Niğde Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba, Niğde’den Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam, adım Arzu. Niğde merkezde yaşıyorum. 24 yaşımdayım. Boyum 168 ve 46 kiloyum. Oğlak burcuyum ama burçlara çok inanmıyorum. Ankara’da üniversite okuduktan sonra, şu an mesleğimi yapana kadar geçici olarak bir cafede çalışıyorum. Müzik dinlemeyi çok severim. Bazı yerel kanallarda dj olarak program yapıyorum. Bunun dışında hobi olarak ebru yapmayı öğrenmeyi çok istiyorum. 

Bu zamana kadar hayatıma çok erkek girmedi. Sadece lise yıllarımda küçük bir heyecan yaşadım o kadar. Artık okul bitti be iş hayatına atıldığımda kendimi daha çok kadın gibi hissetmeye başladım. Daha çok olgun erkekler ilgimi çekiyor. Sanırım bu içgüdüsel bir his. Mücadeleci bir kişiliğim var. Hayatı sadece gezmek ve eğlenmek olarak görmüyorum. Birlikte olacağım kişiyle yaşamın her anını birlikte paylaşmak isterim. Sanırım biraz fazla kıskancım. Niğde  ve çevresinden bana uygun bir beyle tanışmak için mesajlarınızı bekliyorum.!

Niğde Bayan arkadaş bulma, Bor sevgili arayan genç bayanlarla tanışma, Ulukışla kapalı bayanların whatsapp numaraları, Altunhisar evlenmek isteyen olgun bayanların telefon numaraları, Çamardı zengin ve dul bayanlarla tanışma ve sohbet,  Çiftlik ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bayanların whatsapp numaraları ile Niğde ve çevresinden kendini yanlız yanlız hisseden bay ya da bayanlarla tanışarak sohbet edebileceğiniz bloğumuzda islamisayfalar.com’un tüm imkanlarını üyelik ve ücret gerektirmeden sınırsızca kullabilirsiniz.!

Niğde Evlenmek İsteyen Kapalı Bayanlarla Tanışma 

Bazen bir “merhaba” herşeydir. Bir merhaba alır götürür kaderinizi uçsuz bucaksız mutluluk diyarlarına. Aslında herşeyin başladığı yerdir geriye dönüp bakınca merhaba! Tüm aşklarda adı konulmamış bir kanun gibidir. O merhaba olmadan yaşanacak ne varsa bekler durur zamanın dehlizlerinde. Yaşanacak herne varsa aşka ve sevgiye muhtaçtır o merhabaya.! En coşkulu aşkların ateşini tutuşturur o tek kelime. Büz kesen ruhunuzu ısıtır çoğu zaman.!

Tüm kalplerin anahtarıdır adeta o ilk selam ve o ilk bakış. Tüm hayatınızı her ne varsa iyiye ve güzele dair, herşeyin başladığı o unutulmaz an’dır gözlerinizin eseri. Herşeyi ona borçlu olduğunuz içindir ilk bakışı unutmamanız. O ilk bakıştaki ürkeklik, heyecan alır aklınızı. Artık siz, siz değilsinizdir adeta. Ayaklarınız yere basmıyordur artık. Neyi neden yaptığınızın bile farkında olmazsınız çoğu zaman o ilk bakışın büyüsüyle. 

O gözlerin size yeniden bakması, o tebessümündeki gamze vatanınız olur adeta artık sizin. Bir merhaba, bir bakış ve hafif bir tebessüm tüm hayatınız olmuştur artık. Ardından gelen o ilk dokunuşla teniniz değil tutuşan, ruhunuzdur aşkın ateşiyle kavrulan. Çok büyük bir derdiniz vardır artık. Durmadan koşmanız gerekecek bir ömür . Dünyanın tüm hazinelerini bağışlasalar size, o ilk dokunuş kadar mutlu edemez sizi. Hiçbir ateş yakamaz sizi onun yaktığı gibi. 

Niğde Zengin ve Dul Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Hayat hep bir heyecanın peşinde koşmakla geçer şüphesiz. Her ruh muhtaçtır sevgiye. Sevmeye hemde sevilmeye. Adete sevmek için yaratılmıştır insan doludizgin. Hem ne kalacak ki bizden geriye. Sevmekten ve sevilmekten başka. Aşkınızın haritasından başka ne bırakabilirsiniz ki geriye. Bırakacağınız hangi eser onun kadar ihtişamlı olabilir ki. Hangi rüya aşkınızın hatırası kadar ruhunuzu aydınlatabilir ki. Hangi amaç bir kadının kalbini fethetmekten daha kutsal olabilir. 

Mutluysa eğer kollarına aldığın kadın, senden daha güçlü kim olabilir ki. Zaten seni mutlu edecek onun mutlu olması değil mi. Seni hülyalara daldıran onun bir bakışı,  bir tebessümü değil mi. O gülünce bahar gelmez mi senin gönlüne. En tarifsiz aşkları, mutlulukları, heyecanları yaşamanız ve unutulmayacak anılar biriktirmeniz için islamisayfalar.com olarak sizlere sanal dünyada muhteşem bir ortam sunuyoruz.

Sevginin,  aşkın,  saygının,  fedakarlığın ve sadakatin kıymetini bilen, Niğde’ nin bozkırlarında ruhunu yeşertmek isteyen herkesin buluşma noktası olan islamisayfalar.com’da aradığınız herşeyi bulabilirsiniz. Meşhur bir söz vardır ya hani.Aramakla bulunmaz ama bulanlar ancak arayalardır.’ işte sizler için herşeyin düşünüldüğü bu ortamda, sanal ortamın tüm risklerinden uzakta aradığınız partnere kavuşabilirsiniz.

 

1 yorum

  1. Selamun aleykum arzu hanım adım hamza yaş 32 bekarım niyetim cidi evlilik gönlümün pırensini ariyorum bana whatsap tan ulaşa bilirsin mesajını bekliyorum 0553 166 ** 37 hamza tekin sevgi ve saygılar

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*