Mersin Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mersin evlilik siteleri, Anamur evlilik ilanları, Akdeniz dini evlilik siteleri ve evlilik ilanları, Bozyazı 2021 yılına ait güncel evlilik ilanları, Erdemli 40 yaş üstü evlenmek isteyen olgun ve zengin erkeklerle tanışma, Mezitli evlenmek için sevgili arayan türbanlı ve genç bayanlar, Mut ikinci bahar için evlenmek isteyenler,Tarsus evlilik isteyen zengin ve dul bayan ilanları, Silifke kamudan evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar, Toroslar evlenmek isteyen sağlık çalışanları ile tanışma ve sohbet..

Mersin ilimize ait açmış olduğumuz bu evlilik bloğumuz ile sadece Mersin’den evlenmek isteyen erkekler ve bayanlara ulaşabilirsiniz. Sitemizin herhangi bir kar elde etmek yada maddi kazanç sağlamak gibi bir misyonu olmadığı için en büyük ve anlamlı kazancımız sizleri mutlu görmek olacaktır. Hangi yaştan olursanız olun mutlaka size ve yaşam şeklinde uygun biri ile kolaylıkla tanışabilir ve sohbet edebilirsiniz.

💘Esra Ben,Tarsus’tan Yazıyorum. Niyeti Ciddi Olgun ve Kamu Çalışanı Bir Erkekle Evlilik Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

Selamlar herkese, Esra ben Mersin Tarsus ilçesinde yaşıyorum. Sağlık personeliyim ve özel hastanede labaratuvarda çalışıyorum. Yoğun ve yorucu bir çalışma hayatım var. İş hayatım dışında kendime ayıracak yeterince zamanım oluyor. Gezmeyide çok sevdiğim için çoğu zaman öyle başıboş gezerim araçla. 26 yaşımdayım ve bekarım. Aslen Adana Kozanlı’yım ve ailem Kozan’da yaşıyor. Ben burada evli olan anlamın yanında kalıyorum. Ama bu durumdan hiç memnun ve rahat değilim. Ne kadar kardeşinizde olsa rahat edemezsiniz böyle bir durumda.

Birde ablamın evinde küçük çocuklar falan olunca hiç rahat edemiyorum,sürekli bir gürültü hali olduğu için. Burada yeni olduğum için şu an hem işime hemde yaşadığım çevreye alışmaya çalışıyorum. Buradan ayrılıp bir şekilde kendi evimde yaşamak istiyorum. Hayalim düzgün ve kamu çalışanı biri ile evlenip mutlu ve huzurlu bir yuva kurmak. Kısmet olursasa bir kiz ve oğlum olsun istiyorum. Onlara çok iyi bakacağıma inancım tam. Şimdiden o günlerin hayalini kuruyor, planını yapıyorum. Burada tanıdığım çok fazla kimse yok. Tanıdığım kişiler sadece hastane personeli. Onlarında sayısı oldukça az.

Hastaneden ilgisini çektiğim kişiler var bunu zaman zaman belli ediyor ve gösteriyorlar ama ben hastaneden biriyle olmak istemiyorum. Gördüğüm kadarıyla hastanede aşk konuları biraz karmaşık. Bu karmaşanın içerisinde kendimi bulmak istemiyorum. Kendime sevgili aramıyorum. Niyeti ciddi olan bir bayanım ve karşımdaki erkektede aynı ciddiyeti görmek isterim. Kamu çalışanı yaşı bana uygun,temiz aile babası olabilecek, egitimli bir erkek tercihim olacak. Buradan kendinizi tanıyıp numara bırakırsanız görüşebiliriz. Akşamdan sabaha olmuyor tabi bu işler ama zamanla birbirimize alışırız diye düşünüyorum. Mesajınızı bekliyorum. Hoşçakalın.

💘Sezgin Adım,Mersin’den Evlenmek İçin Genç ve Bakımlı Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba Sezgin ismim. Aslen Mersinli’yim ve Almanya’da yaşıyorum. Dul bir erkeğim, daha önce yaşadığım bir evlilik oldu,çocuğum yok. Almanya’da yaşayan bir bayanla evlenmek çok fazla düşündüğüm birşey değil. Bilemeyiz yabiki, sonuçta buradada hayalimdeki gibi birisi karşıma çıkabilir, aşık olup evlenebilirim belki ama buradan birini iistemememin daha farklı nedenleri var. Burada tanıdığım bildiğim bayanların çoğu eğlence düşkünü ve kadınlar kendi başlarına takılmayı seviyorlar. Bende seviyorum eğlenmeyi falan ama ben kıskanç biriyim. Eşimin nerede ne şekilde evleneceğini ben belirlemek isterim.

Bir kadın hem evli hemde başına buyruk yaşayamaz. Ben bu şekilde inanıyorum. Evli bir kadın eğlenmek istiyorsa bunu ancak eşiyle yapması gerekir. Ben şahsen eşimin eğlenmek güzel vakit geçirmek için bayan arkadaşları ile beraber gitmişte olsa eğlenmeye gitmesini istemem. Aklım onda kalır ve rahat edemem. Bu yüzden benim olmadığım bir şekilde eğlenmesini istemem. Türkiye yaşayan,Anadolu kültürü ile yetişmiş bayanlar bana daha uygun olduğu için evlenmek istediğim kadını Türkiye’de aramak istedim. Umarım hayal kırıklığı olmaz benim için. Bu benim son şansım.

Bir daha boşanma yada evlenmek gibi birşey olamaz benim için. Almanya’da bir fabrikada çalışıyorum. Milliyetçi biriyimdir. Türk kültür ve gelenekleri önemlidir benim için. Bu kültürü unutmak ve hayatımdan soyutlamak istemem. Benim gibi düşünen ve kültürüne bağlı bir kadın istediğim için Almanya’dan evlenmeyi kendim için çok uygun görmüyorum. Mutlaka buradada vardır kültürüne bağlı bana uygun kişiler ama kaderin bunu karşıma çıkarması önemli olan. Biraz düşününce evlilik sitelerine ilan vermek aklıma geldi. Kültürüne bağlı genç ve bakımlı bir bayanla tanışmak istiyorum. Almanya’da yaşamayı kabul edecek bayanlar kendilerini tanıtan mesaj atsın lütfen.

💘Selamlar,Adım Asena ve 27 Yaşımdayım. Evlenmek İçin Dürüst ve Dindar Birini Arıyorum.💘

Merhaba arkadaşlar, umarım ilanım sizlere ulaşır ve sizlerle tanışma fırsatı bulabilirim. Milliyetçi ve muhafazakar bir aileden geliyorum. Mersin’de bir ılçede yaşıyorum. Merkeze çok yakınım. Mersin limanında çalışıyorum. Güzel bir işim var ve severek yapıyorum. Bulunduğum ortamda pek kadın yok çoğu erkek, bundan dolayı biraz rahatsızlık yaşıyorum ama benim muhafazakar bir kimliğe sahip olduğumu bildikleri için bana karşı biraz daha seviyeli yaklaşıyorlar ve buda beni biraz olsun rahatlatıyor. Dindar birini arayan birinin sanal ortamda ne işi var gibi saçma yorumlar aldım daha önce.

Açıkçası bu tarz eleştiriler geleceğini tahmin ederek yazıyorum buraya. Hiçte önemli değil. Ben kendimi biliyorum ve yanlış birşey yapmıyorum. Sadece sosyal çevremde bulamadığım birini burada bulmaya çalışıyorum. Tesettürlü orta boylarda, zayıf ve minyon bir kızım. İş haricinde genelde evde zaman geçiriyorum. Geniş bir kütüphanem var ve kitap okurum genelde. Genel kültürüm bu yüzden çok iyidir. Bu sıralar tarihi romanlar daha çok ilgimi çekiyor. Aslında ger türden okuyurum ama bazen bazı konular daha çok ilgimi çekiyor.

Tanıştığım kişide kitaplara meraklı, eğitimli birisi olursa daha iyi anlaşırız. Ben evlenmek için aradığım erkeğe dair çok fazla kriter ortaya koymak istemiyorum. Çünkü kriterlere uygun birini bulmak çoğu zaman hiçbir anlam ifade etmiyor. Ama tabi alkol bağımlısı biriyle yapamayacağımı söylememe dahi gerek yoktur herhalde. Bu yüzden bana uygun olup,olmadığınıza kendiniz karar verin ve ona göre ilanıma mesaj yazın. Dürüst ve muhafazakar düşünceye sahip kişilerle tanışmak istiyorum. Mersin ve Adana çevresinden olanlar yazsın.

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*