Mezitli Bayan Arkadaş

Mezitli’den Dürüst Erkekler Yazsın, Tanışalım.

Merhaba ismim Funda. 32 yaşındayım Mersin Mezitli’den yazıyorum. Yalnız yaşayan bir kadınım erkeklere karşı aşırı bir güvensizliğim olduğu için hayatımda sosyal arkadaşlık olarak dahi erkeklere çok fazla yer vermiyorum ama son zamanlarda bir erkeğe ihtiyaç duyduğum için biriyle tanışmak istedim. Güven konusundaki tereddütlerimi aşmam biraz zor olabilir. Eğer bana gerçekten güven verebileceğinize inanıyorsanız yazın. Burada ilan yazmadan önce daha önce ilan yazan arkadaşların mesajlarını okudum. Bu mesajları okuduktan sonra anladım ki erkekler gerçekten kadınları hiç anlamıyor.

Buradaki erkeklerin neden yalnız kaldığını şimdi daha iyi anlıyorum, çünkü kadın ruhundan anlamıyorsunuz ve kadınların ne istediği hakkında en ufak bir fikriniz dahi yok. Yazdığınız farklı yorumlardan bunları anlıyorum. Çünkü bir kadın ne kadar yalnız olursa olsun, bir erkek arkadaşının hayatında olmasını ne kadar isterse istesin hiçbir kadının sadece ismini ve numarasını yazan kişiye karşılık vereceğini düşünmüyorum. Eğer bana yazmak istiyorsanız ve benimle gerçekten bir arkadaşlık kurmak istiyorsanız etkileyici ve yaratıcı olmanız gerekir. Sadece kısa bir mesaj ve telefon numaranızı yazarak ne benimle ne de bir başka kadınla arkadaşlık kuramazsınız.

Beni ne şekilde etkilersiniz veya bunu başarabilir misiniz bilmiyorum ama sadece telefon numarasını yazan arkadaşlar benden boşuna cevap beklemesin. Çünkü asla öyle birine dönüş yapmam. Bilmenizi isterim ki karakteriniz mesleğiniz ve eğitiminizle gerçek anlamda bir beyefendi olmanız gerekir benimle tanışabilmek için. Bu konularda eksikliğiniz varsa yani karakteriniz düzgün değilse iyi bir eğitime ve düzenli bir mesleğe sahip değilseniz benimle arkadaş olamazsınız. Her ne kadar hayatımda bir erkek arkadaşa ihtiyaç duysamda bu özelliklere sahip birini tanımadan hiç kimseyle arkadaş olmaya niyetim yok. Kumral ve güzel bir kadın olduğum kadar eğitimliyim ve karakterimede güvenirim. Mersin’in diğer yerlerindende yazabilirsiniz ama özellikle Mezitli’de yaşayan düzgün kişilerden mesaj bekliyorum.

Mezitli Olgun Bayanların Telefon Numaraları ve Sohbet

Yalnız olan ve hayatında erkek arkadaş isteyen Mezitli’de yaşayan birçok olgun bayan arkadaşlık sitelerine ilan vererek veya sohbet sitelerinden tanışarak arkadaş aramaktadır. Aynı zamanda Mezitli’de yaşayan çok sayıda bayan ciddi bir ilişki kurarak devamında evlenmek istemektedirler. Eğer sizlerde bu yalnız bayanlarla tanışmak ve arkadaş olmak isterseniz bu sayfamızdaki ilanları inceleyerek birlikte sohbet edebilirsiniz. Mezitli’den bizlere ulaşan 2022 yılına ait güncel arkadaşlık ilanlarını bu sayfamızda bulacaksınız. Birçok arkadaşlık ve sohbet sitesinin aksine islamisayfalar.com sitemizde hem ilan vermek hemde daha önce yayınlanmış olan ilanlara mesaj yazarak sohbet etmek tamamen ücretsizdir.

İsmim Sevtap. Mezitli’den Elit Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba adım Sevtap. Mezitli’den yazıyorum. Tıpkı kendim gibi ağırbaşlı elit ve olgun tavırları olan erkeklerden hoşlanırım ve o tarz erkekleri beğeniyorum. Tarzına, üslubuna ve kişiliğine güvenmeyen kişiler lütfen yazmasınlar. Ancak üslubunuza ve karakterinize güveniyorsanız ve gerçekten beni etkileyebileceğinize inanıyorsanız yazabilirsiniz. Esmer yeşil gözlü ve çok güzel bir kadınım. Her ne kadar erkeğin yakışıklı olup olmaması benim için ikinci planda olsa dahi erkeğinde yanıma yakışması gerekir. Bu zamana kadar hoşlandığım ve hayalimdeki erkek profiline uyan çok az sayıda kişi karşıma çıktığı için hayatımdada aşk yaşadığım çok az kişi oldu.

Aslında oldukça sabırlı birisiyimdir. Ama aşk ve sevgi söz konusu olduğu zaman ister istemez biraz sabırsız davranıyorum. Çünkü hayatımın büyük bir kısmında hep yalnızdım. Yaşadığım bu uzun süreli yalnızlıklar beni sohbet ve arkadaşlık sitelerinde vakit geçirmeye mecbur etti. Uzun zamandır bu sitelerde takıldığım için birçok siteden tanıdığım arkadaşlarım oldu. Hatta bu sitelerden birinde tanıştığım bir erkekle uzun süreli bir arkadaşlığım oldu. O kişiye çok inanıyor, güveniyor ve seviyordum. Ancak o kişi benim birçok arkadaşlık sitesinde tanıdığımın olduğunu bilmiyordu.

Benden izinsiz ve habersiz tanıştığımız site dışında arkadaşlık sitelerinde olduğunu ve birçok siteden kendisinin kız arkadaş olduğunu tesadüfen öğrendim. Bütün bunları öğrendikten sonra gerçekten kendi içimde çok büyük acılar yaşadım çünkü ben ona gerçekten çok değer veriyor ve inanıyordum. Onunla reel olarak dahi görüşmüştük birbirimize çok güzel hediyeler falan almıştık. Bütün bunların mazide kalan tatlı bir anı olması bana acı vermişti ancak sevdiğim o adamın bana ihanet etmesi ona olan aşkım ve sevgimi bir anda bitirdi. Yaşadığım bu olaydan sonrada erkeklere karşı olan tüm güvenimi tamamen yitirdim. Eğer şu anda bana gerçekten hak ettiğim değeri verebilecek birisi varsa her şeyden önce bana güven vermelidir. Tanışmak isteyen beyler kendilerini tanıtsınlar lütfen.

Mezitli Evlenmek İsteyen Bayanlarla Tanışma ve Sohbet

Elbette ki her kadın ve erkek aşık olmak sevmek ve karşı cinsinden biri tarafından beğenilmek ister. Evlilik aşkın ve sevginin yaşanabileceği en üst nokta diyebiliriz. Her ne kadar bazen evlenmeyi istemiyor olsakta gün gelir herkes mutlaka bir gün aşık olduğu erkekle evlenmek ve aynı evde yaşamak ister. Bazen evliliğin sorumluluklarından kaçabilir ve bu sorumluluğu almak istemeyiz. Eğer doğru kişiyi bulabilirsek hayatta en çok istediğimiz şeyde o kişiyle evlenmek olacaktır. Bzler islamisayfalar.com olarak Mezitli’de yaşayan arkadaşlık ve evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar için bu sayfamızı oluştururduk. Eğer evlilik gibi ciddi ve güzel bir olaya ilk adımınızı atmak isterseniz bu sayfamıza ücretsiz olarak ilan verebilirsiniz.

Dul Bayanım. Mezitli’den Evlenecek Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Sima. Mersin Mezitli’deyim. Dulum ve bir çocuğum var. 8 yaşındaki kızımla birlikte yaşıyorum. Şu an 36 yaşımdayım ikinci evliliğimi yapmak için buradayım. Eski eşimden ayrıldığım zaman kızım henüz 2 yaşındaydı. Aslında mutlu ve güzel bir evliliğim vardı ama kızıma gebe kaldıktan sonra evliliğimiz pek yolunda gitmemeye başladı. Çünkü eski eşim çocuk istemiyordu. Oysa ben anne olacağım için çok mutluyum eski eşim kızım doğduktan sonrada ona karşı çok fazla ilgili olmadı. Onu sevmediğini ve istemediğini her hareketinden anlıyordum. Oysa ben onun bu tavırlarına hiç anlam veremiyordum.

İster erkek olsun ister kadın olsun insanın kendi çocuğunu sevmemesine anlam veremiyordum. Onun kızımıza karşı olan bu sevgisiz ve umursamaz tavırları zamanla ikimizin arasındaki sevgi ve saygıyla bitirdi. Şunu açık yüreklilikle söyleyebilirim ki kızımı sevmeyen ve kızıma değer vermeyen hiç kimsenin bana olan sevgisine ve saygısına inanmam ve güvenmem. Kızımın öz babası dahi olsa eğer onu sevmiyorsa benide sevemez, bana olan sevgisi benim için yalan ve anlamsızdır. Yaklaşık 6 yıldır dul bir kadınım ve artık yeniden bir evlilik yapmak için kendimi hazır hissediyorum. Ancak tabiki daha önce evlenmiş ve boşanmış üstelik çocuğu olan bir kadın için uygun biriyle evlilik yapmak çok daha zor.

Çünkü her şeyden önce evleneceğim kişinin kızıma olan sevgisi ve ilgisine güvenmeliyim. Gerçekten kızıma olan sevgisine inanıp güvendiğim birisi olursa onun bana olan sevgisine zaten inanırım. Benim gibi evlenmiş ve ayrılmış birini istiyorum. Hiç evlenmemiş yada üçüncü evliliğini yapacak birinide istemiyorum. Uyumlu olabilmemiz ve iyi anlaşabilmemiz için benim gibi bir kez evlenmiş ayrılmış biriyle tanışmak isterim. Çocuksuz biriside olabilir benim gibi bir çocuğu olan bir erkekte olabilir. Ama birden fazla çocuğu olursa tanışacağım kişinin o zaman sanırım o evliliği yürütemem, şu an kalabalık bir ailenin sorumluluğunu alabileceğimi sanmıyorum. Benim gibi evlilik konusunda ciddi ve kararlıysanız tanışmak isterim. Eğer Mezitli yakınlarındaysanız evlilik öncesi arkadaşlık kurarak birbirimizi daha iyi tanıyabiliriz.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/mezitli-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*