Muğla Erkek Arayan Bayanlar

Selam, Muğla’dan Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Nazlı. 28 yaşımdayım. Boyum 177 ve 60 kilo kumral bakımlı hoş bir kızım. Olgun erkeklerden hoşlanırım. Olgun ve dövmesi olan erkekler ilgimi çeker. Dalaman’da yaşıyorum. Ailem Muğla merkezde. Ben burada yanlız yaşıyorum. Bir hastanede hemşirelik yapıyorum. Kendime ait küçük bir dairem var ve keyfime göre dizaynını yaptığım evimde mutlu olmaya çalışan yanlız bir bayanım. Bazen küçük erkek kardeşim yanıma geliyor birkaç hafta kalıyor ve sonra onu geri postalıyorum. Ona kalda burdaki başka yerde bulamadığı için hiç gitmeyecek ama kalmasıda benim işime gelmiyor açıkçası.Çok severim kardeşimi ama bazen burnunu olmaması gereken şeylere sokmaya kalkıyor. Bana karşılamasından hiç hoşlanmam. Değil kardeşim ya da sevgilim annem babam dahi çok zorunlu haller dışında asla karışmazlar bana. Yeri zamanı gelmişken belirteyim, kıskanılmak hiç hoşuma gitmez hatta nefret ederim. İkinci olarak kıyafetime ya da yaşam tarzıma kasılmasına müsade etmem. Kimse karışamaz zaten ama bazı erkekler bunu erkeklikten saydığı için şimdiden bilmiş olun, kendime karıştırtmam kimseyi.

Vücudumda çok sayıda dövme var ama birçoğu kalıcı dövme değil. Kalıcı olanları daha çok ölü noktalara yaptırıyorum. Seviyorum dövmeleri. Salaş bir yaşam tarzı var. Çok düzenli disiplinli kuralların hakim olduğu bir hayat değil benimki. Öyle bir hayatı sevmem de zaten. Bazen saçma sapan şeyler yapabilmeliyim mesela, hatta sevgilimle birlikte yapmalıyız. Her sabah kalkınca yatak toplanacak, her gün temizlik yapılacak hatta hafta sonu genel temizlik gibi kurallar prensipler falan boğar beni. Pis pasaklı oturacak değilim tabi ama kendime en hanımı moduna da sokmak istemiyorum daha şimdiden. Daha bunlar için zaman var diye düşünüyorum. Şimdilik biraz kafama eseni yapmak daha güzel benim için. Muğla’dan bana ayak uyduracak erkekler yazsınlar. Kendinizi tanıtın ben dönüş yapıcam size.

Muğla erkek arayan bayanlar, Dalaman erkek arayan olgun bayanlarla tanışma, Datça erkek arayan zengin bayanların whatsapp numaraları, Bodrum erkek arayan dul ve yanlız bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Fethiye olgun erkek arayan genç kızların telefon numaraları, Marmaris olgun ve türbanlı bayanların whatsapp numaraları, Köyceğiz ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan olgun bayanlarla tanışma, Milas erkek arayan suriyeli bayanların telefon numaraları, Yatağan ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlar, Ortaca seviyeli erkek arayan olgun bayanların whatsapp numaraları.!

Muğla’dan Atletik ve Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Funda. Muğla’dan olgun ve sportif bur erkekle tanışmak istiyorum. Sanal tecrübem çok fazla yok. Ama yakın çevremde çok samimi olduğum arkadaşlarımdan sanalda tanışıp reelde  sevgili olanlar,arkadaş olanlar hatta evlenenleri dahi gördüm. Başlarda bana biraz garip hatta mantıksız geliyordu. Çünkü hiç bilmediğin biri ile konuşuyorsun ve sana söylediği herşeye inanmak zorundasın sanal ortamda. Sanal dünyanın bu tarafı  beni biraz ürkütüyordu. Ancak sanırım biraz yanıldım bu konuda. Kendi arkadaşlarımdan dostlarımdan hatta akrabalarımdan gördüğüm onca yalan aldatmaca düşmanlık ve iki yüzlülükten sonra sanal anladım ki, önemli olan ortam değil. Karakteri düzgün olmayan kişileri hayatımıza alıyoruz sonrada şikayet ediyoruz. Artık hatayı kendimden başkasında aramıyorum.

İlk kez böyle bir ortamda bulunuyorum. Tanıştığım kişi ile bir süre sosyal medya veya telefondan görüşmek sonra eğer uyarsa onu hayatıma almak istiyorum. Hem biraz birbirimize alışmış hemde güven sorununu bu sürede  aşmış oluruz. Ben 34 yaşımdayım ve bekar bir bayanım. Turizm sektöründe çalışıyorum. 3 dili çok rahat konuşacak kadar biliyorum. Kendime yetecek kadar kazancım var. Maddi olarak erkekten bir beklentim yok.Ama manevi anlamda çok fazla beklentim olur. Gerçekten tutkulu bir aşk yaşamasını bilmeyen erkekler bu beklentilerime cevap veremez. Erkeğin dünyası olmak isterim. Bensiz nefes alamasın isterim. Kıskanç biriyimdir ve kıskanılmakta hoşuma gider. Erkeğin sahip çıkması, koruyup kollaması hoşlanıyorum bu tür şeylerden. Sportif yani atletik vücudu olan erkekler hoşuma gidiyor. Muğla’da yaşayan olgun ve bana uygun erkek arıyorum.

Muğla’dan Zengin Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Elisa. 22 yaşımdayım. Muğla Bodrum’da ailemle birlikte yaşıyorum. Babam Türk annem ise Rus. Ara sıra Rusya’ya gidiyoruz gezmeye ve ordaki akrabaları görmeye. Ailemin tek çocuğu benim. O yüzden de biraz şımarık demeyelim ama üzerine çok titrediler. Ne istesem ne desem her dediği yapılan bir çocukluk yaşadım ve hatta gençliğimde aynı şekilde geçiyor. Şu an üniversite 2.sınıf güzel sanatlar okuyorum. Çevremdekiler beni daha çok anneme benzetirler. Yani daha çok rus kızlarına benziyormuşum. Erkeler hakkında fazla tecrübem yok. Sadece bir iki kez erkek arkadaşım oldu. Onlarda uzun süreli ciddi ilişkiler değildi. Daha çok çocukluk aşkları diyeceğimiz türden, duygusal ilişkilerdi. Kadınlığımı tanıdıktan ve kendimi daha çok kadın gibi hissettikten sonra ilişkim olmadı.

Daha önceki ilişkilerimde normal bir arkadaşınla da yaşayacağın şeyleri yaşıyorduk. Günlük sıradan şeyler yani, bir kafede oturup birşeyler içmek yada beraber avm’lerde gezmek gibi. Ama benim istediğim benden daha olgun biriyle kadınlığımı yaşamak istiyorum. Benden hem yaş olarak hem tecrübe olarak olgun olmasını istiyorum. Erkeğin beni yönlendirmesini istiyorum. Ayrıca zengin olması daha güzel olur çünkü hem biraz lüks yaşamayı seviyorum hemde zengin bir erkeğin yanında kendimi daha güçlü hissediyorum. Ayrıca zengin erkekler sevgilisini daha özel hissettirme konusunda gerçekten iyiler. Benim hiç böyle sevgilim olmadı ama çevremdekilerden biliyorum. Olgun karizmatik ve zengin bir erkekle aşk yaşamak hatta bütün ilklerimi, yaşamak istediğim herşeyi bana yaşatacak Muğla ve çevresinden erkek arıyorum. Mesajınızı bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*