Manisa Dul Bayanlar

Manisa’dan Olgun  ve Elit Birini İstiyorum. 

Merhaba adım Derya.30 yaşımdayım. Boyum 178 ve 62 kiloyum. Dul bir bayanım. Çocuğum yok. Manisa merkezde yaşıyorum ve güzellik salonunda çalışıyorum. Kendimi burada açıkça ifade ediyorum.Yazmak isteyenler ve tanışmak isteyenler ona göre karar verip yazsın. Açıkca söylemem gerekirse biraz ukala huysuz ve zor bir kadınım. Kolay kolay birini beğenmem. Birini beğendiğim zaman o kişi buna sevinmekte acele etmemeli. Çünkü benimle aşk yaşamak kolay değil. Herşeyden önce kaprislerime sabretmeli.

Sıradan bir hayat ve sıradan bir aşk yaşamak istemem. Hayatın sınırlarını zorlamak istiyorum. Yani sevgilim ile birlikte bu sınırların ötesine geçebilir ve başkalarının  aklına bile gelmeyen heyecan dolu anları birlikte yaşayabilir, her anı unutulmaz kılabiliriz. Sadece bu anlamda değil, maddi olarakta zor biriyim. Eğer benimle olmayı göze alan varsa maddi olarakta güçlü olmalı. Alış veriş yapmayı, gezmeyi ve lüks mekanlarda eğlenmeyi seviyorum. Tabi bir erkek bana değer verir ve maddi manevi hiç bişey esirgemezse bunun karşılığını alacaktır tabiki.

Şimdiye kadar erkekleri zorlayan yönlerimi yazdım ki, benimle olmak isteyen kişi bunları bilerek gelsin bana. Manisa merkezde ailemle birlikte yaşıyorum. Aile dediysem kalabalık bir aile değil. Sadece yaşlı bir babam var. Rahat ve özgür bir kadınım. Bakımlı ve elit beylerden hoşlanıyorum. Ayrıca dövmesi olan sportif biri olursa daha da çok hoşuma gider. Aykırı makyaj yapmayı severim. Dikkat çekmek hoşuma gidiyor. Çok fazla gülen erkeklerden hoşlanmıyorum. Biraz daha sert görünmeli erkek. Tabi bana karşı değil. Yanında çekici ve güzel bir bayanı koluna takıp  lüks mekanlarda boy göstermek isteyen beyler yazsın bana. İletişim bırakın mutlaka. Ne iş yaptığınızı, boy ve kilonuzu hatta sizin için mahsuru yoksa resminizi koyarsanız sevinirim. Beraber olacağım kişinin medeni durumu beni rahatsız etmez. Ben erkeğin beni mutlu edip etmediğine bakarım. Beni ihmal etmiyorsa sorun olmaz. Benden ayrıyken kiminle ne yaptığı ile ilgilenmiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum. 

Manisa dulbayanların telefon numaraları, Akhisar dul bayanlarla whatsapp sohbet, Kırkağaç ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Alaşehir sevgili arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Ahmetli sevgili arayan Suriyeli dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Gördes olgun sevgili arayan genç kızların telefon numaraları, Salihli seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlar, Kula türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Soma evlenmek için sevgili arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları.!

Manisa’dan Elit ve Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba Elif ben. 34 yaşımdayım ve Manisa merkezde yaşıyorum. Boyum 176 ve 56 kiloyum. Aslen İzmirli’yim. Birkaç yıldır işim gereği Manisa’da yaşıyorum. Bakımlı bir kadınım ve şık olmaktan keyif alıyorum. Manisa’ da yanlız yaşıyorum. Özel bir hastanede anestezi teknikeriyim. Reel yaşamımda arkadaşım yok. Arkadaş sevmiyorum. Sanal ortamda birkaç tane güvendiğim arkadaşım var. Sanal ortamda kurulan arkadaşlıkları daha çok seviyorum. Sanal arkadaşlıklar hatta sanalda başlayıp sosyal hayata evrilen dostluklar ve aşklar daha güzel ve daha heyecan verici geliyor bana.

Her gün düzenli spor yapıyorum. Beslenmeme ve kiloma dikkat ederim. Bu konularda titiz ve hassas davranırım. Hayatım salaş değil,derli toplu ve düzenli yaşarım. Kuralcı biriyim ve bunlardan taviz vermem. Kuralcı yaşamayı erkekler genelde sevmezler, sıkıcı bulurlar. Rasgele yaşamak yaşam kalitesini düşürdüğü gibi ilişkilerin kalitesinide düşürür ve o ilişki ağırlığını yitirir. Bu zamana kadar hiç bir erkek arkadaşımla aynı evi paylaşmadım ama çevremde gördüğüm kadarıyla birlikte yaşayan partnerler oldukça fazla. Açıkçası bu fikir bana da cazip gelmeye başladı.

Elit, olgun, kültürlü ve maddi sorunu olmayan seviyeli biriyle tanışmak ve güven duygusu oluştuktan sonra birlikte yaşamak istiyorum. Güven duygusuda öyle çabuk oluşmaz tabiki. O yüzden bir süre sosyal medya üzerinden görüşmek istiyorum. Bugün tanıştık yarın aşk yaşayacaz diye bir beklentiye girmesin kimse. Manisa’da yaşayan bana uygun beyler mesaj bıraksın. Manisa dışı  yazmasın lütfen.

Manisa’dan Seviyeli ve Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba adım Sevda. 32 yaşımdayım ve Manisa’nın bir ilçesinde yaşıyorum. Seviyeli ve ciddi ileriye yani evliliğe dönük bir ilişki yaşamak istiyorum. Bazılarımız evlenilecek kişi sanalda aranır mı diyebilir. Benim yaşadığım yer küçük bir yer. Neredeyse herkes herkesi tanır. Benim burada yıllarca süren bir ilişkim oldu. Sonra bazı sebeplerden ayrıldık. Sonrasında benimle evlenmek isteyenler oldu ama eski erkek arkadaşım hepsine gözdağı verdi. Bu yüzden yaşadığım yerden evlenmek istemiyorum. Gerçi yakın zamanda o kişide evlendi ve bende  artık tamamen vazgeçti ama ben artık burada yaşamak istemiyorum. Bu yüzden düzgün biri ile tanışıp buradan uzaklaşmak istiyorum. Zaten küçük yerler benim hayallerime ve yaşam tarzıma uygun değil. İdeallerim ve hayallerim var ve onların peşinden koşmak ve mücadele etmek istiyorum.

Beraber olacağım kişide benim gibi idealist biri olmalı. Aynı hayalleri kurup birlikte mücadele edebiliriz. Kolay olan hiçbir şeyi sevmem. Mücadele verilmelidir ki bir değeri ve anlamı olsun. Kolay elde edilen değerler her zaman için çabuk değersizleşir. Benim olacak nr olursa olsun emek vererek elde etmeliyim. Kitap okumayı ve bazı konularda akademik olmasa bile makale yazmayı ve araştırma yapmayı seviyorum. Benim gibi düşünen ciddi ve seviyeli ilişki isteyen, olgun ve kültürlü biriyle tanışmak istiyorum. Manisa merkez ve yakın şehirlerdeki beyler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*