Maraş Evlenmek İsteyen Bayanlar

K.Maraş evlilik siteleri ve evlilik ilanları, Elbistan evlenmek isteyen ancak çevresinden uygun kişi bulamayan bayanlarla tanışmak isteyen erkekler, Göksun evlenmek için olgun ve zengin erkek arayan genç kızların arkadaşlık ilanları ve profil fotoğrafları, Afşin Suriyeli olgun bayanlarla evlilik düşünen olgun ve yalnız erkekler, Nurhak ikinci baharını yaşamak için 60 yaş üstü emekli erkek arayan dul bayanlar, Pazarcık evlenmek isteyen genç ve güzel bayanların sosyal medya hesapları ve telefon numaraları, Türkoğlu evlenmek için dindar erkek arayan kapalı bayan ilanları..

Maraş ilimizin merkez ve ilçelerinden veya herhangi bir yerinden sizlerde evlilik bloğumuza katılarak hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Bu sayfamız sevgili ya da arkadaş bulmak için değil sadece evlenmek isteyenler için oluşturulmuş olan bir platformdur. Evlenmek hatta çocuk sahibi olmak genç yaşlı herkesin hakkıdır. Bu nedenle saygı sınırlarını aşmadan evlenmek isteyen herkes sayfamızda dilediği kişi ile iletişim kurabilir. Sayfamıza ilan vermek isteyenler yorum bölümüne ilanlarını yazabilirler.

💘26 Yaşımdayım. Çocuklarıma Babalık Yapabilecek Bir Beyle Evlenmek İstiyorum.💘

İsmim Ayşe, 26 yaşımdayım ve 2 çocuk annesiyim. Biri kız diğeri erkek olmak üzere iki evlâdım var. Eşimden ayrılalı 5 yıl oluyor ve artık çocuklarıma yetemiyorum. Hem maddi hem manevi olarak bir hayat arkadaşına ihtiyacım var. Çocuklarım 6 yaşında ve bu yıl anaokuluna başlayacaklar. Ben ev temizliğine gidiyorum ve o şekilde para kazanıyorum. Buda çocuklarımın ihtiyaçları ve ev ihtiyaçları için yeterli gelmiyor. Küçükken baba sevgisi görmediğim için o sevgiyi bir erkekte aradım ve 18 yaşıma girer girmez evlendim. Zaten evlendiğim yıl ikizlere hamile kaldım.

Aslında ilk başta herşey çok güzeldi ama erken evlendiğim için ileriyi çok düşünmeden evlenmiştim. Eşim beni mutlu ediyordu. Babamdan görmediğim sevgiyi şefkati onda hissetmiştim fakat herşey yalanmış. Bu yüzden evliliğimiz kısa sürdü. Bebeklerimi dünyaya getirdikten sonra eşimle boşanma kararı aldık. Maddi sıkıntılarımız oldu. Buda eşimin isyan etmesine ve tartışmalara neden oldu. Birde doğacak çocukların masrafları falan olunca eşim iyice çileden çıktı. Anlaşamayınca boşanma kararı aldık. Ben sevgisiz büyüdüm. O sevgiyide birinde buldum sandım ama yanılmışım. O kadar yıl çocuklarıma tek başıma baktım ve çok zor bir dönem geçirdim.

Bundan sonraki hayatımda bana maddi manevi destek olacak, çocuklarımı kendi çocuklarından ayırmayacak, onlara baba sevgisi verecek bir beyefendiye ihtiyacım var. Boşandıktan sonra eski eşim çocuklarımı hiç görmedi. Çocuklarım baba sevgisini görsün istiyorum. Bu zamana kadar onlara hem annelik hem babalık yaptım ama şimdi birde okulları başlayacak, nasıl idare edeceğimi bilmiyorum. Gayet bakımlı bir kadınım. Hem kendime hem evime çok iyi bakarım. Evim her zaman pırıl pırıl olur. Benim gibi sevgiye aç bir beyefendi varsa evlenmek için tanışmak isterim.

💘Adım Hakan.27 Yaşımdayım ve Müzisyenim. Evlenmek İçin Olgun ve Zengin Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Adım Hakan. Yaşım 27. Ailemden ayrıyım. Ailem dediysem bir ablam var evli ve birde babam var. Babamla aramız açık ve görüşmüyoruz. Sonuçta babamdır hakkında kötü bir şey söylemem doğru olmaz ama çok huysuz ve anlayışsız birisi olduğunu söyleyebilirim. Eskiden böyle değildi ama yaşlandıkça inatçı ve huysuz birisi oldu. Bu yüzdende etrafında konuştuğu kimseyi bırakmadı tavırlarıyla. Liseden sonra okumadım. Sokak müzisyenliği yapıyordum eğlence amaçlı. Daha sonra para kazanıp kendi ayaklarım üstünde durmam gerekince eğlence mekanlarında iş aramaya başladım.

Canlı müzik yapıyorum bir kafede şu an. Kendime yetecek kadarda kazanıyorum. Çok uzun zamandır bekar evinde yaşıyorum ve bu durum beni artık iyice zorlamaya başladı. Yemekleri falan çoğu zaman kafeden hallediyorum ama sürekli hazır yemekten bile artık bıkmış durumdayım. Kaldı ki sadece yemek değil sorun. Evin herşeyine kendim yetişmeye çalışıyorum ve artık bu durumdan bunaldım. Artık hayatımda geçici ilişkiler istemiyorum. Bunun nedenini bende bilmiyorum ama içimde hep olgun bayanlara karşı bir istek var.

Genç kızlardan ziyade olgun bayanlar ilgimi çekiyor. Bu yüzden sevgili olduğum bayanlarda hep benden yaş olarak büyük kadınlar olmuştur. Olgun bayanlarla daha iyi uyum sağlayıp anlaşabiliyorum. Bu yüzden evleneceğim kadınında benden büyük olmasını istiyorum. Biraz garip gelebilir sizlere benim bu isteğim ama,içimdeki ses bana bunu söylüyor. Daha elit bir yaşam hayal ediyorum. Bu yüzden tanışmak istediğim kadının birazda varlıklı olması gerekir. Ben kazancımla size hayal ettiğim hayatı yaşatamam. Maraş ve çevresinden olgun ve zengin bayanlar yazarsa sevinirim.

💘Neslihan Ben Maraş’tan.30 Yaş Üstü Evlenmek İsteyen Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.💘

Çılgınca yaşamayı seven bir erkekle tanışmak için buradayım. Her zaman pozitif bir bayanım. 30 yaşımdayım ve marjinal yaşamayı seviyorum. Daha öncede bir evliliğim oldu ama malesef eski eşimle çok ayrı dünyaların insanı olduğumuzu anladığımızda herşey için çok geç olmuştu. Açık söyleyim mutfak işlerinden falan çok fazla anlamam. Bildik sıradan birkaç yemek yapabiliyorum ama mutfaktan çok keyif aldığım söylenemez. Temizlik ve hijyen konusunda hassas biriyim ama. Kızıl saçlarım var. Kilolu biri değilim ama zayıfta değilim. Bir kadın için ideal ölçülerdeyim diyebilirim.

Ailemle yaşıyorum ve özel sektörde sekreter olarak çalışıyorum. Çalışmayı çok sevmiyorum. Maddi gücü iyi olan biriyle evlenirsem çalışmayı düşünmüyorum. Alışveriş yapmayı arkadaşlarımla zaman geçirmeyi severim. Eğitim olarak lise mezunuyum. Ünüversite okuyamadım. Yaptığım evlilikten çocuğum olmadı ve 2 yıldır yalnızım. 30 yaşımdan sonra her geçen gün evlenmek biraz daha zor olacaktır. Bu yüzden daha fazla uzatmak istemiyorum. Boşanmamı ailem istemedi ama buna rağmen ayrıldık. İlk başlarda beni evde istemdiler ve bu yüzden o günlerde çok zorlandım.

Bir süre arkadaşımda kaldım. Çok mahçup olsamda arkadaşıma başka çarem yoktu. Ailem daha sonra bana karşı tavrını değiştirdi ve beni daha iyi anladılar. Şimdi maddi manevi daha rahat sayılırım ama hayatımda yinede eksik olan birşeylerin olduğunu hissediyorum. Ailem beni kabullenmiş olsa bile nedenini anlayamadığım bir rahatsızlık duruyorum içten içe. Taş yerinde ağır derler ya hani, benim yerimin artık burası olmadığını biliyorum. Düzgün ve dürüst biriyle tanışabilirsem yeniden ve son kez evlenmek istiyorum. Maraş ve çevresinden birisini düşünüyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*