Niğde Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Selam. 60 Yaş Emekli Kadınım. Niğde’den Sohbet Arkadaşı Arıyorum.

Herkese merhaba arkadaşlar,ismim Yurdagül,emekliyim yalnız yaşıyorum ve sohbet edecek samimi içten sıcakkanlı bir dosta ihtiyacım var. Birazda yaş itibari ile sanal ortam ve sosyal medya bana biraz uzak çok alışkın değilim. Ama alışmaya çalışıyorum ve alıştıkça sevmeye başladım diyebilirim. Yalnızlık gerçekten özellikle bir kadın için çok zor. İki evlâdım var ama onlarda büyüdüler evlendiler ben bir başıma yapayalnız kaldım. Benim yaşıma gelince güzellik çekici olmak falan biraz ikinci planda kalıyor ama ben yinede elimden geldiğince bakımlı olmaya gayret ediyorum. Eşimi kaybettikten sonra hiç bir erkekle arkadaşlık kurmadım.

Hatta bir dönem bunalıma girdim ve hayata küstüm. Zor günlerdi ama geçmişte kaldı. Aşık olmanın nasıl bir duygu olduğunu unutmuş bir kadınım. Bana bunu yeniden hatırlatacak ve yaşatacak samimi içten, keyifli sohbeti olan bana uygun birini arıyorum. Yaş olarak benden birkaç yaş küçük yada büyük biriside olabilir yaş olayına çok fazla takılmıyorum ama güveniyor olmam önemli bu yüzden bana yazarken kendinizi en ufak detayına kadar tanıtmanızı bekliyorum. Niğde dışından birisi olursa hayır demem ama o zaman arkadaşlık kurmak, görüşmek ve duyguların ilerlemesi ve aşk yaşamak biraz zor olabilir.

Tabi benim için gizlilik ayrıca önemli çünkü açık bir şekilde bir ilişki kurmam doğru olmaz. Ne yaşayacaksam gözlerden uzak yaşamak zorundayım. Umarım bu konuda beni anlarsınız. Kimseye verilecek bir hesabım yok ama çocuklarım benim için önemli ve bu yüzden dikkat etmek zorundayım. Onlara karşı mahçup olmak ve zor duruma düşmek istemem. Aradığım sadece samimiyet dostluk ve güzel sohbet,bunları ararken var olan huzurumu kaçıracak bir şey yapmam istemem. Gizliliğe önem veren beyler varsa burada,tanışmayı isterim. Bu arada iletişim yazmayı unutmayın.

Selam. Yaren Ben. Öğrenciyim Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba, Niğde’de üniversite ikinci sınıf öğrencisiyim. İsmim Deniz ve 23 yaşımdayım, esmerim. Aslen Sivaslı’yım ama buraya İzmir’den geldim. Ailem orada yaşıyor. Bu sıralar çok mutsuzum çünkü ailem daha önce çok iyi olmasına rağmen pandemi döneminde işler kötüyü gitti ve maddi olarak zorlanmaya başladım. Ailemin bana aldığı arabayı satmak zorunda kaldım. Bunlar önemli değil ama ailemin bu durumlara düşmesi beni çok üzüyor. Kendimi boşlukta ve çok yalnız hissediyorum. Arkadaşa ihtiyacım var ama bu zamanda birine güvenmekte kolay değil.

O nedenle bazı korkularım var, bu korkuları aşmakta bana yardımcı olacak ve güven verecek birisi olursa, arkadaşlık kurmayı istiyorum ve bu yüzden buradayım. Kendimi çok güzel bulmuyorum ama çevremde herkes çok güzel olduğumu söylerler. Güzel kadınların kaderi iyi genelde iyi olmuyor ama umarım benim kaderim burada tanışacağım düzgün biriyle çok güzel olur. Ben aşkın gücüne inanırım ve sevgiye değer veriyorum bu nedenle uzun süre beraber olabileceğim, kendi sosyal ve maddi özgürlüğü olan, başkalarına bağımlı olmayan güçlü olgun bir erkek isterim. Daha çok sarışın sportif ve uzun boylu kişiler ilgimi çeker.

Hatta bir motorunun olmasını ayrıca çok isterim. Motora binmeyi seviyorum ama biraz tehlikeli buluyorum. Ben İzmir’de doğup büyüdüğüm için Niğde gibi küçük bir yere uyum sağlamam biraz zor oldu, hatta hala alıştım sayılmaz. Niğdeli olgun bir erkek olursa burayı daga çok sevebilirim. Burada en çok özlediğim şey deniz. Ben tam bir deniz tutkunuyum. Denizin olmadığı her yerde kendimi hep eksik hissederim. Bu eksikliği bana unutturacak eğlenceli bir arkadaş arıyorum. Niğdeli beyler yazsın harici kişiler yazmasın lütfen.

Adım Yelda.29 Yaş Bekarım. Güvenilir Arkadaş Arıyorum.

Selam Yelda ben, Niğde’de yaşıyorum. Yalnız sayılırım ailemden sadece annem var. Arkadaş bulmak için burayı tercih ettim. Buraya ilan vermeden önce siteyi biraz inceledim ve diğer ilanlara baktım. Erkekler sanırım kadınları çok anlamıyorlar. Birçok bayan arkadaşın ilanına çok kısa yazanlar olmuş hatta sadece iletişim numarası yazanlar olmuş. O erkeklere cevap vermemek ilan sahibinin bileceği bir şey elbette ama ben şahsen sadece numarasını yazan ve kendisini tanıtma zahmetine katlanmayan erkeğe cevap vermem öyle biriyle olmakta istemem. Kendisini düzgün ifade edebilen erkekler yazsın, kendine güveni olmayan erkekler uzak dursun.

Özellikle buradaki her ilanın altına yorum yazan ve hangisi düşerse mantığında olan erkekler hiç bana göre değilsiniz. Bunları kontrol etmeden kimseye cevap vermem ama yazdıkları ile beni etkilemeyi başaran erkek olursa onada mutlaka bir şans tanırım. Aslında bu şansı bir bakıma kendimede tanımak istiyorum. İllaki burada da güzel kalpli temiz yürekli insanlar vardır. Onlardan biriyle karşılaşmayı umuyorum. Gerçi güzel kalpli iyi niyetli insanlarla karşılaşma konusunda çok bahtı açık şanslı bir kadın olduğum söylenemez ama şeytanın bacağını bir yerde kırarım elbet.

Niğde merkezde annemle beraber yaşıyorum. Annemi yalnız bırakmamak için şimdiye kadar evlenmedim bundan sonrada öyle bir niyetim yok. Ama tabi ileride şartlar değişir hayata bakışım daha farklı olur yada beni buna ikna edecek birisi karşıma çıkar onu bilemem ama şu an ki düşüncem kesinlikle evlenmek istemiyorum. Arkadaşlık kurmak dostça bir aşk yaşamak ve birbirimize huzur verdiğimiz sürece uzun süreli bir arkadaşlık olmasını tercih ederim. Sürekli trip yaparak olur olmaz kıskançlık yapacak birini istemiyorum. Kendinizi tanıtmanızı bekliyorum ama sadece Niğde lütfen.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*