Mardin Dul Bayanlar

 

Mardin’den Seviyeli ve Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba adım Eflin.30 yaşımdayım ve Mardin’de çocuklarımla birlikte yaşıyorum. Buraya Suriye’den sığınmacı olarak geldim. Beş yıldır buradayım. Mardin’de bir otelde çalışıyorum. Kendi halinde bir hayatımız var. İki çocuğum var ve burada okula gidiyorlar. Çocuklarımın burada yetişiyor olması benim için önemli çünkü onların Türk adet ve geleneklerine uygun, Türk insanını seven kişiler olarak yetişip büyümelerini istiyorum. Burada olmak bazen zor gelsede Türkiye’yi ve Türk insanını seviyorum. Yaklaşık 5 yıldır yanlızım ve kimseyle arkadaşlığım olmadı. Aşk falan düşünecek durumda da değildim zaten. Ben ve çocuklarım çok zor anlar yaşadık ve bugünlere geldik. Bundan sonra azda olsa birazcık mutlu olmak bizimde hakkımız diye düşünüyorum. Çocuklarım artık büyüdüler sayılır ve biraz daha kendime zaman ayırabilirim. Suriye’den Türkmen bir ailenin çocuğuyum. Bu konuda ön yargıları olmayan biri ile tanışmak istiyorum.

Türkiye’ ye ilk gelirken yolda yaşadığım sıkıntıları daha önce buraya gelen akrabalarıma haber verdim. Onlarında zaten o gün için bana yardım edecek güçleri yoktu ve Türk insanından yardım istediler. O gün hiç tanımadığım insanlar kendi sınırları dışında birine yardım etmek için seferber oldular. Bu beni çok duygulandırdı. Gönlümde her zaman Türklere karşı bir sempati ve saygı besledim. Şimdi çok şükür daha huzurlu bir hayatımız var. Birgün herşeyin çok daha güzel olacağını ümit ediyorum. Ön yargısı olmayan Mardin ve civarında yaşayan dürüst biriyle tanışmak istiyorum. Çok fazla bir beklentim yok. Sadece biraz huzur ve mutluluk. Yaşı ve maddi durumu çok önemli değil. Merhametli olsun ve samimi olsun yeterli benim için. Bana uygun beyler mesaj yazabilir. Şimdilik hepiniz hoşçakalın. 

Mardin dul bayanlarla sohbet, Midyat ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Nusaybin sevgili arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları,Kızıltepe zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Artuklu seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Mazıdağı olgun erkek arkadaş arayan genç bayanların telefon numaraları, Derik evlenmek isteyen olgun bayanların telefon numaraları, Dargeçit sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma.!

Mardin’den Zengin ve Olgun Beylerle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba ismim Yeliz. 45 yaşımdayım. Mardin’de yanlız yaşıyorum. Dul, çekici ve doyumsuz bir kadınım. Maddi manevi herhangi bir sorunum yok yanlızlık ve hayatın sıkıcı olması dışında. Genç yaşta evlendim ve çok kısa süren bir evliliğim oldu. Sonrasında Mardin’de bir iş adamı ile uzun yıllar süren beraberliğim oldu. Bir süredirde yanlızım. Yanlızlığa alışkın değilim ve alışmakta istemiyorum. Heyecan verici partnerimi mutlu edebilecek bir kadınım. Maddi manevi benimle birlikte olan erkek doyuma ulaşır. Yaşım ilerlemiş olsada ruhum 20 yaşında bir genç kız kadar çılgınca şeyler yapmaya hazır. Kendimi olgun bir kadın gibi tecrübeli ancak genç kızlar kadar da istekli hissediyorum. Ruh ikizimi arıyorum. Bu kez farklı bir şey yapmak istedim ve sosyal medyadan biri ile tanışmak istedim. Çünkü artık hep aynı şeyleri sil baştan yaşamaktan sıkıldım. Bana farklı heyecanlar yaşatacak birileri mutlaka vardır buralarda bir yerlerde.

Benden yaş olarak olgun olmasını istemiyorum. Çok genç biriylede anlaşamam ana genç, dinamik ve hayal gücü kuvvetli biri olmalı. Hayalinde ne varsa ürettiği birlikte çılgınca hayata geçirebiliriz. Sınırları seven kuralcı biri değilim. Aksine kurallardan nefret ederim. İstediğim zaman istediğim şeyi yapabilmeliyim. Dağınık ve anı yaşamayı isterim. Sıkı kurallara bağlı düzenli bir hayat tarzı beni bunaltıyor. Dekolte giyinmeyi severim. İlgi çekmek hoşuma gidiyor. Özellikle genç erkeklerin benimle ilgilenmesini istiyorum. Eğlenmesini ve partnerinin ruhundan anlayan ve ihtiyaçlarına cevap verebilecek, sosyal problemleri olmayan, mesela benimle tatile gelmesini istediğimde rahatlıkla bana ayak uydurabilecek birisi olmalı. Aşkı ben kovalayamam. Partnerim benim işimi kolaylaştırmalı ve yaratıcılığı ile beni şaşırtmalı. İstediğim özellikteki Mardin’de yaşayan beyler yazsın lütfen. 

Zengin ve Çılgın Erkek Arkadaş İstiyorum. 

Merhaba ismim Elisa. 29 yaşımdayım. Boyum 178 ve 63 kilo, sportif ve bakımlı biriyim. Annem Türk ve babam Fransa vatandaşı. Kendimi daha çok Türk gibi hissediyorum ama farklı dini inanışa mensubum.Umarım bu sizin için yani kaderimin beni karşılaştıracağı kişi için sorun olmaz.Sevginin gücüne ve saygının bağlayıcı gücüne inanırım. Sevginin her sorunu çözeceği ve saygı çerçevesinde ilişkimin uzun süreceğine inanıyorum çünkü günlük aşklar benim ruhuma hitap etmiyor. Ben gerçekten aşık olmak, tutulmak, nefesimi kesecek ve her an onu düşüneceğim birini istiyorum. Bu duyguyu birkaç kez yaşayacağımı düşündüren erkekler oldu ama her seferinde hayallerimin çok uzağında ilişkiler oldu. Yani hepsinde de yanılmışım. Bir kezde farklı birşey denemek istedim ve buradayım. 

Spor giyinmeyi seviyorum. Sportif , atletik vücudu olan ve dövmesi olan erkekler hoşuma gidiyor. Bu iç güdüsel birşey kendi başıma düşünüp karar aldığım bir konu değil. Erkek yerine göre sert duruma göre  romantik olmayı başarabilmelidir. Sanki baştan herşey belirlenmiş gibi belirli kalıpların içine sığdırılmaya çalışılan hayat tarzını sevmiyorum. Sürprizlerin bol olduğu bir ilişkim olmalı. Hergünü aynı yaşayan ve bana da her günü önceki günün kopyasını yaşatacak bir erkek arkadaş istemiyorum. Sıradışı marjinal bir kişiliğim var ve buna uygun birini istiyorum. Hayat tecrübesi, bilgisi, eğitim ve kültür seviyesi ile bir bütün olarak bana değer katabilmelidir benimle olacak kişi. Kadının önde olduğu, erkeğin onu takip ettiği bir ilişki istemiyorum. Benimle birlikte hayatın zincirlerini kırmak isteyen erkeklerden mesaj bekliyorum. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*