Nevşehir Evlenmek İsteyen Bayanlar

Nevşehir evlilik sayfası, Göreme dul kalmış ve yeniden evlenmek isteyen yalnız bayanlar, Ürgüp olgun bayanlarla evlilik isteyen olgun ve zengin erkekler, Derinkuyu evlenmek isteyen kapalı ve dul bayanlar, Acıgöl evlenmek için memur arayan genç kızların sosyal medya hesapları ve profil fotoğrafları, Avanos dini evlilik isteyenler, Kozaklı evlenmek için Suriyeli bayan arayanlar, Gülşehir zengin bayanların evlilik ilanları..

Nevşehir turistik ve tarihi mekanları ile ülkemizin en güzel şehirlerinden biridir. Güzel bir yerde yaşamak ancak güzel insanlarla yaşandığı zaman, aşk ve sevginin kalplere hükmettiği zaman daha anlamlı olur ve o zaman yaşama sevincini daha derinden hissedebiliriz. Nevşehir merkez ve Avanos,Ürgüp gibi ilçelerinden aramıza katılmak ve aşkı sevgiyi en anlamlı şekli ile yaşamak isterseniz Nevşehir evlilik ilanlarını bu sayfamızda bulabilirsiniz. Aşkını ve sevgisini evlilik ile süslemek isteyen ve Nevşehir’den aramıza katılanlar sayfamızda ilgilendiği kişiye mesajını bırakabilir.

💖Selam,Dilara İsmim.30 Yaşımdayım. Zengin ve Karizmatik Biriyle Evlilik Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💖

Selamlar herkese. Dilara ben Nevşehir Ürgüp’ten. 30 yaşımdayım ve kendimi kadınlığımın en güzel en alımlı zamanında hissediyorum. Daha önce evlilik yapmadım,bekarım ve olursa ilk evlilik denemem bu benim. Neden internet ortamında aradığıma gelince etrafımda işe yaramaz bir sürü erkek var. Hiçbirinin beni taşıyacağına inanmıyorum. Daha karizmatik, olgun,ağır ve güçlü bir erkek benim eşim olabilir. Güçlü erkekleri seviyorum. Kendine güveni olmayan erkek beni tatmin edemez. Burada güzellik salonum var. İşlerim fena sayılmaz. Gelirim bana yetiyor ama hayallerime yetmiyor.

Bu yüzden maddi olarak güçlü beni hayallerime taşıyacak bir erkek istiyorum hayatımda. Kimseyle sevgili falan olmak istemiyorum. Olursa evlilik olur, olmazsa yalnız kalmak en güzeli. Hiç olmazsa herşeye olur olmadık karışıp canımı sıkan kimse olmaz. Boyum 179 ve 65 kiloyum. Övünmek istemem ama güzel ve çekiciyim. Cazibeme karşı koyabilecek erkek tanımıyorum. Ama tabi cazibemi gösterecek erkeğide henüz bulamadım. Zaten yaşadığım yer küçük bir yer olduğu için çevrem çok geniş değil. Tanıdığım birkaç kişi onlarında kendine hayrı yokki bana olsun.

Hayatı çok cidiiye alan birisi değilim. Keyfini çıkarmaya çalışırım sadece. Nasıl olsa herşey birgün sona erecek.Kafaya takıp sert etmeye ne gerek var. Nevşehir merkezden birini arıyorum. İlçelerinde yaşamak istemiyorum. Hayallerime ve yaşamak istediğim hayata çok uygun değil küçük yerler. Şu an burada yaşamak zorundayım işimden dolayı ama istediğim gibi birini bulur ve evlenirsem burada yaşamak istemem. Beni zaten burada tutan tek neden işim. Niyeti evlenmek olan maddi manevi güçlü erkekler kendini tanıtırsa bir süre konuşup evlilik için görüşebiliriz.

💘56 Yaşımdayım ve Bekarım. Dul Bir Bayanla Tanışmak ve Evlenmek İstiyorum.💘

Merhaba,ismim Murat ve 56 yaşımdayım. Yaşıma göre gayet dinç ve diriyim. Yaşımı pek göstermiyorum. Düzenli olarak spor yaparım. Sanırım bu yüzden kendimi yaşıma göre çok daha genç hissediyorum. İki kızım var. Biri benimle kalıyor,diğeri ise eski eşimde annesiyle beraber yaşıyor. Kızım 18 yaşında. Bu yıl üniversiteye başlıyor. Onun gidişiyle şimdiden kendimi yalnız hissetmeye başladım. Kızım artık kendi yoluna gidiyor. Bu şekilde olmasa ve benimle kalsa yinede evlenmeyi düşünmezdim. Evde her işi yapar ve hallediyordu kızım. Ev işleri benim hiç anlamadığım işler ve şimdiden ne yapacağımı bilemez haldeyim.

Yalnız olmak beni çok yoracak galiba. Artık yaşımda daha fazla ilerlemeden yeniden evlenmek istiyorum. Kendimi yaşlı hissetmeye başladığım zaman bir kadına verecek hiçbirşeyim kalmaz. 50 yaş ve altında kendini genç hissseden,sosyal bir kadınla tanışmak ve evlenmek için buradayım. Belki çevremden olumlu yada olumsuz tepkiler alabilirim ama bu benim hayatım ve hiç kimseyi ilgilendirmez. Kızlarımdan başka hiç kimsenin ne dediği ve ne düşündüğü umrumda olmaz.

Spor yapmayı çok severim ve kısmet olursa eşimle birlikte özellikle hafta sonlarında spor yapmaktan keyif alırım. Bana ayak uydurabilecek,kendini genç hisseden ve hayatı kaliteli yaşayan bir hanımla tanışmak isterim. Nevşehir merkezde kendime ait marketim var. Esnaflık yapıyorum. Eşimin çalışmasını istemem normalde ama illaki çalışmak isterse markette bana yardımcı olabilir. Yoksa eşimin çalışmasını istemiyorum. Evine dikkat etsin yeter bana. Hareketli yaşamayı seven ve uyumlu anlayışlı, modern bir bayan varsa tanışalım. Nevşehir dışındanda olabilir. Benim için şehir çok önemli değil.

💘Nevşehir’deyim.40 Yaş ve Dulum.Genç Bir Erkekle Evlilik Düşünüyorum.💘

Selam,adım Deniz. Aslen buranın bir köyündenim. 17 yaşımda bir evlilik yaptım. Eşim benden 25 yaş büyüktü. O zamanlar evliliğin bile ne olduğunu doğru düzgün bilmiyordum tabiki. Ailemden istemişler bana doğru düzgün sormadılar bile. Birazda zengin birisi olduğu için sanırım ailem bu evliliği çok istedi. Doğru mu yapışır yanlış mı hala bilmiyorum ama sanırım benim yokluk çekmemi istemediler ve rahat yaşamam için böyle birşey yaptılar diye düşünüyorum. Ne yalan söyleyim çokta rahat bir hayatım oldu. Eşim bana istediğim herşeyi yaşatamadı belki ama beni bir gün dahi kırıp incittiğini hatırlamıyorum.

Beni çok severdi. Ağzından bana karşı bir kötü söz çıkmadı hiç. Köyde tarlada bahçede çalışırken o hayattan çıkıp şehirde lüks bir evde yaşamaya başlayınca başım döndü. Bir süre uyum sağlayamadım. Ama zamanla alıştım tabi. Alıştıktan sonra kendimi tam bir hanımefendi gibi muhteşem hissetmeye başladım. Eşimi kaybedince yeniden biriyle olmak istemedim. Çünkü herkes bana onun kadar iyi davranırmıydı emin değildim. Ama sonuçta genç bir kadınım ve isteklerim,arzularım ve ihtiyaçlarım var. Ne evlenmeden önce nede dul kaldıktan sonra sevgilim olmadı.

Bu yüzden o tarz bir ilişki cazip gelmiyor bana. Kendimi kullanılmış veya basit bir kadın gibi hissediyorum o tarz bir ilişkide. Bu benim hislerim ve herkes için böyle olacak diye bir kural yok tabi. Benden daha yaşlı veya olgun birini istemiyorum. Daha önce evlenmiş birinide istemiyorum. Bir erkeğin her anlamda ilki olmak ve ona herşeyin ilkini ben yaşatmak istiyorum. Bu yüzden genç erkeklerle yazarsa evlenmek için tanışırız. Her tanıştığımla evlenecek halim yok tabi ama mesajlaşarakta olsa bir ön görüşme yapabiliriz.

Anahtar Kelimeler:

nevşehir\de evlenmek isteyen dul hatun,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*