Muş Erkek Arayan Bayanlar

 

Merhaba,Muş’tan Seviyeli, Dürüst ve Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba, adım Hülya. 31 yaşımdayım ve Muş merkezde ikamet ediyorum. Erzurum’da Ziraat mühendisliği okudum ve şu an Muş’ta kamu görevlisi olarak çalışıyorum. Aslen Hataylı’yım. Ancak hayatımın büyük bölümü doğu be güneydoğu illerinde geçti. Buranın insanı ve kültürünü seviyorum. Daha modern diye adlandırdığımız batı kültürüne daha yakın ve daha seküler olan hayat tarzı bana yapmacık, sûnî ve samimiyetsiz geliyor. Ülkemin birçok ilini ve hatta dünyada birkaç ülke gezdim buradaki kadar sıcak kanlı, samimi ve sevimli insanları hiçbir yerde görmedim. Burada aslında masa başı bir isim var ama doğayı çok sevdiğim için bazen araziye çıkıyorum. İnsanlarla hem sohbet ediyor hemde ziraî konularda yardımcı olmaya çalışıyorum. Ben insana değer veren biriyim. İnsanları seviyorum ama malesef insanoğlu olarak her geçen gün hızlı şekilde yozlaşıyoruz. Bundan hepimiz ister istemez etkileniyor ve değerlerimizi kaybediyoruz yavaş yavaş.

Yaklaşık 2 yıldır Muş’tayım. Yanlız yaşamaktan çok sıkıldım. Çevremde çok fazla arkadaş çevrem var ama yinede onların yeri farklı. İçimdeki boşluğu doldurmaya yetmiyor normal sıradan arkadaşlıklar. Şu ana kadar yazdıklarımdan nasıl biri olduğumu, karakterimi az çok anlamış veya tahmin ediyorsunuzdur. Basit ve sıradan doğal yaşamayı severim. Lüks merakım yoktur. İnsan ilişkilerine ve insani değerlere önem veriyorum. Haksızlığa asla dayanamam. Yapan kim olursa olsun mutlaka tepkimi koyarım. Hiç bir zaman banane demedim ve bana dokunmayan yılan bin yaşasın mantığında olmadım. Kitaplarla aram çok iyidir. Az da olsa mutlaka hergün okumaya çalışırım. Ufkunu açar okumak. Ne çok şey bilmediğimi öğrenirim onlardan. Benim gibi düşünen ve yaşayan, seviyeli, eğitimli ve kültürlü biriyle ilişki yaşamak isterim. Muş ve çevresinden bana uygun erkek arıyorum. 

Muş erkek arayan bayanlar, Bulanık erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Hasköy erkek arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Korkut erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Malazgirt ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan olgun bayanlarla tanışma, Varto olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Muş seviyeli ilişki için erkek arayan yanlız bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Muş Erkek Arayan Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Bu başlığımız altında bizlere Muş’tan ulaşan Ferdi beyin anısını sizlerle paylaşacağız.!

Merhaba ismim Ferdi. 30 yaşımdayım ve Muş merkezde yaşıyorum. Burada kamu görevlisi olarak çalışıyorum. Yaklaşık 4 yıldır buradayım. Sizlerle paylaşmak istediğim anım buraya ilk geldiğim zamanda yaşadığım ve bende derin izler bırakan bir hatıram. Bu yüzden sizlerlede paylaşmak istedim. 

Buraya ilk atandığım günlerde gerçekten hayat benim için çok sıkıcı geçiyordu. Ne hayaller kurarak gelmiştim ama aradığım ortamı ve heyecanı bulamamıştım. Bu yüzdende o günlerde sosyal mafyada ve sanal ortamda çok fazla vakit geçiriyordum. Çünkü fazla alternatifim yoktu. Doğru düzgün takılacağım bir kafa dengi arkadaşım dahi olmayınca özellikle iş çıkışı ve akşamları sosyal medya benim için kurtarıcı gibi olmuştu. Bu şekilde günler geçerken farkında bile değildim ama hayatım sanal ortama kaymış durumdaydı. Sanal dünyadan birçok arkadaşım olmuş hatta bazıları ile telefonda dahi görüşüyorduk. Bir süre sonra sanal arkadaşlık ve sohbet sitelerinde tanınan ve hemen herkesin tanıdığı biri haline geldim. Böyle olunca daha popüler biri oluyorsunuz o âlemde. Erkek ve bayan olmak üzere sayısız  arkadaşım vardı ve açıkçası güzelde bir ortam kurmuştuk onlarla. Birçoğunun dürüstlüğüne ve samimiyetine inanıyor ve güveniyordum. 

Bu şekilde çok fazla arkadaşım ve güzel bir arkadaşlık ortamım oldu. Ama insan her zaman daha farklı ve daha fazlasını istiyor. Hayatımda bir kadın olsun istiyordum. Beni sevsin, benim olsun herşeyi ile. Güzel ve bakımlı olsun isterdim tabiki. Sanal ortamdaki arkadaşlarımdan birisi vardı. İsmi Aylin’di. Samimî konuşuyorduk ama onun resmini dahi hiç görmedim ve sesini dahi duymamıştım. Zamanla çok samimi arkadaş olduk onunla. Sanal ortamda onun resmini gören ve sesini duyan tek kişi bendim. Kolay kolay kimseye güvenmiyordu. Aylin’i ilk gördüğümde gerçekten şok olmuştum. Tarif edemeyeceğim kadar güzeldi ve tam.bir hanımefendi birisiydi. Dul ve bir çocuğu vardı. Ama aramızda aşk anlamında birşey,öyle bir muhabbet falan hiç olmamıştı. Birgün yine  sanal ortamdan bir kızla aramda duygusal anlamda bir yakınlaşma oldu. Açıkçası o kızdan hoşlanmıştım. Belkide o günlerde birinden hoşlanmaya ihtiyacım vardı. Onunla bir süre konuştuktan sonra buluşmaya karar verdik. Bulunduğu şehire gittim 2 gün hafta sonu birlikte olduk. Sonra Muş’a geri döndüm. 

O günlerde Aylin’le bir süre konuşmamıştık. Bir akşam sürpriz yapmak için aradım. Biraz konuştuk falan derken hayatımda biri olduğunu, ondan hoşlandığımı va hafta sonu birlikte olduğumu falan anlatırken telefon bir anda kapandı. Şarjı falan bitmiştir siye düşündüm ama telefonu suratıma kapattığını çok sonra öğrendim. Aylin ile sonraki karşılaşmamızda bana soğuk davrandığını farkettim. Nedenini sorduğumda bana adeta ateş püskürdü. Yinede kızmasına anlam veremiyordum. Bir gece dayanamadım ve mesaj attım. Açıkça benden hoşlanıp hoşlanmadığını sordum. O da ne hoşlanması sana aşığım deyince, mutlu mu olsam üzülsem mi bilemedim.Aylin gibi muhteşem bir kadından bunları duymak hoşuma gitmişti. Görüştüğüm kızla zaten frekansımız çok tutmamıştı. Aylin Sivas’ta yaşıyordu. Birgün Sivas’a sırf onu görmeye gittim. O kadar güzel ve asil  bir kadındı ki, aklım başımdan gidiyordu ona bakınca. O günden sonra Aylin benim sevgilim oldu. Yıllardır  beraberiz ve çokta mutluyuz. Umarım sizlerde aynı mutluluğu yakalarsınız..

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*