Nevşehir Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba. Nevşehir’den Erkek Arkadaş Arıyorum.!

Merhaba, Adım Gamze. Nevşehir’de yaşıyorum. Yaşım 24 ve boyum 168, kilom ise 48. Kerem isminde bir kardeşim var ve onunla birlikte yaşıyoruz. Nevşehir’de bir otelde aşcı yardımcısı olarak çalışıyorum. Evcimen bir kızım. Evimde temizlik yapmayı, yemek yapmayı ve odaları dizayn etmeyi seviyorum. Ikizler burcu kadınıyım. Oldukça neşeli, kendiyle barışık, etrafına pozitif enerji ve mutluluk saçan bir kızım. 

Nevşehir ve çevresindeki illerden 30 yaş civarı biriyle tanışıp arkadaş olmak istiyorum. Her ne kadar yaşım 24 olsada ciddi bir ilişkiye başlayıp, evlenmek ve çocuk sahibi olmak istiyorum. Belkide bir aile kurmayı bu kadar erken yaşta istememin nedeni aile sıcaklığını, o duyguyu tatmamış, o huzuru ciğerlerine çekmemiş biri olmamdır. Cok güleryüzlü, her zaman hayata gülümseyen biriyim. Ruhumda yaşadığım tüm depremlere, hayal kırıklıklarına ve acılara rağmen gülmesini bilen biriyim. Nevşehir ve çevre illerden de olabilir, bir kadına huzuru yaşatabilecek biriyle tanışmak istiyorum.!

Nevşehir sevgili bulma, Ürgüp sevgili arayan kapalı bayanlar, Göreme zengin ve dul bayanların telefon numaraları,  Avanos olgun ve dul bayanlarla whatsapp sohbet, Kozaklı sevgili arayan genç kızlarla tanışma, Hacıbektaş evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları, Acıgöl ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bayanlarla tanışmak, sizlerde Nevşehir ve çevresinde yaşıyor, yanlızlıktan şikayet ediyor ve ruhunuzu ısıtıp, hayatınıza renk katacak biriyle tanışmak istiyorsanız islamisayfalar.com dijital ortamın tüm imkanlarını sizlerin hizmetine sunmaktadır. 

Nevşehir Evlenmek İsteyen Kapalı Bayanlarla Tanışma. 

Değerli islamisayfalar.com okuyucuları sizlerle bu bloğumuzda Nevşehir’den bizlere ulaşan ve anısının yayınlanmasını isteyen Erdal K’nın anısını paylaşacağız.!

Merhaba arkadaşlar.!

Adım Erdal K. Nevşehir’de yaşıyorum ve 28 yaşımdayım. Sizlerle paylaşmak istediğim anım üniversite yıllarıma ait. Bunu sizlerle paylaşmak istiyorum çünkü aradan ne kadar yıl geçerse geçsin hiç unutmadım ve unutmayacağım. 

Üniversitenin 2.yılında okulun açılmasının ilk haftası okulda bir parti verilmişti. Aslında o tür ortamları çok sevmiyorum ama yinede arkadaşların ısrarı üzerine arkadaş grubmuzla partiye katıldık. Herkes eğleniyor, dans falan ediyordu ve ortam oldukça kalabalıktı. Ben ise sakin bir şekilde oturmuş etrafı izliyor daha çok kendi halimde takılıyordum. Bir an kalabalığın arasından bir çift gözün üzerimde olduğunu gördüm. Oda benim gibi sakince oturmuş etrafı daha doğrusu beni izliyordu. O kadar masum ve güzel bir yüzü vardı ki gözleriyle adeta etrafa ışık saçıyordu. O gece o esmer güzeli ile tanışamasam da gözlerimiz artık birbirini çok iyi tanıyordu. 

Ertesi gün ders arasında çay aldım ve arkadaşlarla bir masaya oturduk. Karşı masada aynı kız duruyordu ve gözleri sürekli üzerindeydi. Birkaç gün bu şekilde gittikten sonra artık daha fazla duramazdım. Bir akşam karşısına geçtim ve konuşmak istediğimi söylediğimde aldığım cevapla adeta yıkılmıştım. Benimle konuşmak istemiyordu. Olanlara bir anlam veremiyordum. İsminin Asya olduğunu öğrendiğim o melek yüzlü kız gözlerini benden alamıyor ama konuşmakta istemiyordu. Bunu mantığım almıyordu. 

Sonraki günlerde Asya yine sürekli bana bakıyordu ve alkım iyice karışmıştı. Biraz düşününce anladım ki Asya o gece beni reddetmekte haklıydı. Çünkü ona onlarca kişinin içinde, herkesin bize baktığı bir ortamda yaklaşmıştım. Reddedilmemin nedeni bundan başka birşey olamazdı. Gece gündüz hep onu düşmüyordum. Gözlerim ger yerde onu arıyordu. Asya ile tanımadığım birini bir gece konuşurken görmüştüm. Biraz araştırdığımda ikisinin sevgili olduğunu söylediler. Bunun kasıtlı olarak söylenmiş bir yalan olduğunu yıllar sonra okul bitince öğrendim. 

Okul yıllarım hep onu sevmekle daha doğrusu uzaktan sevmekle geçti. Okulun bitip diplomayı aldığım gün onun uzaktan bana bakarak ağladığını gördüğümde adeta dünya başıma yıkıldı ama ben o ilk reddedilmemin gururumu kırdığını bir türlü unutamadım. Okul bittikten 2 yıl sonra askerliğim kısa dönem olarak İzmir’e çıkmıştı ve Asya’ da İzmirli’ydi. Kafama koymuştum ve ilk fırsatta onu bulup konuşacaktım. 

Üniversiteden birkaç arkadaştan biraz araştırdım ve Asya’nın çalıştığı yeri öğrendim. İlk çarşı iznimde çalıştığı yere gittim. Beni karsisinds gördüğünde çok fena afallamış, ne yapacağını şaşırmıştı. O gün biraz oturduk konuştuk. O gün Asya ile ilk ve son defa konuştuk. Onu görmeye tekrar  gitmedim. Aslında neden tekrar gitmediğimi bende bilmiyorum. Ama bildiğim birşey var o da; Asya sonsuza kadar benim için hep özel olacak. Kalbimin ve ruhumun bir tarafını hep o ısıtacak. O esmer güzeli ceylan gözlü kız, benim için ilk bakıştan son gördüğüm ana kadar hep hayal olarak kaldı.!

Nevşehir Evlenmekİsteyen Kapalı Bayanlarla Tanışma 

Nevşehir’den bizlere ulaşan ve anısını paylaşan Erdal K.’ya islamisayfalar.com olarak teşekür ediyoruz. Sizlerde paylaşılmasını istediğiniz anılarınızı yorum bölümünden bizlere ulaştırabilir ve ana sayfamızda yayınlanmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca Nevşehir’in heryerinden ve çevre illerden bloğumuza katılarak yeni dostluklar, arkadaşlıklar kurabilir,  tamamen gerçek profillerden oluşan katılımcılarımıza mesaj yolu ile sohbet ederek keyifli anlar yaşayabilirsiniz. 

Her yaştan evlenmek isteyen ama sosyal çevresinde istediği es adayını bulamayan bayanlarla tanışabileceğiniz bu bloğumuzda sizlerde isterseniz yorum bölümünde kendinizi tanıtarak evlilik ya da ciddi ilişki düşünen bayanların sizlere ulaşmasını sağlayabilirsiniz.!

 

Anahtar Kelimeler:

Nevşehir Dul Bayan,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*