Olgun ve Dul Bayanlarla Tanışma

Merhaba..! 💖İsmim Yeliz..💖Adana ve çevresinden olgun beylerin bana ulaşmasını bekliyorum..!💖

Adana’da yaşıyorum. 26 yaşında dul bir bayanım. Eşimden 1 yıl önce ayrıldım. Adana ve çevresinden beyler kendinizi tanıtın ben dönüş yaparım..Ulusal bir firmanın müşteri hizmetlerinde çalışıyorum. Gezmeyi, alışveriş yapmayı, doğayı ve hayvanları severim..Ama siz yine de öküzlük yapmaya kalkmayın 🙂

Kendine güvenen, oturmasını kalkmasını bilen, elit beyler tercihimdir. Boş muhabbet edecekler yazmasın lütfen.. Hayat zaman kaybetmeyi göze alacak kadar uzun değil..Yaşadığım hayal kırıklıklarını ve acıları bana unutturabilecek , beni gerçekten sevecek birini istiyorum. Sevmeyi bilen, sevilmeyi hak eder..

İslamisayfalar.com olarak amacımız sizlere sanal dünyanın fırsatlarını sunarken aynı zamanda eğlenceli vakit geçirmeniz, sevgi , saygı ve hoşgörü içerisinde sohbet edebilmeniz, yeni insanlarla tanışarak sosyal hayatın getirdiği stres ve sıkıntılardan bir nebze olsun sizleri uzaklaştırmak, yeni arkadaşlıklar ve dostluklar edinmenize yardımcı olabilmektir.

Her insanin hayattan ve birlikte olduğu kişiden beklentileri farklıdır. Bazılarımız olgun bayanlarla birlikte olmanın rahatlığını hissetmek isterken, bazılarımız ise genç bir bayanla birlikte olmanın çılgınlığını yaşamak ister. Olgun ve dul bir bayanı mutlu etmek belki de daha kolaydır. Çünkü olgun ve tecrübeli bir bayan mutluluğu nerede arayacağını bilen bir bayandır. Genç bayanlarla birlikte olmak biraz daha yorucu olsa da onların yaşam enerjisi çoğu za0man erkeği baştan çıkaran en önemli nedendir. Bu nedenle yorum bölümümüzde kendinizi tanıtırken yaş,boy,kilo,hobileriniz, mesleğiniz, sevdiğiniz yemekler, korkularınız vs.gibi kişisel özelliklerinizin yanında katılımcıların size ulaşabileceği sosyal medya hesaplarınızı ve dilerseniz whatsapp iletişim numaranızı paylaşmayı unutmayın..!

ZENGİN OLGUN VE DUL  BAYANLARIN  WHATSAPP NUMARALARI 

Zengin, Olgun ve dul bayanların telefon numaraları, Dul ve yanlız bayanların whatsapp numaraları, Genç ve yanlız bayanlarla whatsapp sohbet ve tanışma, Zengin sevgili arayan olgun bayanların telefon numaraları, Olgun erkeklerden hoşlanan genç kızların iletişim numaraları, Evlenmek isteyen türbanlı kapalı bayanların whatsapp numaraları, İkinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanların telefon numaraları, Genç erkeklerden hoşlanan olgun bayanlar ile tanışmak ve farklı heyecanlar yaşamak istiyorsanız bloğumuzun yorum bölümünde tamamen gerçek profillerden oluşan katılımcıları inceleyerek ,kalp atışlarınızın ritmini değiştirecek, hayatınıza anlam katacak, yanlızlıktan kurumuş gönüllerinize cemre düşürecek aşkı bulabilirsiniz. 

Kadınlarla olan ilişkilerinizde veya iletişim kurmakta zorluk yaşıyorsanız bu blog sayesinde belkide hayatınızda devrim niteliğinde değişimler olabilir. Her zaman duyduğumuz bir söz vardır ya..”Hayat sürprizlerle dolu..!” O sürprizin size en yakın olduğu yer kimbilir belkide burasıdır. Zengin, Olgun , çekici ve güzel bir bayanın hayalini kurmayan erkek herhalde yoktur. Hayalinizdeki bayanla birlikte olmanız belkide sandığınız kadar zor değildir. Bir merhaba bazen tüm hayatınızı değiştirebilir. Zengin ve olgun bir bayanla tanışmak istiyorsanız yorum bölümünde kendinizi tanıtarak islamisayfalar.com’un büyülü dünyasına sizde katılın..!

EVLENMEK İSTEYEN TÜRBANLI KAPALI BAYANLARIN WHATSAPP NUMARALARI 

Kadın erkek ilişkilerinin temelinde sevgi ve aşk olsa da aslında bütün bu duygu yoğunluğunun zirve noktası evliliktir. Bütün erkekler ve kadınlar hoşlandıkları, aşık oldukları kişiyi bir ömür yanlarında görmek, Evlenmek ve bir aile kurmak ister. Bazı erkekler için kadının türbanlı olması olmazsa olmaz şartlardandır. Bu bir tercih meselesidir. Bu bloğumuz özellikle kapalı giyinmeyi tercih eden türbanlı bayanlarla iletişim kurmanız sohbet ederek eğlenceli vakit geçirmeniz için oluşturulmuştur.

Yüzyıllardır insanoğlunun cevabını aradığı konulardan biri de, ” kadınlar ne ister.?” sorusudur.. Tabi burda bütün kadınların aynı şeyi istemesi düşünülemez. Ama bütün kadınların istediği birşey varsa, ortak payda da buluştukları tek nokta belkide ” güven ” sorunudur. Bu güvenide ancak dürüstlükten taviz vermeyerek oluşturabilirsiniz. Yoksa bir kadına “bana güven” demeniz hiçbirşey ifade etmez.. Hatta gereksiz ve saçma birşey söylemiş olursunuz. Bunu kadına davranışlarınızla ona karsu olan tutumunuzla ancak siz hisssettirebilirsiniz..

Bir kadını konuşmanızda etkileyebilir,yaptığınız esprilerle eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilirsiniz. Bunlarla beraber sizinle kendini mutlu hissedebilir ancak bir kadının sizinle birlikte olabilmesi ve ciddi bir ilişki ile evlenmeyi istemesi için herşeyden önce size güvenmek ister, sizinle beraberken kendini güvende hissetmek ister. En zor zamanda bile yalan söylemek yerine doğruları söylemeyi tercih etmeniz etkileyici bile olabilir. Yalanla kazanmaktansa dürüstlükle kaybetmeyi tercih edenler sonunda kazanan taraf olmuştur.

SEVGİLİ  ARAYAN GENÇ KIZLARLA WHATSAPPTA SOHBET

Genç bayanlardan hoşlanıyor fakat sosyal çevrenizde tanışma fırsatı bulamıyorsanız bu bloğumuzda aradığınızdan fazlasını bulabilirsiniz. Genç bayanların olgun bayanlara göre birlikte olduğu erkekten beklentileri farklıdır. O yüzden olgun bayanlara göstermiş olduğunuz davranışları genç bayanlara karşıda sergilerseniz hayal kırıklığına uğramanız içten bile değil. Genç kızlar daha çok hareketlidir olgun bayanlara göre, ve daha çok ilgiyi hakettiklerini düşünürler. İlgi genç kızların neredeyse yaşam kaynağıdır. Sizin göstereceğiniz ilgiyle nefes alabilirler dersek çokta abartmış olmayız. 

Sizlerde genç kızlarla tanışmak ve eğlenceli vakit geçirmek isterseniz bloğumuzun altında bulunan yorum bölümünde kendinizi tanıtarak dijital dünyanin renkli dünyasına katılabilirsiniz..!

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*