Mersin Sevgili Bulma Sitesi

Yayınlanma : Güncelleme : Ocak 17, 2023
0
1092

Mersin seviyeli arkadaş ve sevgili bulma sitesi. Mersin ve ilçelerinden aşk yaşamak isteyen olgun bayanlarla tanışabileceğiniz ücretsiz ve üyelik istemeyen sohbet kanalları. Mersin Silifke ilçesinden evlenmek amacıyla arkadaşlık kurmak isteyen ciddi olgun ve zengin bayanlarla tanışmak isteyen erkek telefon numaraları. Mersin Mut ilçesi genç ve güzel bayanlarla instagramda sohbet. Mersin’den kendine güvenilir dost ve arkadaş arayan 30 yaş üstü olgun erkeklerin ve bayanların buluşma adresi olan islamisayfalar.com sitemizin bu sayfasında güven içerisinde sohbet edip tanışabilirsiniz. Evlenmek yada sadece arkadaş olmak için Mersinli güzel bayanlarla tanışma ve sohbet siteleri.

Mersin Bayan Arkadaş Sohbet ve Arkadaşlık Siteleri

Mersin’de yaşıyor fakat bir türlü hayalinizdeki gibi bir arkadaşlık kuramıyorum diyorsanız, eğer gerçekten yalnızlıktan kurtulmayı bu kadar çok istiyor ve hayatınızda size güzel günler yaşatacak güzel kalpli biriyle arkadaşlık kurmak istiyorsanız sanal ortamdaki belkide en güvenilir sitelerden ve ortamlardan birinde bulunuyorsunuz şu anda. Üstelik islamisayfalar.com’da hiçbir şekilde herhangi bir şey için asla sizlerden ücret talep edilmemektedir. Bu bakımdan sitemizin herhangi bir kar amacı olmadığı için yayınladığımız ilanlarda sadece samimiyetine ve gerçekliğine inandığımız ilanlar olacaktır.

Mersin’in Akdeniz ilçesinden evlenmek için kamu çalışanı ya da öğretmen erkeklerle tanışarak evlilik amaçlı arkadaşlık kurmak isteyen bayanların arkadaş ilanlarını bulabileceğiniz siteler. Mersin’in Erdemli ilçesinde yaşayan ve sadece tatil arkadaşlığı yapmak isteyen yalnız bayanlarla tanışabileceğiniz arkadaşlık siteleri ve sevgili ilanları. Mersin’in Toroslar ilçesinden kendisine güvenebileceği arkadaş arayan 60 yaş üstü dul kalmış bayanlar ile arkadaşlık ilanları ve sohbet siteleri. Mersin’den 60 yaş üstü bayanlarla tanışmak isteyen genç erkeklerin telefon numaraları. Tarsus ilçesinde arkadaşlık yapabilecek ciddi kişilerle tanışmak isteyen yalnız bayanlar ve internette tanışma sitesi.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Mersin Sevgili İsteyen Dul Bayanlarla Ücretsiz Sohbet ve Arkadaşlık Siteleri

Değerli islamisayfalar.com ziyaretçileri; Bu başlığımız altında sizlerden gelen hem aşk hikayelerinizi hemde arkadaşlık ilanlarını yayınlayacağız. Sizlerde Mersin’den aramıza katılarak arkadaşlık kurmak isterseniz üyelik yapmadan gerek aşk anılarınızı bizimle paylaşabilir, gerekse arkadaşlık ilanınızı yayınlamamız için bizlere ulaştırabilirsiniz. Öncelikle bu sayfamızda Mersin’den bizlere ulaşarak aşk anısını paylaşmak isteyen Murat Bey’in paylaşımına yer veriyoruz.

Merhaba, ismim Murat. 27 yaşındayım ve Mersin Akdeniz ilçesinde yaşıyorum. Aslen Bingöllü’yüm fakat Mersin’de doğdum ve büyüdüm. Erkek olduğumun ilk farkına vardım ergenlik döneminden itibaren her zaman olgun bayanlara karşı ilgi duyan bir erkek oldum. Kendi yaşıma uygun bayanlar hiçbir zaman ilgimi çekmiyordu, her zaman yaş olarak benden çok daha büyük bayanlara karşı, karşı konulamaz bir istekle ilgi duyuyordum. Tabiki her genç erkek özellikle ergenlik yaşlarında çevresindeki olgun bayanlara karşı platonik bir aşk beslerler. Fakat benim durumum bundan çok daha farklıydı. Her zaman olgun bir bayanın hayatına girebilmek ve arkadaş olabilmek için çabaladım. Bunu çok istedim fakat bir türlü gerçekleştiremiyordum. Sizlere anlatmak ve paylaşmak istediğim şey ise hayatımın en güzel günlerini bana yaşatan benden yaş olarak çok olgun olan ve hala kalbimde yeri bulunan sevdiğim kadınla yaşadığım güzel duyguları sizlerle paylaşmak istedim.

Olgun bir bayanla tanışmak için çok uzun bir süre sohbet sitelerinde bulundum farklı insanlarla sohbet ettim. Karşıma her yaştan, her konumdan bayanlar çıktı. Bazılarıyla sohbetimiz çok kısa süreli olmasına rağmen bazıları ile sanal ortamda sınırlı kalmak üzere uzun süren arkadaşlıklarımız oldu. Ancak bir gün sanal ortamda tanışarak sadece sosyal arkadaşlık kurduğum 55 yaşında bir bayanla uzun süre telefonda arkadaşlığımız sürdü ve sonrasında bana güvendiği için buluşmak ve görüşmek istedi. Şu an hala beraber olduğum Sema ismindeki arkadaşım o günlerde sadece benim için iyi bir dost ve sırdaş ve sosyal bir arkadaştı. Ancak onunla konuşmaya devam ettiğim her gün ona daha çok alışıyordum ve duygularımla değişimler yaşamaya başlamıştım. Bana arkadaşlık sitesinden biriyle tanıştığını ve ondan hoşlandığını söylediğinde hiç hoşuma gitmedi ve çok aşırı derecede kıskançlık yaşadığımı fark ettim.

O günden sonra benim Sema’ya olan bakış açım tamamen farklı olmuştu ve ona aşık olduğumu anladım. Ancak tabiki onun sanal ortamdan tanıştığı başka bir erkekten hoşlanıyor olması beni biraz panikletti ve ona duygularımı bir an önce açıklama gereği hissettim ve Sema’yı bir gün akşam yemeğine davet ettim. O gün yemekten sonra başka bir ortama davet ettim ve orada duygularımı tüm samimiyetimle ona anlattım. O günden sonra birkaç gün birbirimizi hiç arayıp sormadık fakat sonrasında onunda aslında bana uzun süredir ilgisinin olduğunu öğrendiğimde çok mutlu oldum ve o günden sonrada arkadaşlığımız hala devam etmekte. Gençlik yıllarımdan bu yana hayalini kurduğum bir arkadaşlığı yaşıyor olmanın mutluluğunu her an hissediyorum ve bu mutluluğu sizlerle paylaşmak istedim.”

Dul ve Yalnızım. Mersin’den Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam beyler, ismim Semiha. Mersin Tarsus ilçesinde yaşıyorum, hiç evlenmedim ve evlenmeyide düşünmüyorum. Duygusal ilişkileri çok fazla sevmediğim için sadece hoşlanacağım kadar yakışıklı ve sempatik biriyle arkadaşlık kurmak istiyorum. Kumral uzun boylu hafif balıketli bakımlı bir kadınım ve maddi durumu iyi olan çok zengin olmasa dahi beraber vakit geçirirken maddi sıkıntı yaşamayacağım seviyeli ve güvenilir birine ihtiyacım var. Böyle bir arkadaşlığı uzun zamandır yaşamadığım için ruhumda ve kalbimde çok büyük bir boşluk hissediyorum.

Yaşadığım bu boşluk nedeniylede hayatın çok sıkıcı geçtiğini hissedebiliyorum. Sonuçta hayata bir kez geliyoruz ve onuda en güzel şekilde hayalini kurduğumuz biçimde yaşamamız gerektiğine inanan bir kadınım. Hayallerim ve yaşamak istediklerim benim için birçok şeyden daha önemlidir. Çünkü hayata dair hiçbir şeyin içimde kalmasını istemiyorum. Hayalini kurduğun ve istediğim ne kadar hayalim varsa hepsini bir an önce yaşamak isterim. Arkadaşlıklara ve aşka dair çok fazla hayalim var ama bunların hiçbirisinin sonunda evlilik yok. Bir erkek ya da bir kadın birinden hoşlanıyor ona aşık ya da onu seviyor diye illaki evlenmek istememiz gerekmiyor. Ben arkadaşlığımı ve ilişkimi özgürce yaşayabilmeyi isterim.

Bu yüzdende iyi anlaşabileceğim kafadengi uzun süreli arkadaşlık düşüneceğim ciddi bir erkeği tanımak için buradayım. Aşırı kaprisli kıskançlık yapan kendini beğenmiş ukala kadınlardan değilim. Sessiz sakin bir yapım var ve az konuşmayı sevdiğim gibi çok konuşan erkeklerdende pek hoşlandığımı söyleyemem. Aşırı kıskançlık ya da kapris yapmak gibi huylarım olmadığı için benimle arkadaşlık yapacak erkek birçok konuda kendini rahat hissedebilir. Erkek arkadaşımı maddi manevi hiçbir konuda yormak ve yıpratmak istemem. Yeter ki birbirimizi mutlu edebilelim. Mersin’de yaşayan ve 35 yaş üstü bekar ve yalnız beylerin mesajını beklerim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here