olacaktır. 

Toplumda astroloji ilmine itibar etmeyenler olsa da, burçları ve burç uyumunu gözardı etmeyen çok büyük bir kitle bulunmaktadır. Özellikle genç ve orta yaş grubu bayanlar burç uyumu konusunda daha hassas davranmaktadır. Aslında haklılık paylarını küçümsemek gerçekleri gözardı etmek olur. Çünkü astroloji bir bilimdir ve burçların insan yaşamı ve kişilik oluşumunda ciddi etkisi vardır. Örneğin Koç burcu bir erkekle, boğa burcu bir kadının evlendiğini varsayacak olursak; Koç erkeği karakter olarak tez canlıdır. Hiperaktif olmasada günlük yaşamında sabırsızdır ve bir işin hemen olmasını ister.

Oysa burcu boğa olan kadınların genel yapısı günlük yaşamında daha sakindir. Hareketleri daha ağırdır ve yapılacak işlerde acele etmezler. Evlilik hayatında bu tür bir uyumsuzluk tolere edilebilecek bir durum değildir. Sürekli olarak bir tarafın acele etmesi diğer tarafında  ağır ve sakin davranması çiftler arasında ciddi tartışmalara neden olur.

Manisa Zengin ve Dul Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Sanırım içimizde hiç yoktur, birine gönül veripte hislerine karşılık bulamayan. Ya da reddedilen, en kötüsü aldatılan. Hepimizin vardır hayal kırıklıkları. Ama ne olursa olsun hayata sırtını dönmek veya kendimize küsmek hiçbirşeye çözüm olmuyor. Hayat herşeye rağmen tüm hızıyla akmaya devam ediyor. Dünya yaşamdaki tüm acılara rağmen dönmeye devam ediyor. 

Bugün, bu saatte ve şu anda tüm acılarımızın üzerine sünger çekip hem kendimiz adına hem değer verdiklerimiz adına yepyeni bir sayfa açarak yeniden yaşama sevincini canlandırabilir, uçsuz bucaksız aşk okyanusunda yeni sevdalara yelkenlerimizi rüzgarlara gerebiliriz. 

Bu nedenle sizleri aile sıcaklığında bir ortamda bir araya getirerek, hayal kırıklıklarını, acıları, kederleri ve hüznü geride bırakarak, gerçek aşkı bulmanız temennisi ile sanal dünyanın imkanlarını sizlerin hizmetinize sunuyoruz.!

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*