Muş Bayan Arkadaş Bul

 

İsmim Selin. Muş’ta Erkek Arkadaş Arıyorum.!

Merhaba. Selin ben. 28 yaşımdayım. Boyum 178 ve 54 kiloyum. Kova burcuyum. Muş’ta yaşıyorum ve kendime ait bir giyim mağazam var. Ailemden ayrı yaşıyorum. Lacy isminde bir köpeğim var. Çok konuşan erkekler bana itici geliyor. Sanırım maço erkelerden hoşlanıyorum. 2 yıl önce boşandım ve boşandıktan sonra hiç ilişkim olmadı. Yorucu bi evlilik yaşadım ve biraz dinlenmek bana iyi geldi. 

Muş ve çevresinden olgun, yaşıma uygun, ağır oturaklı, nerede ne yapmasını gerektiğini bilen, her anlamda güçlü, kadınına sahip çıkmasını ve mutlu etmesini bilen, beni sarıp kollayacak, her ne kadar ağır olsada yerine göre romantizmi bana zirvede yaşatabilecek, beyefendi kişiliğe sahip beylerden mesaj bekliyorum.!

Muş sevgili arayan bayanlar, Varto evlenmek isteyen bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Malazgirt zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Korkut kapalı ve olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Hasköy sevgili arayan genç bayanlar, Bulanık olgun ve dul bayanlarla arkadaşlık.!

Sevgili Muşlu üyelerimiz.!

İslamisayfalar.com olarak amacımız pandemi günlerinde sosyal yaşantımızın kısıtlandığı, insanlardan uzak kalmamız gereken, yeterince sosyal mekanlara gidemediğimiz, eğlence mekanlarından ve sosyal aktivitelerden kendimizi soyutlamak zorunda kaldığımız bu pendemi sürecinde sizlere sevgi ve saygı çerçevesinde aile ortamı hazırlamaya çalıştık.

Sitemizde isterseniz online oyunlara bağlanabilir, aşk ve sevgi uyumunuza bakabilir, Muş ve çevresinde bulunan bayanlarla sohbet edebilirsiniz. Sizlere bu imkanları sunarken hiç bir maddi beklenti içerisinde olmadık. Bu yüzden sitemizin tüm imkanlarını herhangi bir üyeliğe gerek duymadan kullanabilirisiniz. Sizlerden beklentimiz sevgi ve saygı çerçevesinin dışına çıkmadan sohbet ortamı kurmanızdır. 

Ayrıca daha öncede olduğu gibi sizlerde geçmişte ye da bugün için yaşamakta olduğunuz, anılarınızın paylaşılmasını isterseniz bloğumuzun altında bulunan yorum bölümüne hatıranızı yazarak bizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Bizlere ulaştırmış olduğunuz anılarınız kişisel güvenliğinize zarar gelmeyecek şekilde ana sayfamızda paylaşılacaktır. 

Muş Evlenmek İsteyen Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet.

Her insanın ya da her bayanın kişilik özelliklerinde bazı farklılıklar vardır. Bu nedenle kadınların karşı cinsten arzu ettikleri erkek profilide birbirinden farklıdır. Bazı kadınlar kilolu erkeklerden hoşlanır bazıları ise uzun boylu. Kimi kadınlar görselliğe önem vermezken bazıları için ise erkeğin yakışıklı olması, kadının kırmızı çizgisi olabilir. Ancak bir nokta var ki; Bu bütün kadınlar için vazgeçilmez önşarttır. Bir kadın yaşayacağı tek gecelik ilişki bile olsa dürüstlük arar. Dürüstlük ger kadın için vazgeçilmezdir. 

Hiçbir yalana tahammül etmez. Elbette her erkeğin hatta her insanın hayatında veya geçmişinde gri renkler vardır. Bizleri sıkıntıya sokan, bahsedilmesinden hoşlanmadığımız yaşanmışlıklar olabilir. Ancak her ne olursa olsun beraber olduğunuz kadına şeffaf olun. Herşeyi iyisi ile kötüsü ile açık yüreklilikle anlatın. Bunu yapmaktan korkmayın. Dürüstlük hiçbir zaman sizi kaybeden taraf yapmaz. 

Bazen bir kadınla tanıştığınızda geçmişte yaşadığınız zor durumlar, ya da hatalarınızı bir bayana anlatmaktan kaçmak isteyebilirsiniz. Kendinizi tanıtmak için bahsetmek zorunda olduğunuz bu gibi durumları anlatmaktan kaçmak  ya da en kötüsü bütün bunları farklı anlatmak yapacağınız en büyük hata olur.  Söylediğiniz bir yalan sizi hiç olmadığınız biri yapar. O tek bir yalanın üzerine yüzlerce yalan söylemek zorunda kalırsınız. Bu da sizi bir hayli yoracaktır. 

Yapacağınız eb akıllıca iş ise, bütün herşeyi cesaretle ve gururla anlatmanız olacaktır. Sizi siz yalan sadece iyi taraflarınız değil aynı zamanda kötü yanlarımızdır. Hatalarınızı ve kötü yönlerinizi cesaretle anlatın. O kadını kaybetme korkusu sizi yalan söylemeye itmemeli. O zaman gerçekten kaybedersiniz.!

 

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*