Mardin Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. Esra Ben.62 Yaş Dulum Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Öncelikle herkese merhaba arkadaşlar. 63 yaş dul modern yalnız ve bakımlı bir kadınım, Mardin merkezde yaşıyorum. Malum buradaki herkes yalnız kalmamak için nasıl arayış içerisinde ise bende aynı şekilde sohbet ederek arkadaşlık dostluk kuracağım birini bulabilmek ümidiyle buradayım. Benim yaşımda bir kadın her ne kadar ıçindeki yaşama sevincini yitirmiş olmasa bile yaşayabileceğimiz şeyler sınırlı olmak zorunda kalıyor. Sınırları zorlamayı seven bir kadındım ama şimdi kendimde o cesareti bulabilir miyim emin değilim ama yaş olarak bana uygun çılgın ruhlu, kendini genç hisseden bir beyle belki kısıtlıda olda içimizde kalan yaşamak istediğimiz ne varsa belki yapma imkanı bulabiliriz.

Uzun yıllar yurt dışında Belçika’da yaşıdım ve çok sevdiğim bir yer orası ama eşimi kaybedince yalnız başıma kalmak istemedim. Çocuklarım var ama onlarda farklı ülkelerde yaşıyorlar sadece yaz ayında yanıma kısa süre gelme imkanları oluyor, o da her yaz değil ancak iki veya üç yılda bir defa geliyorlar. Önünde bahçesi olan küçük bir evde yaşıyorum. İmkanım çok daga luke yerlerde yaşamak için yeterli ama ben bu şekilde yaşamayı severim. Yalniz olunca insan vakit geçirecek bir şeyler arıyor ve bahçemde vakit geçirmek biraz olsun sıkıntımı alıyor.

Ciddi bir sağlık sorunum yok, maddi olarakta ihtiyacım yok yeterince gelirim var yurt dışı emeklisiyim. Acaba yeniden evlenmeli miyim diye düşünmüyor değilim ama şimdilik sadece sohbet arkadaşı olmak isterim, zamanla olaylar gelişirse belki evlilik dahi olabilir. Ama şu an siz yinede evliliği aklınızda çıkartın ve güzel bir arkadaşlık kurmaya odaklanalım. Kendimi tarif etmeme gerek yok sanırım fotoğrafta görmüş olduğunuz gibiyim. Sakin bir yapım var ve bu sakinliğe zarar verecek birini istemem. Benim gibi anlayışlı uyumlu ve uysal olgun bir beyefendi düşünüyorum. İlgilenen beyler yazabilirler.

Merhaba Pınar Ben. 30 Yaş Bekarım. Dost ve Sırdaş Arıyorum.

Ben Mardin’de yaşıyorum ve esmer bakar bir kadınım. Burada kendime her şeyimle güvenip dost olabilecegim sağlam karakterli bir erkek arıyorum. Çevremdekilere bakınca böyle bir erkek bulabilmek adına çok umutlu olamıyorum malasef. Gerçekten erkekler mi kendini bozdu yoksa benmi çok abartıp çok mu inceliyorum bilmiyorum ama bu yaşıma kadar aradığım kişi bu dedirtecek bir erkek karşıma çıkmadı daha. Mutsuzum çünkü kalbim heyecan duymak yani aşk istiyor bunu hissedebiliyorum. Özel bir bankada çalışıyorum, aslen Mardinli’yim ama ailem köyde yaşadığı için ben merkezde çoğu zaman yalnız bazende kardeşimle beraber kalıyorum.

Beni yalnız bırakmamak için bazen gelir kardeşim onun dışında yalnızım. Erkekleri bilmiyorum ama bir kadının gerçek anlamda bir dosta sırdaşa her zaman ihtiyacı oluyor. Ben bu ihtiyacı son zamanlarda çok daha fazla hissediyorum. Bir aşkı belki her zaman bulabilirsiniz ama aşk bitse bile dostluğu ile her zaman bana güç verecek birini isterim çünkü öyle dostlar kolay bulunmuyor. Esmer ve uzun boylu erkeklerden hoşlanırım ve birazda esprili olmasını isterim. Çok hareketli tipler bana çok uymaz o yüzden herşeyi daha orta düzeyde yaşayan kişilerle daha iyi anlaşabilirim.

Fiziğim ve güzelliğimle her zaman iddialıyımdır ama ben şahsen bir erkeğin yakışıklı olup olmamasına çok önem vermem çünkü bana iyi gelen, bana huzur veren ve yanında kendimi güvende hissetiğim bir erkek yakışıklı olmasa bile o benim kahramanımdır. Tıpkı benim gibi güzelliğe fiziğe insanların dış görünüşüne değilde kalbine ve karakterine göre değer veren samimi birini istiyorum. Böyle birine çok ihtiyacım var. Kimseye anlatamadığım o kadar çok derdim var ki, bir yerlerde birinin başına omuzumu koyup ağlamak geliyor içimden. Bu kadar anlatmam yeterlidir sanırım ne aradığımı nasıl birini istediğimi ifade ettim. Dileyen herkes yazabilir.

Adım Elfida. Seviyeli Olgun Güvenilir Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba arkadaşlar,Elfida ismim, Mardin’deyim ve arkadaş arıyorum. Aşk konusunda hiç umudum kalmadı ve son çarem burası. Bir süredir sanalda can sıkıntısına iyi gelir diye vakit geçiriyorum, farklı kişilerle tanışıp sohbet falan ediyorum özellikle geceleri bana iyi geliyor ama aşk konusunda o kadar şanssız bir kadınım ki sohbet kanallarında tanıştığım onca erkekten hiçbirisi benim istediğim gibi birisi çıkmadı, biraz hoşuma giden dikkatimi çeken kişiler olsada onlarda bana güven vermedi. Benim gibi gerçek aşkı arayan seviyeli ve düzgün beyler illaki vardır bu hayatta ama kader onlardan birini karşıma çıkarsın diye elimden geleni yapıyorum ama yinede olmuyor.

Uzun boylu erkek istiyorum çünkü benim boyum 182 ve esmerim, uzun saçlı 68 kiloyum. Boğa burcuyum ve kadın erkek ilişkisinde burç uyumuna inanırım. Yardımsever ve güleryüzlü olmaya çalışıyorum ama en çok suistimal edilen tarafım bu. O yüzden bazen insanları sevmekle onlara yardim etmeye çalışıp güleryüz göstermekle hata mı yapıyorum acaba diye düşünmeden edemiyorum. Her kadın seviyeli terbiyeli düzgün birini ister benim gibi ve bende diğer kadınlardan farklı bir şey aramıyorum. Özel sektörde tasarımcı olarak çalışıyorum ve daha çok web tasarımı yapıyorum.

Arkadaşlık sitelerini seviyorum çünkü burada tanışmanın heyecanı çok daha farklı oluyor. Burada tanışıyor olmanın getirdiği tereddüt ve çekimserlik yada aklımızda şüphelere neden olacak durumlar var tabi hepsinin farkındayım ama ben yinede seviyorum sanalda başlatan aşkları. 28 yaşımdayım ve daha çok gencim, bu genç yaşımda yalnız ve mutsuz olmak istemiyorum. Aşk tabi herkesin istediği benim gibi yalnız olanların ise özlediği bir duygu ve bende benim gibi bu duyguyu özleyen dürüst seviyeli bir beyle tanışmak istiyorum.

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*