Mardin Evlenmek İsteyen Bayanlar

Mardin evlenmek isteyen ve memur arayan genç kızların evlilik ilanları, Derik ikinci baharını yaşamak için evlenmek isteyenler, Kızıltepe dul bayanlarla evlenmek isteyen 40 yaş üstü erkekler, Mazıdağı 60 yaş evlilik isteyen bayanlarla sohbet, Midyat dini evlilik yapmak isteyen erkekler, Nusaybin evlenmek için zengin koca arayanlar, Ömerli evlenmek için erkek arayan 40 yaş üstü dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Artuklu evlenmek için memur arayan bayanların whatsapp numaraları..

Genç yaştan itibaren her erkek ve kadının hayalidir aşık olduğu kadınla evlenmek. Tüm hayaller bunun üzerine kuruludur. Aşık olduğu kişiye ait olmak ister ve onunla aynı evde yaşamak, birlikte gezip eğlenmek, hatta çocuk sahibi olmak üzerine kurulur hayaller. Evlilik gibi hayatta alınacak en önemli ve en zor kararlar söz konusu olunca erkekte kadında evleneceği kişide birçok özelliğin bir arada olmasını ister. Kreterler çoğaldıkçada doğru aradığı eşi bulmak biraz daha zorlaşır. Bu zorluğu açabilmeniz için Mardin iline özel bu evlilik bloğumuza sizlerde katılmak isterseniz sitemizin tüm olanaklarını sınırsızca kullanabilirsiniz.

💘Mardin’den Katılıyorum.27 Yaşımdayım.Evlenmek İçin Dürüst Güvenilir Erkek Arıyorum💘

İsmim Nejla.Mardindeyim. Suriye vatandaşıyım ve 8 yıldır buradayım. Seyahat firmasında temizlikçi olarak çalışıyorum. Bir Türk erkeği ile evlenmek amacıyla buradayım. Benimle beraber ailemden annem ve 2 abim var burada ve beraber yaşıyoruz. 2 abimde evli. Ailemden sadece ben bekarım. Buraya ilan yazmadan önce çok düşündüm. Çünkü yanlış bir kişiyle evlilik yapmaktan korkuyorum. Daha önce evliliğim yada hayatıma sevgili olarak giren birisi olmadı. Bu yüzden biraz çekingen ve utangaç biriyim. Ama alıştığım zaman çok neşeli biriyimdir.

Alışana kadar çok konuşkan biri olamıyorum. Tanışacağım kişinin Mardin’den olması şart değil. Her şehirden olabilir. Türkçem fena değil aslında ama yinede buraya yazarken Türk olan arkadaşlarımdan destek aldım. Çünkü yanlış anlaşılacak birşey yazmak istemedim. Esmer bir kızım. Kendi resmimi koyuyorum. Kendinden emin kişilerin yazabilmesi için farklı resim koymak ve sonrasında bu ben değilim demek çok dürüstçe gelmedi bana. Çalıştığım yerde benimle arkadaşlık kurmak isteyenler oluyor ama niyetim sevgili olmak değil.

Benimle olacak erkek tek bir kişi olmalı ve onunlada hayatımın sonuna kadar beraber olmak isterim. Eşim müsade ederse evlendikten sonrada çalışmak isterim. Tabi bu benim alacağım bir karar değil. Daha çok eşimin isteğine bağlı. Maddi olarak destek olmam gerekirse elimden geleni yaparım. Fedakarlık yapmaktan hiçbir zaman kaçmam. Ailemin rahatı ve huzuru için üzerime ne düşerse yaparım. Şu an yapıyorum zaten. Çok büyük beklentilerim yok. Kadınına sahip çıkmasını bilen alkol kumar gibi hoş olmayan alışkanlıkları olmayan,evine ailesine düşkün biriyle tanışmak istiyorum.

💘İsmim Yasin.28 Yaşımdayım. Mardin’den Türbanlı Bir Bayanla Evlenmek İstiyorum.💘

Selam arkadaşlar, Yasin ben. Mardin merkezdeyim ve Nakliye işi ile uğraşıyorum. Kendime ait kamyonumla nakliyecilik yapıyorum. Yurt dışına çalışıyorum. Yorucu bir mesleğim var ve şu an ailemle yaşıyorum. Babadan kalma bir meslek. Okuyamadığım için baba mesleğini devam ettiriyorum. Yurt dışına yaptığım her sefer 15 gün falan sürüyor. Bu kadar süre yollarda geçirmek yaşım genç bile olsa kolay değil. Işimin yorucu olmasından daha çok beni yalnızlık yoruyor. Artık evlilik çağım geldi ve benimde sevdiğim bir kadın olsun,yolumu bekleyen birisi olsun istiyorum.

Sigara kullanıyorum ama başka kötü alışkanlığım yok. Kahveye gitmek gibi şeyler sevmem. Bazen arkadaşlarımla kafa dağıtmak için nadirende olsa bir kafete falan giderim ama genelde evime bağlı biriyimdir ve aileme zaman ayırıyorum. Aile olarak tutkun bir aileyiz ve 7 kardeşiz. Evin en küçüğü benim. Annem ve babamın yaşı artık bir hayli ilerlediği için artık en son benimde evlendiğimi görmeyi çok istiyorlar. Doğruyu söylemek gerekirse bunu bende çok istiyorum. Annem çok arkadaş canlısı birisi olduğu için diğer gelinleri ile arkadaş gibidir.

Benim eşimlede o şekilde olabilirlerse çok mutlu olurum. Şu an kirada olan bir evimiz  var aileme ait olan. Evlendikten sonra orada yaşamayı düşünüyorum. Orta gelirliyim. Yola çıktığımda uzun süre gelemediğim için evleneceğim kişinin bana güven vermesi benim için öncelikli. Gözüm her anlamda arkada kalmamalı. Gözüm arkada kalırsa o yol bana bitmez. Hayalim türbanlı bir eşimin olması ama sevdikten sonra açık giyinen ama bunun sınırlarını iyi bilen bir bayanlada tanışabilirim. Evine ve ailesine bağlı, aile içi ilişkilerin iyi olmasına önem veren, sadık bir bayan varsa yazsın bana.

💘Selamlar,Mardin’den Kamuda Çalışan Olgun Erkekle Evlilik Düşünüyorum.💘

Merhaba Firdevs ismim,35 yaş ve 172 boy,70 kilo, akrep burcu kadınıyım. Kamuda çalışıyorum ve dulum. Daha önce ailemin onaylamadığı,benim hayat boyu mutlu olacağımı sandığım bir evliliğim oldu. Tabi burada olduğum için yanılmışım demektir. Daha önce Sivas’ta yaşıyordum. Boşandıktan sonra orada kalmadım. Biraz zorda olsa kendi memleketime tayin aldırdım. En azından aileme yakın olmak istedim. Burada maddi olarak mutluyum. İstediğim gibi özgür yaşıyorum ama manevi olarak boşluktayım. Esmer, siyah saçlı, güzel ve bakımlıyım.

Güzellik olarak her erkeğin isteyip arzu edeceği biriyim. Diğer konuları bilemiyorum tabiki. Herkesin kendine göre bir hayali var. Ben sizin hayallerinizin neresinde olurum bilmiyorum ama evlilik dışı ilişki düşünmüyorum. Bunu en başta belirteyim. Çocuğum hiç olmadı ve bundan sonraki evliliğimdede çocuk düşünmüyorum. Neden bilmiyorum ama çocuk doğurup bakmak içimden gelmiyor. Bunu yapabileceğimi sanmıyorum. Çocuk düşünen, isteyen ve dul kalmış çocuklu erkekleride eş olarak hayal etmiyorum. Hayatın eğlenceli taraflarına odaklı yaşadığım için sorumluluk duygusunu çok sevmiyorum.

Evlilikte çocuk olmasa bile bir bakıma sorumluluk almaktır ama eşimle evliliğimi sevgili heyecanında yaşamayı isterim. Kültürlü erkelerden hoşlanırım. Hemen her konuda fikir yürütebilen, kendini geliştirmiş, özgüven eksikliği olmayan ve girdiği ortamda ağırlığını hissettiren,kadınına sahip çıkmasını bilen ağırbaşlı bir erkekle tanışmak,aşık olmak,sevgimi sunmak ve sonsuz bir aşkla sevilmek istiyorum. Tutkulu bir kadınım ve aşk hayatımı tutkulu yaşamak isterim. Romantik bir erkekle evlenirsem kendimi şanslı sayarım çünkü tanıdığım erkekler beni hep hayal kırıklığına uğrattı. Gerçek sevgiyi ve aşkı yaşamak isteyen biriyle tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*