Mersin Dul Bayanlar

 

Mersin Hatunu Başka Olur. 

Merhaba ismim Gülşen ve 28 yaşımdayım. Aslen Erzurumlu’yuz. Mersin’de ailemle birlikte yaşıyorum. Boyum 176 ve 54 kiloyum.Hoş  bir bayan olduğumu düşünüyorum ve özellikle fiziğimi çok seviyorum. Mersin limanında özel bir şirkette çalışıyorum. Kazancım  iyi kötü yetiyor bana. Gezmeyi ve eğlenmeyi seviyorum. Bu yaşta evlenip çocuk bakmak falan hiç cazip gelmiyor. Daha yaşanacak ne heyecanlar varken hayatta kendimi eve kapatıp temizlik yapıp, çocukların ağlamasını durdurmaya çalıştığımı düşündükçe evlilikten iyiden iyiye  soğudum.

Sabahları çok erken kalkarım. Önce biraz yürüyüş ve koşu yapıyorum. Ardından güzel bir kahvaltı ve sonra tabiki işe gidiyorum. Sabahları bunu yapmaya o kadar alışmışım ki, yapmayınca kendimi eksik hissediyorum. Ayrıca sevgilim olacak kişinin de spor yapmasını çok  isterim. Beraber birşeyler yapabilmek mutlu eder beni.Hem sabahları spor yaparken üzerime çevrilmiş gözlerden de korumuş olur beni.

Uzun boylu ve baskın karakterli, özgüveni yüksek erkeklerden hoşlanıyorum. Düzgün bir işinin olması önemli. Sonuçta bir erkeğe muhtaç olduğum için değil ama erkek hem maddi hem manevi anlamda kadına  yetmelidir. Aynı zamanda esprili, gülmeyi ve güldürmeyi seven birini istiyorum. Somurtkan ağır abilerden hoşlanmıyorum. Müzik dinlemeyi ve dans etmeyi, gece hayatını seviyorum. Deli dolu, çılgın gecelere birlikte akacağım düzgün biriyle tanışmak istiyorum. Daha öncede sosyal medyadan kurduğum ilişkilerim oldu. Bu şekilde tanışmak bazen daha heyecan verici olabiliyor. Abaca nasıl biri dalan diye düşünüyorsunuz. İşte bu heyecan verici oluyor.

Ailemin tek çocuğuyum. Bu yüzden  üzerime çok düşüyorlar ama beni hiç bir zaman kısıtlamazlar. Gezip eğlenmeme  yada giydiğim elbiselere falan karışmazlar. Ailemi  çok seviyorum, sanırım bu sevgi birazda beni evlilikten soğutuyor. Denizi ve yüzmeyi severim.Mutlaka her hafta sonu denize giderim bazen ailemle bazen varsa sevgilimle. Bana ayak uydurabilecek, dürüst ve yaş olarak benden daha olgun biriyke tanışmak istiyorum. Mesajlarınızı bekliyorum. 

Sadece Mersin’den Olgun Beyler Lütfen. 

Merhaba ismim Yeliz ve 34 yaşımdayım. Boyum 177 ve 60 kiloyum. Biga burcuyum. İnsanlarla arama son yıllarda biraz mesafe koydum. Çok fazla sosyal çevrem varken şimdi bunu olabildiğince azalttım ve ne kadar az ise o kadar huzurlu hissediyorum kendimi. Gereksiz kişilerin lüzumsuz tavırlarıyla uğraşmıyorum. Mersine kısa süre önce geldim. Burada tanıdığım birkaç iş arkadaşı dışında kimsem yok. Onlar da zaten keyif vermiyorlar bana. Kendime küçük bir dünya kurmak ve o dünyanın içinde kimseye  karışmadan ve kimseyi de hayatımıza ortak etmeden mutlu olmak istiyorum. Yani çok olmaz birşey değil bu. Sadece düzgün karakterli biri ile kendi halimizde bir yaşam kurmak istiyorum. Abartılı birşey istediğimi düşünmüyorum ama bazen hayatta çok basit şeyler dahi çok zor elde ediliyor. Umarım ben o kadar şanssız değilimdir. 

Çok çılgın biri olduğumu söyleyemem. Çoğu zaman sakin biriyimdir. Çok konuşan geveze erkekleri de ayrıca itici buluyorum. Erkek dediğin biraz ağırbaşlı olmalı, sözünü dinletmesini ve kadınına sahip olmasını bilmelidir. Kadına onu giyme şuraya gitme falan demekle olmuyor erkeklik. Kadının derdinde kederinde ne kadar yanındasın, onun mutluluğu senin ne kadar umrunda, onu mutlu etmek için ne yapıyorsun ben bunlara bakar ve karar veririm. Yoksa sadece laf ile herkes adamlık yapabilir, ama adam gibi adam isin başında gösterir kendini. Dediğim gibi küçük dünyama büyük bir aşk arıyorum. Karakteri düzgün ve dürüst biri olursa geleceğe dair planlar da yapabileceğim biri olsun. Mersin’de yaşayan beni anlayan, benim gibi düşünen beyleri bekliyorum. Teşekürler. 

Mersin’den Melisa. Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba ismim Melisa ve 27 yaşımdayım. Mersin merkeze bağlı Akdeniz ilçesinde yaşıyorum. Şu an bir muhasebe şirketinde çalışıyorum. İleride birgün kendi ofisimi kurmak istiyorum. Aslen Elazığlı’yım ve ailemle birlikte yaşıyorum. Tutucu ve geleneklerine aşırı bağlı bir aileden geliyorum. Bu konuda kendimi çok rahat hissetmiyorum. İstediğim elbiseyi giyemiyor ve istediğim gibi gezemiyorum. Denize giderken bile kaçamak yapıp gidiyorum. Denize giymeme bile izin vermeyen bir ailem var. Her ne kadar onları seviyor olsam da bu hayat benim ve istediğim gibi yaşayabilmeliyim. Gizli saklı denize gittiğinizi ve orada giyeceğiniz elbiseyi çantanızda gizli saklı götürdüğünüzü ve bu şekilde bir hayat sürdüğünüzü düşünürseniz yaşadığım sıkıntının boyutunu anlayabilirsiniz. Yani insanın geleneklerine bağlı olması tabiki güzel birşey ama her insanında kendi iradesi var ve istediği hayatı yaşayabilmeli ve herkeste buna saygı göstermelidir.

Boyum 175 ve 57 kiloyum. Eğlenceli ve güleryüzlü biriyim. Yani bir erkeğin benim yanımda sıkılması nerdeyse imkansız. Benimle zamanın nasıl geçtiğini dahi anlamasanız. Bilmiyorum burası istek ve arzularıma uygun bir yer mi ama kafama göre istediğim hayal ettiğim erkeği bulursam evlilik dahi düşünebilirim. Öyle birini istiyorum ki elimi tuttuğunda bana olan sevgisini hissedebileyim, gözüme baktığında aşkın tarifini onun gözlerinde okuyayım, dokunduğunda sıcaklığı kavursun ruhumu ve beni hapsetsin kalbine ve hiç çıkarmasın istiyorum. Mersin’de yaşayan benim yaşlarımda ve bana uygun bir erkek arkadaş istiyorum. Mesaj yazın lütfen. 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*