Muş Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Muş’ta Yaşıyorum. Yalnızım. Güvenilir Erkek Arıyorum.

Merhaba, Muş’ta paramedik çalışanı esmer genç bayanım ve aslen Artvinli’yim. Üniversiteyi ailemin yanında okuduğum için ilk defa ailemden ayrı kalıyorum. 26 yaşımdayım bekarım ve arkadaş arıyorum. Ailem tutucu olduğu için ve iki tane sürekli beni kontrol etmeye çalışan abilerimde olunca bu zamana kadar hiç erkek arkadaşım olmadı. Lisede yaşadığım çocukça birkaç arkadaşlığı ilişkiden saymıyorum tabi çünkü o zaman kadınlık nedir onu bile doğru düzgün bilmediğimiz bir dönemdi. Bir kadının ruhundan anlamalı bence kadının hayatındaki erkek.

Kadın ruhundan anlamayan erkek ne bana mutluluk verebilir ne de benim onu mutlu onu mutlu etmek için beni motive edemez. Öyle birini istiyorum ki ona tutkuyla aşık olmalıyım. Onu göremediğim her gün sanki hiç yaşanmamış gibi her an onu özlemek ve onunda beni görmek için heyecan duymasını istiyorum. Hiç yaşamadığım bu duyguları yaşamak için ben ger şeyimle hazırım ama doğru adamı bulmak hiçte kolay değilmiş. İlk defa kendimi bu kadar özgür ve aşk için çok istekli hissediyorum. Özgür bir ortamda güvenilir yakışıklı ve eğlenceli bir erkekle aşk yaşamak çok güzel olurdu ve belkide hayatımın en güzel günlerini yaşayabilirim ama beni kendine çeken birisi karşıma çıkmayınca arkadaşlık sitelerinde aramaya karar verdim.

Bazen çok ümitsiz oluyorum sanki benim hayalimdeki aşkı yaşamam imkansız gibi bir hisse kapılıyorum. Umudum kırılıyor ama yinede ben aradığım aşkı bulmak için elimden ne geliyorsa yapmaya kararlıyım. Henüz gençliğimin en güzel ve en heyecanlı yıllarımdayım, evlilik istemem ama öyle kısa süreli günlük ilişkiler ruhumu ve kalbimi tatmin etmez. Eğer sevgilim olacaksa varsın biraz geç olsun ama doğru kişi olsun yeter ki. Güzel bir kadın sayılırım, güzelde bir mesleğim var ne sağlık ne de başka bir sorunum yok ama kader benim karşıma aşkı çıkarmadı, bu yüzden hiç mutlu değilim. Daha doğrusu aşkta mutluluğu hiç tatmadım. Bunları bana yaşatacak samimi birisi varsa tanışmak isterim.

İsmim Yusuf. Muş’tan Evlilik İçin Ciddi Bayan Arkadaş Arıyorum.

Sizlere Muş’tan yazıyorum, ismin Yusuf ve 30 yaş bekar hiç evlenmemiş bir erkeğim. Kendime ait market işletiyorum ve evlenmek için bir kadınla tanışmak ve bir süre arkadaşlık etmek istiyorum. Annem ve küçük kardeşimle beraber yaşıyorum ama evlenince tabi kendi evimi ve kendi yuvamı kurmak isterim. İnsanları seven, içinde fesatlık olmayan iyi kalpli ve güleryüzlü anlayışlı evine sahip çıkacak birini istiyorum. Açık yada kapalı giyiniyor olması benim için önemli değil. İster kapalı giyinmekte isterse açık giyinmekte abartılı olmamalı ama. Uç noktalarda yaşamayı sevmiyorum ve o tarz kişilerle uyumlu olamam.

Bu zamana kadar evlilik aklımda olan bir şey değildi ama yaş ilerledikçe hayata bakışımda değişti ve daha fazla gecikmeden ailem olsun ve çocuklarım olsun diliyorum. Evlilik düşünen Muş çevresinden bu yörenin kültürünü bilen bir bayan varsa ilanımı okuyan tanışmak ve bir süre arkadaşlık yapmak isterim. Evlenmeyi düşünen bir kadın öncelikle erkeğin maddi durumunu sorguladığı için belirtmek isterim ki, evliliğe maddi olarak hazırım, kendi evimde arabamda var. Hayatımda huzurumu kaçıracak bir şey yok ama mutlu olduğumuda söyleyemem. Ben öyle kadınlarla çok fazla içli dışlı olan birisi değil.

Öyle bir arkadaş ortamımda yok. Çünkü hep çalışmak ve ev geçindirmek zorunda kaldım. Bunu bir eksiklik olarak falanda görmüyorum. Sevgili nedir aşk nedir bunları çok yaşamış bir erkek değilim ama elbette geçmişte benimde uzaktanda olsa sevdiğim aşık olduğum birisi oldu. Öyle ciddi bir şey değildi zaten benim kendi içimde yaşadığım bir sevgiydi. Evine ailesine sadık yalansız biriyim. Kazancım bir eve rahatlıkla yeteceği için çalışan bir kadın değilde daha çok evinin kadını olacak 30 yaş altında genç birini arıyorum. Muş merkezde olması şart değil ama bu bölgede yaşayan evlilik düşünen bayanlar yazsın lütfen.

Selam. Yaşım 40. Olgun ve Güvenilir Sırdaş Arıyorum.

Merhaba, adım Emine. Muş merkezde memur olarak çalışmaktayım ve dul kadınım, çocuğum yok yalnızım. Aşk yaşayabileceğim gerçek bir dost ve sırdaşa ihtiyaç duyuyorum. Bu yüzden bu ilanı yazmaya karar verdim. Benim konumunda birisi için arkadaşlık ilanı yazmak kolay değil tabi, ne kadar yalnız olduğumu ve ne kadar çok bulmadığımı burdan anlayabilirsiniz. Yalnızlık o kadar zor ve çekilmez bir şey ki insan yapmam dediği her şeyi yapıyor yalnızlıktan kurtulmak için. Burada olmakta benim asla yapmam dediğim durumlardan biri ama kararlıyım ve hayalimdeki gibi güvenilir samimi birini bulana kadarda vazgeçmeyi düşünmüyorum.

Kararlı olduğum bir konuda vazgeçmek yarı yoldan dönmek benim yapıma uygun değil. Erkeklere karşı biraz çekimser ve utangaç biriyim. Bu şekilde davranmak benimde hiç hoşuma gitmiyor ama bu elimde değil çok rahat davranamıyorum. Ama bir erkekle bir süre arkadaşlık kurduktan sonra emin olun o erkek bir kadından ne istiyorsa hepsini bende bulabilir. Samimiyet güven dostluk fedakarlık ve aşk gibi her duyguyu kendimde o erkeğe yaşatabilirim. Biraz soğuk ve donuk görünürüm ama aslında çok sıcakkanlı sevecen biriyimdir.

24 yaşımdayken bir evlilik yaptım ve 30 yaşımda ayrıldım. Mutsuz ve kötü günlerdi ama artık o günler çok geride kalmış olsa bile aradan geçen bunca yılda hiçbir erkekle arkadaşlık kurmadım. Hayatıma dair her şeyi rahatlıkla paylaşabileceğim sonsuz bir güvenle bir erkeğe bağlanmak ve aşık olmak istiyorum. Bunca zaman yalnız yaşadıktan sonra biras mutluluk aramak bunu arzu etmek aslında normal ama kadınlık gururu bazen davranışlarımızı etkiliyor ve içime atmak zorunda kalıyorum duygularımı. 40 yaş ve üzeri kamu çalışanı öncelikli tercihim güvenilir samimi arkadaş arıyorum. Yazarsanız tanışmak isterim.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*