Nevşehir Erkek Arayan Bayanlar

Selam, Nevşehir ve Çevresinden Olgun Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Zuhal. Nevşehir merkezde yaşıyorum. Aslen Aksaraylı’yım. Burada bir gece kulübünde solist olarak çalışıyorum. Sahne aldığım bazı eğlence mekanları var. Eğlenmek ve eğlendirmek konusunda profesyonel biriyim desem abartmış olmam. Bazıları gece kulübünde birkaç kadeh rakı içince kendisini eğlendim zanneder, kimisi dansöze para sıkıştırınca kendini daha mutlu hissederek eğlendiğini düşünür. Buda bir ufuk meselesi. Ben anladığım kadarıyla şarkı söyleyebilirim, ressam anladığı kadar çizebilir. Adamlarında eğlenmekten anladığı bu demekki. 36 yaşımdayım. Oldukça düzgün bir fiziğim var. Zaten birazda işim gereği bakımlı olmak zorundayım. Bakımlı olmazsanız ve dikkatleri üzerinize çekmez veya çekemezseniz bu piyasada tutunma ve hayatta kalma şansınız yok. Erkelerin bizler hakkında yanıldıkları bir konu var.

Zannediyorlar ki gece kulüplerinde çalışan kadınlar servet avcısı, yolacak kaz aradığımızı falan düşünüyorlar. Aslında para ile bizleri satın almaya kalkan, önce parayı öne süren siz erkekler değilmisiniz. Duygularınızı açtınız, adam gibi mertçe delikanlı gibi geldinizde değer mi görmediniz. Aslında siz bu yolu hiç seçmediniz. İşte bana o yolu seçecek bir erkek gerek. Para pul umrumda olmaz. Adam gibi adam diyeceğim, beni gururlandıracak, varlığı ile bana güç katacak erkeği bulduğum zaman gözüm hiçbirşey görmez. Varsa kendine güvenen böyle bir erkek karşıma çıkacağı günü bekliyorum. Bana para ile alınıp satılacak bir eşya gibi değil, hayatının kraliçesi yapacak, öyle hissedecek ve beni gerçek anlamda sahiplenerek koruyacak bir erkeğe denk gelmeyeli o kadar uzun zaman oldu ki, umarım boşuna yazmıyorumdur. Umarım hayalimdeki gibi bir erkek okur bu yazdıklarımı ve tutar elimden, alır götürür beni başka dünyalara.Paranın gücüne değil kendi adamlığına güvenen bir erkek arıyorum. Nevşehir ve çevresi yazsın lütfen.

Nevşehir erkek arayan bayanlar, Göreme erkek arayan zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Avanos erkek arayan dul bayanlarla sohbet, Gülşehir olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Derinkuyu erkek arayan suriyeli dul ve yanlız bayanların telefon numaraları, Hacıbektaş seviyeli ilişki için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Kozaklı ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanların whatsapp numaraları, Ürgüp olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Acıgöl evlenmek için erkek arayan olgun bayanlarla sohbet.!

Merhaba, Nevşehir’den Zengin Erkek Arıyorum. 

Merhaba Nevşehir’den Ayşe Nur ben. 25 yaşımdayım. Boyum 176 ve 62 kilo kendi halinde sakin sessiz bir kızım. Erkekler konusunda çok fazla deneyimim yok. Olanlarda zaten tatsız tutsuz tiplerdi. Çok birşey yaşadım sayılmaz yani.Sosyal medya yada internet  dünyasının gücüne inandığım için buradayım. Aile bağları biraz kopuk veya kopmak üzere olan biriyim. Annemle babamın sürekli tartışma ortamı yaratması benim için evi çekilmez kılıyor. Onları seviyorum, sevmeye çalışıyorum ama ben kavga gürültü seven biri değilim,aksine sakinliği ve sessizliği severim. Artık bu evde kalmak ve yaşamak istemiyorum sanırım. Sonra pişman olmamak için çok düşündüm. Gittiğim zaman her ne olursa olsun geri dönmeyecek kadar gururluyum. Ailemi üzmekte istemiyorum ama artık yapamıyorum. Dayanamıyorum her akşam kavga gürültülerine. Her insanın bir doyma noktası bir sabrı var. Bende sanırım doydum artık.

Artık kendime yeni bir hayat kurmak istiyorum. Büyük ve şatafatlı bir dünya değil hayal ettiğim. Kendi küçük ve sakin dünyamda benim gibi kendi halinde işinde gücünde temiz birini bulursam biraz daha bu konuda motive olabilirim. Bu yıl  üniversiteyi bitiriyorum. İş bulma gibi bir sorunum yok.Bir an önce çalışmaya başlayıp önce küçük bir ev kiralamak istiyorum. Gerisi zaten kendiliğinden gelecektir. Herşey zamanla yerine oturur ama bana destek olacak, bana güç verecek ve elimden tutacak birine ihtiyacım var. Lütfen seviyeli ve ciddi olmayan serseri tipler yazmasın. İkinci bir acıyı kaldıracak durumda değilim. Yeniden hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum. Gerçekten sevgiye ve aşka değer veren, sevilmeye ihtiyacı olan, sevdiğini asla yarı yolda bırakmayacak Nevşehir’de yaşayan erkek arıyorum. Mesaj yazın lütfen..

Selam,Nevşehir’den İkinci Baharını Yaşamak İsteyen Erkek Arıyorum. 

Merhaba 48 yaşımdayım ve oldukça dinamik neşeli eğlenceli biriyim. Daha önce evlilik yaptım ama bir şekilde yürümedi ve ayrılma kararı aldık. Çocuğum olmadı o evlilikten ama bir çocuk sahibi olmayı çok ama çok istiyorum. Hatta sadece bu yüzden evlenmek istiyorum. Yoksa evlenmenin cazip gelen bir tarafı yok benim için. Ama sevdiğim bir adamdan çocuk sahibi olmak istiyorum. Bu yaşta belki biraz zor ama tıbbın tüm şartlarını sonuna kadar zorlarım bunun için. Kolay olunacağını biliyorum ama daha fazla zaman kaybetmeden bir an önce bu amaç uğruna birşeyler yapmak istiyorum. Yoldan geçen biri ile çocuk yapacak halimiz yok tabi. Bunun için evlenmek gerekiyor.Evlenmek içinde bir erkeği herşeyi ile iyice tanıyıp öyle karar vermek gerek. Bütün bunlar en az 6 aylık zaman demek. Buda en iyi ihtimalle, yoksa daha da fazla uzayabilir.

Maddi olarak emekliyim, maaşımın dışında kendi evim ve küçük yatırımlarım var. Kendime yetiyorum yani. İhtiyacım olan sadece güvenilir ve bana hiç bir zaman yalan söylemeyecek bir erkek. Çok şey değil bu istediğim. Aslında her erkekte olması gereken sıradan şeyler ama zaman öyle değiştirdiki dünyayı ve insanları dürüstlük lüks bir meziyet haline geldi. Burayıda can sıkıntısı evde yapacak birşey bulamadım. Tesadüfen gördüm. Baktım herkes ilan vermiş yorum yapmış. Bende şansımı denemek istedim. Doğayı ve hayvanları seviyorum. Aşık olmayalı o kadar uzun yıllar geçmiş ki aradan bazen aşık olmaktan korkuyorum. Yani yeniden o heyecanı yorgun kalbim kaldırır mı bilmiyorum. Dürüst, karakteri düzgün bir bey ike tanışıp yeniden hayatıma bahar gelsin istiyorum. Nevşehir ve civarındaki ikinci kez evlilik düşünen beyler yazsın lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*