Nevşehir Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Adım İdil. 30 Yaş Bekarım. Elit Zengin ve Seviyeli Arkadaş Arıyorum.

Nevşehir merkezde yaşıyorum ve arkadaş arıyorum. Sarışın genç ve çekici biriyim. Özellikle gözlerim çok dikkat çeker ve girdiğim her ortamda ilgi odağı olurum ve özellikle her zaman erkeklerin ilgisini çekerim. Bu herkesi mutlu eder ve beğenilmek benimde hoşuma gidiyor ama olur olmaz yerlerde, seviyesiz kişiler üzerime gelince dikkat çekmek hiç hoşuma gitmiyor. Çünkü ben sadece elit erkeklerin dikkatini çekmek isterim. Seviyesiz kişiler benimle ilgilendiği zaman kendimi iyi hissetmiyorum ve hiç hoşuma gitmiyor. Her güzelin bir kusuru olduğu gibi benimde vardır tabiki mükemmel birisi olduğumu iddia edemem ama kendimi hem karakter olarak hemde fiziksel olarak beğeniyorum.

Bir erkekle her zaman kaliteli ve seviyeli arkadaşlık yaşamak isterim ve bu yüzdende hem maddi olarak iyi olan hemde karakteri oturmuş kendine güvenen, özgüveni yüksek ve eğlenceli yaşamayı seven kötü alışkanlığı olmayan bir erkeği tanımak istiyorum. Ailem varlıklı olduğu ve benimde paraya ihtiyacım olmadığı için bir işte çalışmıyorum ama canım çok sıkıldığı için bu sıralar çalışmak istiyorum. Üniversite dış hekimliği mezunuyum. Ben 30 yaşımdayım ama 40 yaş civarı iş adamı olan zengin erkek arkadaş arıyorum.

Ailesinin gücüyle hayatını sürdüren birisi değil kendi hayatını kendisi kazanan birini isterim. Aynı zamanda ailesine yada bir başkasına bağımlı olmamalı çünkü ben erkek arkadaşımı görmek istediğim zaman bahanesi olsun istemem. Genelde sessiz sakin kimseye karışmayan biriyim ve kendime karışılması hoşuma gitmez. Güçsüz sorun çözmekten aciz erkek istemem. Olgun ve güçlü duruşuyla banada güç ve güven vermeli. Nevşehir haricindeki kişilerin mesajını istemiyorum. Yanıma yakışacak olgun ve elit erkekler kendisini tanıtsın ve sosyal medya hesabı yazsın. İyi bir sosyal medya kullanıcısıyım, bir süre mesajla sohbet ederiz.

Nevşehir Merkezden 40 Yaş Olgun Sevgili İstiyorum.

Selam beyler, Defne ben Nevşehirli’yim ama yurt dışında yaşıyorum. Dulum ve bir kızım var. Her yaz memleketime geliyorum. Bu sene 1 aylık bir tatil için Ağustos ayı başında gelmeyi planlıyorum. Esmerim beyaz tenliyim, saçlarım normal uzunlukta ve 174 boy 60 kiloyum. Evliliğim sadece 6 ay sürdü ve kızımı ayrıldıktan sonra dünyay getirdim. Aslında kızım için üzülmem gerekir baba sevgisinden yoksun büyüdüğü için ama bu duruma seviniyorum bile çünkü kötü alışkanlıkları ve daha burada söylemeyi uygun bulmadığım çok kötü bir karekteri vardı. Artık benim için hiçbir şeyin önemi yok.

Tek derdim kızıma iyi bir gelecek sağlamak ve kendim için ise güzel eğlenceli bir yasam sürmek. Bunun dışında hiçbir şeyi kafama takmıyorum ve sadece kendimi önemsiyorum. Beni yoran trip yapan erkekleri hayatıma almıyorum almışsam bile hemen hayatımdan çıkartırım ve geriye dönüp bakmam. Hayat bana malasef acımasız davranmayı öğretti. Aslında ben bu kadar katı yürekli ve umursamaz birisi değilim ama yaşadığım tatsız olaylar bana insanları önemsememeyi öğretti. Sadece Türkiye’ye daha doğrusu Nevşehir’e geldiğim zaman yalnız kalmak istemediğim için beni yalnız bırakmayacak düzgün birine ihtiyacım var.

Aşık olup olmamam çok önemli değil çünkü aşka inanan birisi değilim. Biraz hoş birisi olsun ve ona güven duygum olsun yeterli. Tabiki bu güveni sağlayacak olan sizin tavrınız ve üslubunuz. Geceleri dışarı çıkmayı ve eğlenmeyi severim. Yaşadığım yerde bunları yapmak için gerekli ortamım ve zamanım olmuyor. Hazır tatile gelmişken tadını çıkarmak ve koca bir yılın yorgunluğunu atmak isterim. Oraya gelmeden buradan biriyle tanışmak istedim çünkü zaten geldiğim zaman, çok sınırlı kalabiliyorum orada. Bu yüzden şimdiden tanışmak ve alışma dönemini gelmeden önce atlatmak istedim. Nevşehir’de yaşayan ve sorunsuz güvenilir 40 yaş civarı beyler yazsın.

Selam. Ayşe Ben. Nevşehirli Dürüst Erkek Arkadaş Arıyorum.

Ayşe ben Nevşehir’den dul kadınım. Yaşım 37 ve kumral çalışan orta boylarda düzgün fizikli biriyim. Sanal ortamda sohbet etmek benim hayatımın adeta bir parçası gibi oldu. Uzun yıllardır yalnız olduğum için ve arkadaş çevrem fazla geniş olmadığından birazda sosyal birisi olmadığım için hep sanal ortamda vakit geçirdim. Sanal ortamda çok arkadaşım var konuştuğum görüştüğüm ama sosyal hayatım çok durgun ve sıkıcı geçiyor. Arkadaşlık kurarken sanal yada reel ayrımı fazla yapmıyorum çünkü iyi insanlarda kötü insanlarda her yerde varlar.

Önemli olan o kişiye doğru insana denk gelebilmek ve onu bulduğumuz anda değerini bilip sahip çıkabilmemiz önemli olan. Ben her zaman insanlara güvenmekten yana oldum, güvendiğim kişileri hayatıma alıp aşk yaşadım ama sanırım aşk diye bir şey yok. İnsanlar hakkında bunca yıllık arkadaşlık tecrübem bana bunu öğretti. En önemlisi evlilik hayatımda bunu öğrendim. Duygularımızın bizi kandırdığına yada yanlış yönlendirdiğine inanıyorum. Belkide biz duygularımızı yanlış yorumluyoruz. Artık duygularımı önemsememeyi öğrendim ve sadece bana zararı dokumayan ve hoşuma giden beraber olmaktan keyif aldığım kişileri hayatıma alıyorum.

Hayatı çokta önemsemiyorum artık. Zaman geçtikçe daha çok kendime odaklı yaşamayı öğrendim ve başkaları için yaşamaktan yorulduğumu anladım. Nevşehir merkezde öğretmen olarak çalışıyorum. Yalnız olmak benim aslında çokta şikayetçi olduğum bir durum değil çünkü ben yalnızlığı severim Kalabalık ortamlarda huzursuz olurum ama yinede,olgun bir kadınım ve yeri geliyor bende heyecan duymak ve aşk yaşamak istiyorum. Nevşehir dışından birisiylede tanışabilirim aslında seyahat sorunu olmayan beyler şehir dışından yazabilir. Sorunlu kişilerle arkadaş olmak istemem.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*