Niğde Evlenmek İsteyen Bayanlar

Niğde evlilik siteleri, Bor evlilik ilanları, Altunhisar evlenmek istiyorum ama hayalimdeki erkeği bulamıyorum diyen kadınlarla sohbet, Çamardı ikinci kez evlilik yapacak olan olgun,yalnız ve dul bayanların whatsapp numaraları, Çiftlik kamuda çalışan memur erkek arayan genç kızlarla tanışma ve evlilik, Ulukışla dini evlilik yapmak isteyen türbanlı bayanlar ve olgun erkekler..

Evlenmek sadece iki bedenin birleşmesi değildir muhakkak. İki gönül, iki ruh ve iki hayatın birleşmesidir. Aynı hayali kuranların göz göze ve el ele gelmesidir evlilik. Hayatınızın en mutlu günüdür şüphesiz. Hissedilen duygular bu kadar yoğun ve bu kadar yüce olunca,bu uğurda çekilen bedelde olacaktır tabiki. Bedelsiz olan hiçbirşey değerli değildir zaten. Ödediğiniz bedelde sevgisinin büyüklüğü ve aşkınızın heyecanı kadar büyük olacaktır elbette. Aşk için çekilen çile bile kutsaldır. Aşkınızın zirveye taşındığı noktadır evlilik. Daha ilerisi yoktur yani. Aşka ve sevgiye dair kurulacak olan en ileri hayaldir evlilik. Bu hayalinizi gerçek kılmak için Niğde ilimize özel bu evlilik bloğumuzu sizler için oluşturduk.

❣Niğde Merkezdeyim ve Dulum.İkinci Kez Evlenmek İçin Olgun Birini Arıyorum.❣

Merhaba,ismim Banu. Tarih öğretmeniyim. 52 yaşım ve 70 kiloyum. Sert ve ketum bir kadınım. Aslen Karadenizliyim ama çok uzun yıllardır burada yaşıyorum. Hatta üniversiteyi bile burada okudum. O kadar uzun mazim var bu şehirde. İyisi ile kötüsü ile hayatımın büyük kısmını burada yaşadığım için o kadar alıştım ki buraya, başka bir yere gitmek istemiyorum. Belki emekli olunca memkeletim Rize’ye gidebilirim. Emekli olmama birkaç yılım kaldı. Zamanı gelince mesleği bırakırmıyım bilmiyorum ama hayat şu an benim için çok anlamsız ve boş geliyor.

Okulla ev arasında gidip gelen bir yaşam döngüm var ve gerçekten çok sıkıldım. 5 yıl süren bir evliliğim oldu ve çok uzun zamandırda yeniden evlenmeyi hiç düşünmedim. Bu aralıkta sevgilim dostum arkadaşım olan erkekler oldu ama evlilik düşünmüyordum o zamanlar. Çocuğum olmadı, bu yüzden yalnızım. Memlekette yaşlı bir annem var belki ileride onu yanıma almam gerekebilir. Bana kalsa şimdi alacam yanıma ama yabancı yerde yapamıyor. Alışmış kendi evine başka yerde huzursuz oluyor. Ama sağlık sorunları daha çok ilerlerse istesede,istemesede yanıma almak zorumdayım.

Evlenince bir süre annemle yaşamak zorunda kalabilirim ve bunu burada paylaşmak istedim. Kimsenin karşısına sürpriz kararlar ile çıkmak istemem. Herkes hakkımda ne gerekiyorsa, bilmesi gerektiği kadarını bilsin ve yazmak isteyenler ona göre yazsın. Temiz ve titiz bir kadınım. Özellikle evim çok düzenlidir. Evime kendimden daha çok bakarım. Düzensiz salaş bakımsız erkeği sevmem. Kendine bakmayan erkeğe bende bakmam. Kendimi özel hissettirecek kadın ruhunu bilen birini arıyorum. Kamuda çalışan biri olması tercihimdir.

❣21 Yaşımdayım. Maddi Sorunlar Nedeniyle Olgun ve Düzgün Biriyle Evlilik İçin Tanışmak İsterim.❣

Merhaba adım Berna. 21 yaşımdayım ve Niğde’de yaşıyorum. Birkaç ay önce geldim Niğde’ye. Daha önce Mersin’de yaşıyordum. Annem ve babam ayrılınca ben ortada kaldım. Burada evli olan anlamın yanına geldim ama buradada fazla kalamam. Devlet yurduna falanda yerleşmek istemiyorum. Ben o tür yerlerde yapamam. Sessiz ve narin duygusal bir kızım. Lise mezunuyum. Üniversite okumayı çok istedim ama olmadı. Ailem benim eğitimimle ilgilenmek yerine daha çok kavga etmeye vakit ayırıyorlardı. Dediğim gibi geçici olarak geldim ablamın yanına ve burada hiç rahat değilim.

Burada kaldığım hergün bana çok daha zor geçecek. Kendim adına çözümü evlenmekte buldum. Başka şekilde huzurlu bir yaşam kurma şansım galiba yok. İşsiz güçsüz birisi zaten olmaz. Hayatı düzene girmiş, işi gücü olan temiz,dürüst, aile babası olabilecek birini arıyorum. Hayatta başıma geleceği aklıma bile gelmeyen öyle büyük acılar ve sıkıntılar yaşadım ki anlatamam. Artık kötü günlerin geride kaldığına inanmak istiyorum. Olgun ve kendini bilen birinin olması şart benim için. Hayatı düzene oturmamış bir erkekle beraber olup tekrar farklı sıkıntılar yaşamak istemem.

Evlendikten sonra okumaya devam edip kamuda çalışmak istiyorum ama eşimde isterse tabi. Azimli ve gayretli biriyim. Kolay pes etmem hiçbir konuda. Daha önce erkek arkadaşım olmadı. Hayatıma giren erkek bana ilkleri ve hatta sonları yaşatacak birisi olacak. Sonsuzum olacak erkeği arıyorum. Elimi tutunca bana güven verecek,gözlerinde aşkı ve sevgiyi göreceğim, ailem dünyam herşeyim olabilecek birine ihtiyacım var. Niğde olması şart değil, diğer illerde olabilir.

❣40 Yaş Üstü Evlenmek İçin Sevgili Arıyorum.Sadece Niğde Merkezde Olanlar Yazsın.❣

Merhaba ismim Feride ve 39 yaşımdayım. Hiç evlilik yapmadım daha öncesinde. Neden evlenmedin diye soranlar çok oluyor. Merak edenler için söyleyim,özel bir nedeni yok. Sadece kısmet meselesi. Zaten öyle aman aman güzelliği olan birisi olmadığım içindir belkide. Esner bir kadınım ve kıvırcık saçlıyım. Annem ve babamla beraber Niğde merkezde yaşıyorum. Bir fabrikada çalışıyorum. Mobilya imalatı üzerine iş yapan bir yerde sevkiyattan sorumluyum. Bir kardeşim var ama o bizimle kalmıyor,evli çünkü. Bu zamana kadar anne babama bakmak istedim birazda galiba bu yüzden evlilik konusunu biraz ihmal ettim.

Anne ve babamın bazı sağlık sorunları var bu yüzden onlarla ilgilenmem gerekiyor. Ama artık ailem benden daha çok istiyor evlenmemi ve kendime yeni bir aile kurmamı. Artık kendi yoluma gitmemi ve kendi hayatımı yaşamamı istiyorlar. Benim içime çok sinmiyor onları yalnız bırakacak olmak ama sanırım biraz haklılar bu konuda. Bu konuda geç bile kaldım. Çok daha önce evliliğe odaklanmalıydım. Umarım beni hayal kırıklığına uğratmayacak, evine ailesine düşkün düzgün birini bulabilirim.

Bu yaştan sonra evlilikten çok fazla birşey bekleyecek durumda değilim. Çocuğum olur mu onuda bilmiyorum. Olmasını çok isterim ama belli bir yaştan sonra çocuk olmuyor galiba. İnşallah en azından bir çocuğum olur. Çocuksuz bir ev biraz eksik bir ev olur çünkü. Aradığım erkek iyi kötü bir iş sahibi olsun ve evine düşkün olsun yeterli benim için. Varlığıda yokluğuda bilirim. Aza kanaat etmesinide bilirim. Maddi konularda benden yana sorun olmaz. Zaten bende çalışmaya devam ederim. Evliliğe kendimi hazır hissediyorum. 40 yaş üstü evlenmek isteyen birisi varsa tanışalım.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*