Manisa Evlenmek İsteyen Bayanlar

Manisa 2021 güncel evlilik ilanları, Akhisar evlenmek isteyen olgun kadınların arkadaşlık ilanları, Soma evlenmek için 60 yaş üstü zengin kadın arayan erkekler, Turgutlu kamudan evlenmek isteyen erkekler ve bayanların profil fotoğrafları, Salihli evlenmek isteyen Suriyeli bayan ilanları ve telefon numaraları, Kırkağaç 40 yaş üstü evlilik ilanları, Gördes evlenmek için genç kız arayan olgun ve zengin erkekler..

Manisa’dan evlenmek isteyenler için açmış olduğumuz Manisa evlilik bloğumuza sadece Manisa değil, İzmir, Aydın,Muğla, Isparta,Denizli gibi diğer illerimizdende katılabilir, Manisa’da yaşayan ve evlenmek  isteyen kişilerle tanışarak birbirinizi daha yakından tanıma imkanı bulabilirsiniz. Evlilik gibi anlamı ve değeri büyük, kutsal bir birliktelik kurmak istemeniz son derece normal. İlk insanla başlayan aile kavramı son kişiye kadarda devam edecektir. Bu süreçte önemli olan bizim mutlu birliktelikler kurabilmemiz için uygun ve doğru kişinin kalbine girebilmemiz ve aynı duyguları paylaşabilmemizdir.

💘Adım Filiz.47 Yaşımdayım.Manisa’dan Evlenmek İçin Dürüst Biriyle Tanışmak İstiyorum.💘

Selamlar herkese. Deli dolu çılgın neşeli bir hatun arayan varsa kendine benimle tanışmak isteyeceğine eminim. Her zaman yanımdaki kişiye enerji ve moral biriyim. Benim yapım böyle. Hiçbir zaman hayatın sorunları ile kendimi boğmam. Pozitif biriyim. Yaşıma rağmen hala enerjik ve hayatı güzel yönleri ile yaşamaya çalışırım. Emekli olmama çok az kaldı. Şu an çalışıyorum. Bir kızım ve bir oğlum var. Her ikiside evli ve ben yalnızım. Evlilik kararı aldığımı bilmiyorlar ama öğrenince beni anlayışla karşılarlar diye tahmin ediyorum.

Bunca zamandır onlar için evlenmedim ama artık benimde biraz olsun kendim için yaşamaya hakkım var. Evde durmayı sevmiyorum. Bu yüzden genelde arkadaş çevremle birşeyler yapıyorum. İki çocuk dünyaya getirmeme rağmen kilomu korumayı başardım. Kilo alamıyorum zaten istesemde. Normal boy ve kilodayım. Ev işlerinde ve murfakta harika işler çıkarabilirim. Yemeklerim harikadır. Özelikle tatlı ve pasta konusunda iddialı olabilirim. Eski eşimi kaybettim ama o konuda çok fazla detaya girmek istemiyorum. Artık önüme bakmam ve yeni bir hayata başlamam gerek.

Sorunları kafasında büyüten birisi olmadığım için hayatım sorunsuz diyebilirim. Çok şakacı biriyim. Hatta bazen şakanın dozunu kaçırabilirim. Bu yüzden alıngan olanlar benimle pek anlaşamaz. Artık çocuk bakacak yaşı geçtim. Bu yüzden yalnız bir erkeği hayatıma kabul edebilirim. Çocuklu erkekler kesinlikle olmaz. Çocuklu derken çocuğu kendinden ayrı olanlar olabilir tabiki, yanlış anlaşılmasın. Benim yaşlarımda birisi varsa tanışalım konuşalım ve geleceğe dair beklentilerimizi paylaşalım. Beni yakından tanıyınca seveceğinizden eminim. Görüşmek üzere.

💘İsmim Meryem.23 Yaşımdayım. Evlenmek İçin Ahlaklı ve Dürüst Birini Arıyorum.💘

Manisa’nın bir köyünden yazıyorum sizlere ve ismim Meryem. 23 yaşımdayım ve bekarım. Eğitim olarak liseden sonra iki yıllık bir üniversite okudum ama okuduğum bölümle ilgili bir iş bulamadım. Zaten yeni mezun sayılırım. Birkaç ay oldu okul biteli. Şimdilik köyümde ailemle yaşıyorum. Çiftçilikle uğraşıyoruz. Köyde yetişen bir kız olduğum için birçok konuda becerikliyimdir. Bu anlamda evliliğe kendimi hazır hissediyorum. Kendi evimi çekip çevirebilirim. Yemek yapma konusunda fena sayılmam. Erkeğin kalbine giden yol eğer gerçekten mutfaktan geçiyorsa o kalbi mutlu etmek benim için hiçte zor olmaz.

Köyde yaşadığım için zaten çok fazla sosyal ortamım olmuyor. En sosyal olduğum yer arkadaşlarla oturup muhabbet etmek. Köyde bundan fazlasıda biraz zor zaten. Sosyal olmayı severim ama bu birazda imkanlarla alakalı bir durum. Evlenmek için erken olduğunu düşünmüyorum. Köyde yaşamak istemiyorum. Köy hayatı benim ruhuma çok uygun değil. Evlenmek ve evlendikten sonra şehirde yaşamak istiyorum. İş hayatına atılmak, kendimi geliştirmek ve maddi manevi aileme destek olmak istiyorum.

Evde oturup komşularla dedikodu yapmaktan başka işi olmayan bir kadın modunda yaşamak istemiyorum. Benim ideallerime uyacak bana destek olup, beni motive edecek bir erkekle evlenmek isterim. Çalışamazsın evde oturup çocuklarına bak diyecek birini istemem.Bunu en baştan bilmenizi isterim. Hayata dahil olmak istiyorum. Evde oturup olan biteni seyreden, kocasının hayatın tüm yükünü sırtlayan ve kendide evde bekleyen, bu şekilde bir evlilik hayatı bana çok ters. Bu beni mutlu etmez. Ben eşime her anlamda destek olmalıyım ve her yükü beraber omuzlamalıyız. Bana uygun beyler varsa 30 yaş altı tanışalım.

💘Yaşım 55. Manisa Merkezdeyim. Güvendiğim Birini Bulursam Evlilik Düşünüyorum.💘

Olgun çekici ve eşini mutlu etmekte kendine güvenen bir kadınla evlenmek isteyenler varsa kendisini tanıtırsa sevinirim. Önce ben biraz kendimi size tanıtayım. İsmim Ayça ve 54 yaşımdayım. Esmer uzun saçlı, düzgün fizikli ve bakımlıyım. Kıskanç olan erkek varsa baştan söyleyim dekolte ve mini etek çok abartılı olmasada giyerim. Genelde eleştiriye açık biriyim ama kıyafet konusu bende önemli olduğu için bu konuda eleştiri ya da yönlendirme kabul edemem. Erkeğin kıskanç olanı tabi bence makbuldür.

Sonuçta kıskanmak sevmenin ve sahiplanmenin farklı bir şekilde göstergesidir. Ancak kıyafetime karşılamasıda pek hoşuma gitmez. Zor bir kadın olmadım hiçbir zaman. Genelde uyumlu ve anlayışlı biriyim ama bu uyum ve anlayışlı olma çabam karşılık görmezse aksine çok anlayışsız birine dönüşürüm. Bende olan uyum çabası erkektede olduğu sürece benimle anlaşmamanız için hiçbir neden olamaz. Bu yaşıma kadar evlenmek kısmet olmadı. Bazen ben istemedim olmadı, bazende çok istememe rağmen olmadı. Birde şansımı burada denemek istedim.

Açıkçası buradan tanıştığım birisi olursa benden hemen bir anda güvenip kendimi ona teslim etmemi beklemesin. Güvenmek ve bir erkeğe  dokunmak benim için kolay değil. Daha önce hiç evlenmemiş birisi için ne kadar zor olduğunu anlarsınız diye tahmin ediyorum. Bu yaşıma kadar bekledim. Fazladan birkaç ay daha beklerim ama sorun yaşamayacağım düzgün bir evlilik yaparım. Yada yanlış kişi olduğuna karar verip vazgeçerim. En kötüsü doğru sandığım yanlış kişiyle evlenmek olur. Bu yaşta evlenip birre boşanmak benim sınırlarımı fazla zorlayan bir durum olur. Manisalı evlenmek isteyen ciddi erkekler varsa konuşalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*