Muğla Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. Efsun Ben.28 Yaş Bekarım. Olgun Zengin Erkek Arıyorum.

Muğla’dan Efsun ben,yaşım 28, bekarım ve evlenmeye niyetim yok,sadece daha güzel daha eğlenceli vakit geçirebilmek için maddi durumu iyi olan, yaşamayı ve eğlenmeyi seven, yanındaki kadına hak ettiği değeri ve kıymeti veren, sevmeyi aşkı önemseyen olgun seviyeli ve elit erkek arkadaş bulabilmek için bu ilanı veriyorum. Bir kadın olarak arkadaş ilanı vermek kolay olmadı elbette ama hayatta istediğimizi elde etmek istiyorsak bazen fedakarlık yapmak gerekiyor. Şu an burada bu fedakarlığı ben yapıyorum. Yeri ve zamanı geldiğinde beraber olduğum erkekten fedakarlık yapmasını beklerim.

İkili ilişkilerin kuralıdır bence bu, birileri fedakarlık yapması gerekiyor ki,o ilişki bir yere varabilsin. Öyle sürekli erkek arkadaş değiştirmeyi istemem, zaten uzun süredir kalbime heyecan veren biride karşıma çıkmadı. Hayat dolu neşeli biriyim. Somurtkan ve hiçbir şey yapmayan sosyal olmayan erkeklerle anlaşamam çünkü bana iyi gelmez, sıkılırım öyle bi ilişkide. Bana keyif vermeyen bir ilişkiyi yürütmeyede gerek duymam. Hareketli ve çılgın yaşamayı seviyorum. Olgun ve 30 yaş üstü birini istiyorum. Lütfen 30 yaş altı genç beyler yazmasın. Yaş konusunda biraz takıntım var ama erkeğin davranışlarıda olgun olması gerekir.

Burada bir otelde müdür yardımcısı olarak çalışıyorum. Zaten üniversite turizm mezunuyum bu yüzden mesleğimi seviyorum. Tatil yapmayı severim ama ben daha çok yurt dışı tatili yapmak isterim. Buni yapacak maddi gücüm yok. Belki zengin bir partner bulabilirsem anlaşabilirsek ve karşılıklı güven olursa ileride özellikle yurt dışında kısada olsa tatil yapmayı çok isterim. Kaslı uzun boylu erkeklerden hoşlanırım ama illaki öyle birisi olacak diye bir şartım yok. Muğla Milasta’yım ve sürekli görüşüp vakit geçirebileceğim kendine güvenen, maddi sorunu olmayan özgür ve olgun erkek arıyorum. İlgilenen beyler yazabilir.

Muğla’dan Yakışıklı Genç Tatil Arkadaşı Arıyorum.

Merhaba Ahu ben. Muğla merkezdeyim ama her zaman merkezde kalmıyorum çoğu zaman Dalaman’da yazlıkta kalıyorum.54 yaş dul yalnız, güzel ve alımlı bir kadınım. Genç erkeklerden hoşlandığım için buraya ilan vermek istedim çünkü aradığım gibi biriyle karşılaşmayalı uzun zaman oldu ve benim gibi alımlı bir kadın için yalnızlık ve aşktan yoksun yaşamak hiç kolay değil. Duygularımı ve arzularımı yoğun yaşayan bir kadınım ve benim gibi hırslı kendine güvenen erkekle arkadaşlık yapmak isterim.

Sarışın ve balık etmiyim ama fazla kilolarım beni hiç rahatsız etmiyor, aksine halimden çok memnunum çünkü biraz kilolu olmak bana yakışıyor ve beni daha çekici gösteriyor.Aksesuar ve takı üzerine küçük bir iş yerim var. Aslında bu sıralar sektör değiştirmeyi düşünüyorum ama biraz kafamı toplamam gerek ve aşk hayatım çok monoton olunca kendimi iyi hissetmiyorum ve sağlıklı düşünemiyorum. Bu sıralar genç bir arkadaşa çok ihtiyacım var çünkü pandemi olayından sonra bazı sağlık sorunlarım olduğu için hayatıma kimseyi almadım ve iki yıl gibi uzun bir süre aşık olmayı ve eğlenmeyi benim kadar seven bir kadın için bu çok uzun bir süre.

Artık yeniden aşk hayatıma bahar gelsin ve mutluluğu zirvede yaşamak için güvenilir sır tutmayı bilen dostluğa değer veren birini hayal ediyorum.Şu an şehir merkezindeki evindeyim ve kısa süre sonra yazlığa yani Dalaman’a geçmeyi planlıyorum. 30 yaş ve altındaki biriyle tanışarak bu yazı beraber geçirmek istiyorum. Gerçekten burada aradığım kriterlerde özgür ve zaman sorunu olmayan ciddi bir erkek varsa tanışmaktan mutlu olurum. Maddi olarak belki sorunlarınız olabilir bunları dert etmeyin. Yeterki bir kadına güven verebilecek kadar kendinize inanın ve dürüstlükten vazgeçmeyin. Dürüst ve güvenilir olan erkek her zaman benim için vazgeçilmezdir. Yakışıklı olmasınıda gönlüm arzu eder ama bu o kadar önemli değil. Aşka değer veren güvenilir genç beyler kendini tanıtırsa konuşabiliriz.

Muğla’dan 40 Yaş Üstü Samimi Güvenilir Bir Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhabalar,Neriman ben Muğla’dan. 55 yaşımdayım,esmer yalnız bir kadınım. 3 çocuğum var ama onlar kendi hayatlarını kurup kendi yollarını çizdikleri için bir süredir yalnız yaşıyorum. Eşimden uzun zaman önce ayrılmıştım ve bir dahada evlenmeyi düşünmedim. Samimi ve içerisinde fedakarlık barındıran, çıkarsız ve karşılıksız sevgi ve dostluk benim için önemli. Ben hayatımdaki erkekten samimiyet ve dostluktan başka birşey beklemem. Sağlık sorunlarım olduğu için bir süre hayatımda kimseyi istemedim. Kamuda çalışıyorum ve birkaç yıl önce yine benim gibi kamuda çalışan biriyle arkadaşlığım olmuştu.

O ilişki bana o kadar çok zarar verdi ki, psikolojim alt üst oldu. Hatta bir süre tedavi gördüm ve sakinleştirici ilaçlarla yaşamak zorunda kaldım. O kişiyle mahkemelik olduktan sonra nihayet ondan kurtulmayı başardım. Bir süredir kafam rahat ve hayatıma o zor günleri unutarak kaldığı yerden devam etmek istiyorum. O adamın bana verdiği zararı kendi içimde unutmam elbette imkansız ama gerçekten bana iyi gelecek biriyle tanışabilirsem bende bıraktığı yaraları daha hızlı sarabilirim. Samimi ve kadına zarar vermeyecek bir erkekle tanışmak bu kadar zor olmamalı diye düşünüyorum ama galiba insanlar benim gençliğimdeki gibi değil artık.

Ben insanlara çabuk inanıp güveniyorum ve bunun zararını çok gördüm. Aradığım gibi birini bulursam hiç bitmeyecek ömrümün sonuna kadar devam edecek bir arkadaşlık istiyorum ama aklımdan evlilik geçmiyor. Sadece arkadaşlık ve dostluk kurarak sadece biraz huzur ve mutluluk arıyorum. Yakında emekli oluyorum ve birine aşık olursam her şey bizim için çok daha keyifli olabilir. Çocuklarım var ama onlar benim aşk hayatıma karışmazlar. Çünkü ben onların hayatına bu anlamda hiç karışmadım. Herkes kiminle mutlu olacaksa onunla beraber olmayı hak ediyor. Kimsenin benim mutluluğuma karışmasına izin vermem. 40 yaş üstü ciddi beyler yazsın tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*