Manisa Erkek Arayan Bayanlar

 

Merhaba, Manisa’dan Olgun Erkek Arıyorum.

Selam, ismim Begüm. 23 yaşımdayım ve Manisa’da öğrenciyim. Beden eğitimi okuyorum ve 3.sınıftayım. Aslen Uşaklı’yım. Manisa’yı çok sevdim. Küçük şirin insanı ve doğası ile gerçekten tertemiz güzel bir şehir. Denizede uzak sayılmaz,hemen yanı İzmir. Okulum bitince ne olur, zaman ve iş şartları ne gerektirir bilmiyorum ama Manisa’dan gitmek istemiyorum ve hayatımı burada kurmak istiyorum. Burada kalmam için illaki hayatımda bir erkek olması gerekmez tabi ama yinede uzun süreli ilişki kurmak için güven veren birini bulursam benim için herşey daha kolay olabilir. Okul seneye bitiyor ve ben eve yani Uşak’a dönmek istemiyorum. Burada kalmam istememin tek nedeni bu şehri sevmiş olmam değil tabiki. Burada birbirinden değerli çok güzel arkadaşlarım ve sevdiklerim oldu. Onlarla her zaman görüşmek isterim. Sonuçta insan bu hayatta ancak sevdikleri yanında olduğu zaman hayatı daha anlamlı olur.

Güzel bir fiziğim olduğunu düşünüyorum. Benim için diş görünüş önemli. Hani her zaman söylenen klişe sözler vardır. Önemli olan kalp güzelliği galan gibi hiç o edebiyatlara girmek istemiyorum. Sonuçta başkasını bilmem ama ben dış  görünüşü beni etkilemeyen, beni heyecanlandırmayan, gördüğüm zaman elim ayağım birbirine dolaşacak kadar beni etkilemeyi başaramayan biriyle asla birlikte olmam çünkü ben bir mantık birlikteliğinden daha çok duygularımla bir ilişki yaşamak istiyorum. Okuduğum bölümde atletik vücuda sahip yakışıklı erkekler falan var. Hatta benimle ilgilenenlerde var içlerinde ama benim aradığım daha farklı birşey. Herşeyden önce genç erkekler benim ne istediğimi, bir erkekten ne beklediğimi anlamıyor ruhumdaki dindirilmek istenen fırtınayı göremiyorlar. Olgun bir erkek biraz zeki ise birazda hayatın kattığı tecrübe ile beni daha iyi anlar ve mutlu edebilir diye düşünüyorum. Manisa’da yaşayan olgun ve yakışıklı erkek arıyorum. Mesaj ve iletişim bırakın lütfen. 

Manisa erkek arayan bayanlar, Salihli erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları, Turgutlu erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Kırkağaç ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma, Akhisar olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Kula erkek arayan türbanlı bayanlarla sohbet, Gördes seviyeli ilişki için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Selendi erkek arayan suriyeli yanlız ve dul bayanların telefon numaraları, Gölmarmara evlenmek için erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları.!

Merhaba, Manisa’dan Seviyeli ve Elit Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Nergiz. 39 yaşımdayım ve Manisa merkezde yaşıyorum. Aslen İzmirli’yim bazen oraya da gidiyorum ama Manisa’da kalmaktan daha çok keyif alıyorum. Yaz tatillerinde birkaç ay İzmir’de kalıyorum,onun dışında burada yaşıyorum. Daha önce burada öğretmenlik yapıyordum ve o zamanlar evli bir kadındım. Yaşadığım sorunlar ve üzrine birde boşanma davası meselesi çıkınca bir süre psikolojik tedavi gördüm. Bunun sonucunda malûlen emekli oldum. Çok sevdiğim öğretmenlik mesleğinden ayrılmak zorunda kaldım. Zaten ailemden de bana hatırı sayılır bir varlık kalmıştı. O yüzden şu anda çalışmaya ihtiyacım yok. Boşandıktan sonra uzun süre zaten birazda rahatsızlanınca hayatıma kimse girmedi. Sıra biraz kendime gelince sağlık sorunlarımda bitti ve benimle ilgilenen konuştuğum bir iki kişi oldu. Ancak zamanla onlara güvenemedim. Yani bana yaptıkları şeyler samimi ve dürüst gelmiyordu. Harekelerini yapmacık buluyordum ve bu yüzden de güvenmiyordum. O yüzden de daha fazla uzatmak istemedim ve bitirdim. İlişki bile denemezdi yani sadece bir süre konuştuk hepsi o kadar.

Burada ne aradığıma gelince, benim sosyal çevremde çok az kişi var. Onlarında çoğu zaten bayan. Bir erkekle tanışmak için sanal ortamdan başka seçeneğim yok. Umarım burada pişmanlık duyacağım birşey olmaz. Çünkü gerçekten artık yoruldum. Yani bu kadar zor olmamalıydı doğru düzgün birini bulmak. İstediğim sadece biraz samimiyet ve gerçekten sevecek değer verecek biriyle tanışmak. Bu kadar zorlanacağımı tahmin etmezdim ama olmayınca olmuyor demek ki. Artık şansım gülecek bunu hissediyorum. Manisa merkezde yaşayan kültürlü  seviyeli ve dürüst erkek arıyorum. İlgilenen beylerden mesaj bekliyorum. 

Merhaba, İkinci Baharımı Yaşatacak Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Nazan ve 57 yaşımdayım. Yaşıma rağmen kendime dikkat etmeye ve bakımlı bir kadın olmaya çalışıyorum. Yaşım ne olursa olsun yaşama sevincimi, hayata bakışımı değiştirmeyerek hep hayatı dolu dolu yaşamaya çalıştım. Ancak ne var ki her zaman hayatımızın şartlarını bir belirlemiyoruz. Her zaman bizim aldığımız kararlar belirleyici olmuyor. Bunu hayatımın birçok alanında kendim yaşayarak gördüm. Maddi manevi hiçbir sorununuz olmadan yaşarken bazen öyle bir dönüm noktası geliyor ki, bir anda hayat bambaşka bir hal alıyor, tabir yerindeyse kartlar en baştan yeniden karılıyor ve sizde buna boyun eğmek zorunda kalıyorsunuz. Neden bahsettiğimi daha net bir şekilde anlatmam gerekirse, şunu söyleyebilirim. Burada genç yaşta eşini kaybetmiş olgun bir kadın olarak aranızda bulunuyorum. 

Bu konudan çok fazla bahderek ortamı duygusallaştırmak istemiyorum. Ama şu kadarını söyleyebilirim, hayallerini yaşayamamış veya yarım kalmış bir kadınım. Birçok şey içimde uhde olarak kaldı. Ne zaman hayatıma birini alsam anladım ki onlarda aşktan ve sevgiden çok uzak, sadece eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için sevgi ve aşk edebiyatı yapan kişilerdi. Bunu anladığımda ise birçok şey için artık geç kalmış durumdaydım. Güvenmemeyi veya zor güvenmeyi bu şekilde öğrendim. Artık hayatıma alacağım kişiler konusunda daha sabırlı davranarak zamana bırakıyorum. Güven konusunda en küçük bir tereddütüm olursa o ilişkiye girmem. Maddi hiç bir sorunum yok. Beni gerçekten seven birini bulursam ondan maddi manevi hiçbirşeyimi esirgemem. Benim neyim varsa aynı zamanda onundur. Güvenebileceğim, olgun ve dürüst Manisa’dan erkek arıyorum. 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*