Kırklareli Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba. Adım Asu. Kırklareli’den Erkek Arkadaş Arıyorum.!

Merhaba. Asu ben.. Kırklareli’de yaşıyorum. Sadece birkaç ay için buradayız. Bu yüzden burada tanıdığım çok fazla kimse yok. Her kadın gibi benimde duygusal ve fiziksel ihtiyaçlarım var. Bir şeyin gerçeği varken sahteleri beni asla mutlu edemez. Her anı ve her heyecanı zirvede yaşamak isteyen biri için şu an hayatım tam bir cehennem. Yanlızlığımı giderecek gerçek bir dost, sırdaş ve kendine güvenen bir erkekle tanışarak kısa sürede olsa hayatıma renk katmak istiyorum..

Aşık olmak, bir erkeğe kendini ait hissetmek benim için inanılmaz haz veren bir duygu. Fakat burada kısa süreli bulunduğum için duygusal anlamda birşey hissetmek şu an çokta umrumda değil. Gezmek, eğlenmek ve sıradışı heyecanlar yaşatabilecek, Kırklareli ve çevresinden eğitimli, kültürlü, problemlerini bana yansıtmayacak, elit beylerden mesaj bekliyorum. 💖

Kırklareli için oluşturduğumuz bloğumuzda kendini yanlız hisseden, yaşamına renk katmak, her anı canlı ve dolu dolu yaşamak isteyen, ya da evlenmek için seviyeli ciddi bir ilişki kurmak isteyen bay yada bayanlarla tanışarak, sohbet edebilir, ilişkinizi geliştirerek geleceğe taşıyabilirsiniz..!

Kırklareli Sevgili Arayan Zengin ve Dul Bayanlarla Sohbet 

Merhaba islamisayfalar.com takipçileri..

 Bu makalemizde  sizlere konu başlığında da belirtmeye çalıştığımız  gibi genç kızlar neden olgun erkekleri tercih eder.Aslında konu başlıkları alt alta koysak bayağı uzun uzadıya gider ama bunu toparlamak gerekirse ana başlıklar halinde sizlere nacizane açıklamaya çalışacağım..Umarım bu makalemiz sizlere ilişki kurmanız konusunda yardımcı olacaktır. 

İlk olarak, olgun erkeklerin hayatla daha çok tecrübe sahibi olduğu için ve biraz da ruh ve bedenen daha çok ağırlaştığı için karşı tarafı anlama yorum yapma becerisi ve daha da önemlisi taşıyabileceği karakteristik özelliğe sahip olması.

İkincisi ise her zaman ve aslında ilk söylenmesi gereken olgun erkeğin tecrübeleri sayesinde karşı tarafın yani karşı cinsin sorunlarını da, psikolojisini de, motivasyonunu da daha hızlı ve etkili bir şekilde anlayabilmesidir.

Buradan çıkarılacak sonuç her anlamda artı ve eksi topladığımızda artıların çok daha fazla olması eksilerin ise yok hükmünde yok sayılacak kadar, az olmasıdır.

Yani basit bir örnekleme ile bir mekana veya bir ortama gittiğinizde kadın kendini en iyi şekilde kaldırabilecek ve taşıyabilecek partneri bulduğu zaman o mekana girerken gururla girer ve erkeğin yanında kendini adeta afrodit gibi hisseder.

Ama kadın açısından dikkat edilmesi gereken bir husus var ise ; O da sadece yaşanmışlığı yaşlı olan insanları tercih edilmemesidir. çünkü fiziken ileri yaşta olmasına rağmen hala beyin ve zeka yaşının ergen insanlar gibi olması sizin olabilecek en büyük talihsizliğiniz olabilir. Bu da sizin yaşam ve hayat kalitenizi çok ama çok düşürecektir.

Tercih edilirken insanların ve özelliklede olgun erkeklerin tercihinde,tecrübe ve yaşanmışlık önemlidir. Bu özellik en çok partnerler baş başa kaldığında kendini göstermektedir. Yani olayı biraz daha açmamız gerekirse insanların tamamen baş başa kaldığında ki özelleri ve buna bağlı olarak yaşanacak o güzel gece tabi ki de unutulmaz anlara şahitlik edecektir.

Diyoruz ya, olgun erkek neden tercih edilmeli..! İşte tam da bahsettiğim bu özelliklere sahip olan kişi sizin en hassas, en narin ve bam telinize dokunabilecek kabiliyet ve özelliğe sahiptir de o yüzden..!

Yani biraz daha örneklememiz gerekirse bulutlarda uçma tabiri belki de bu sayede olacaktır. Tutuşu ile öpmesiyle, sarılmasıyla ve dans etmesiyle bile kendi farkını ortaya koyacaktır ve hayatınızda unutamayacağınız bir gecenin o anın keyfi içerisinde sabaha uyanacaksınız.

Genç bayanların olgun erkekleri tercih etmesinin bir diğer nedeni ise; Olgun insanların ya da olgun erkeklerin halen tecrübelerine dayali çok farklı birlikte çok farklı kültürel etkinlikte bulunabilir, tarihi ve kültürel mekanlara daha meraklı olduğu için sıradışı yerleri birlikte keşfedebilirsiniz. Bundan dolayıdır ki, sizin monoton yaşamınızda keyif verecek, unutulmayacak ya da çok alışılagelmiş günlerin dışında sizi farklı bir o kadar da egzotik ruh haline büründürecektir. Hatta bu genç bir bayanın kişisel gelişimine bile etki edebilir.

Olgun erkekleri genç bayanlara cazibe merkezi yalan bir diğer neden ise, bir kıyaslamaya girecek olursak bir bayanın genç bir erkekle yapabilecekleri sınırlıdır. Bir kadını mutlu etme konusunda genç erkeğin çokta fazla bir fikri yoktur, o yüzden ilişki monoton bir hâl alabilir ve ilişki partnerleri yormaya başlar. Oysa olgun ve tecrübeli bir erkek genç ve dinamik bir bayanın hayal dünyasını çok iyi bildiği için onu nelerin mutlu edeceğini, kadının ruhunun ve bedeninin ihtiyacını bilir ve kadına masalsı bir aşkıyaşatabilir. Olgun bir erkek kadının karanlığa gömülmüş dünyasını gökkuşağı gibi rengarenk yapabilir. 

Kırklareli Olgun Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Tekrar merhaba, islamisayfalar.com okuyucuları..!

Bugünkü yazımızın devamında neden olgun erkekler genç kızları tercih ederler, bunu hep birlikte anlamaya çalışacağız. Bir önceki konuda bahsettiğim gibi birkaç madde halinde toparlayabiliriz aslında ancak biz en sade ve en şeffaf bir durumda bunu ele almaya çalışalım. Olgun erkekler hayatlarında alabilecekleri bütün tatlardan az da olsa istifade etmiş oluyorlar ve bu istifade olgun erkekleri farklı bir mecraya sürüklüyor. Genç kızlarla alakalı gerek çok hareketli, gerek çok enerjik, gerekse fizyolojik olarak çok diri ve güzel olmaları  erkeklerin genç bayanlara karşı ilgi ve alakaları kendi yetenek ve tecrübelerini bir öğretmen gibi genç bayanlara anlatmak, uygulamak ve yaşatmak üzerine kuruyor.

Hani biraz daha mı derine inelim bilmiyorum ama genç kızların vücutları daha diri daha egzotik ve daha ateşli oluyor onun için olgun erkekler genellikle genç kızları aramada listeye ilk sıraya koyarlar. Bunun yanısıra bilinçaltında olgun erkekler kendilerini birilerine ispatlamak için uğraşırlar. Ve kendilerine çok yakıştığını hissederler ve daha da önemlisi bir özentinin tezahürüdür aslında.

Aşk ve sevgi konusunda genç bayandan çok fazla birşey beklememek gerekir. Kontrol daha çok olgun etmektedir. Kontrolün erkekte olması hem erkeği hem kadını bir bakıma mutlu eder. Genç kızlar özgür kadın pozları verselerde, her dediğine “evet” diyen bir erkektense baskın bir erkeği daha çok tercih ederler. Olgun erkek açısından bakacak olursak genç kızları istemelerinin,  arzu etmelerinin asıl nedeni psikolojiktir. Genç bir bayanla birlikte olmak erkeğinde kendini genç hissetmesine neden olur. Zaten olgun bir erkeğinde istediği tam olarak budur.

Bu durum erkeğin daha çok genç bayana yönelmesine neden olur. Genç bir kadınla birlikte olmak için olgun erkek büyük bedeller ödemeye bile razıdır çoğu zaman. Belki de bu söylediğimin üzerine ifade etmem gereken çok ama çok söz varken en güzeli az ve sade olanla yetinmek en güzeli..!

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*