Ordu Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Adım Hilal. Ordulu,Olgun Seviyeli Erkekle Tanışmak İstiyorum.

34 yaşımdayım, Ordu’da yaşıyorum. Son zamanlarda hayatım çok sıkıcı geçmeye başladığı için farklı bir şeyler arayışındayım. Sıkıldım artık etrafındaki insanların sürekli alıcı gözlerle bana bakmasından. Bir kadının en çok hoşuna gidecek şey belkide bir erkekten evlilik teklifi almaktır ama o kadar çok teklif aldım ki, artık bana anlamsız gelmeye başladı. Sürekli canım sıkılıyor içimdeki boşluk hissini giderecek birini bulamadım. Ne zaman birinden hoşlanır gibi olsam fazla sürmüyor o erkektende sıkılıyorum. Son çare burası aklıma geldi. Daha önce böyle bir şey yapmadım, yani hiç sanaldan sevgilim olmadı.

Sanırım burdan biriyle tanışmak bana hiç hissetmediğim farklı bir heyecan yaşatabilir ama yine çabuk sıkılmaktan korkuyorum. Bende mi bir sorun var yoksa erkekler mi çok sıkıcı emin değilim ama bu durum artık bir son bulsun istiyorum. Sarışın mavi gözlü ve uzun boyluyum. Bu özelliklere sahip olmak isteyen belki çok kadın vardır ama ben yinede mutlu olamıyorum.Ordu’da bir hastanede çalışıyorum. Gece nöbetlerimde falan sohbet kanallarına takılmaya başladım. Bazen güzel muhabbetler oluyor ama hayatıma o istediğim heyecanı verecek birini oradada bulamadım.

Ben 34 yaşımdayım ve aradığım erkeğin 35 yaş üzeri olmasını istiyorum. En fazla 40 yaş biriyle tanışıp konuşabilirim. 40 yaş üzeri beyleri tercih etmiyorum. Spor giyinen erkekleri değilde daha çok takım elbise giyen erkekleri beğeniyorum. Her insanın takıntılı olduğu bir yer vardır, benimkisi takım elbise. Bana daha karizmatik görünüyorlar. Daha önce evlenmedim ama bir defa nişanlım olmuştu. Üniversite okurken nişanlandık ama okul bittikten sonra yürümedi. Sonra bir daha evlenmeye niyetlenmedim. Umarım tüm hayatımı saran bu sıkıcı günleri buradan tanışacağım biriyle geride bırakırım ve güzel günler yaşayabilirim. Ordu’da yaşayan bana uygun seviyeli beyleri bekliyorum.

Ayşe Ben. Ordu’dan 40 Yaş Zengin Karizmatik Sevgili Arıyorum.

Merhaba Ordu’da yaşayan esmer güzel bakımlı ve çekici bir kadınım. Hayalimdeki kişiyi şu ana kadar bulamadığım için bugün burada sizlerle beraberim. Ben henüz 35 yaşındayım ama 40 yaş civarında seviyeli ve zengin bir erkek arkadaş arıyorum. Bu zamana kadar gerçek anlamda aşkı ve sevgiyi hiç tatmadım. Bu yüzden kadının Mutlu etmesini bilen elit çekici erkekle tanışmak istiyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ve bir süre yurt dışında yaşadım. Evlendikten sonra yurt dışına gittim, oraya gittikten sonra eşimle aramızda sorunlar oluşmaya başladı,Zaten oradaki sosyal yaşama hiçbir zaman ayak uyduramadım.

Boşandıktan sonra orada kalmak istemedim çünkü hem dil bilmiyordum hem de tutunacak ne maddi bir dalım vardı ne de beni ayakta tutacak bir arkadaş çevrem yoktu. Şimdi burada gayet huzurluyum her şeyim var sağlığım yerinde ama içimde mutluluk yok. Çünkü kalbime heyecan veren sıcaklığı ile ruhumu saracak kimsem yok. Bazen düşünüyorum acaba yurt dışından hiç gelmeseydim daha mı iyi olurdu. O konuda kafan biraz karışık olsa da Ordu’da yaşamayı çok seviyorum, ama işte beni seven saygı duyan değer veren ve beni özel hissettiren hiç kimse olmayınca hayat tatsız tuzsuz devam ediyor.

Zengin ve karizmatik bir erkek istiyorum çünkü karizmatik olmayan ve maddi açıdan yetersiz olan beylerle keyifli bir aşk yaşamayı çok mümkün görmüyorum. Bu benim maddiyata düşkün biri olduğum anlamına gelmesin lütfen. Ben öyle birisi değilim ama aşk yaşarken maddi problem yaşamak istemiyorum. Bu nedenle de sadece zengin ve karizmatik bir erkekle tanışmak istiyorum. Ben zaten çalışan bir kadının ve maddi ihtiyacım yok ama erkeğinde benim gibi sorunsuz olmasını isterim bu yüzden zengin erkek istiyorum. Bana uygun benimle aynı hayalleri paylaşan kadınlara saygılı olan seviyeli beyler mesajla bana ulaşsın.

Olgun Kadınım ve Olgun Arkadaş ve Sırdaş Arıyorum.

İsmim Arzu olgun bir kadın 41 yaşındayım ve benim gibi 40 yaş üstü olgun seviyeli bir erkekle arkadaşlık etmek ve sırlarımı paylaşabileceğim güvenilir dostça bir arkadaş bulabilmek için burada sizlerin arasındayım. İlk defa böyle bir şey yapıyorum yani arkadaşlık ilanı vermek benim için normalde çok uç nokta bir şey sayılır ama sanırım bu günlerde cesaretini biraz fazla zorluyorum. Umarım pişman olacağım ya da beni pişman edecek birisi karşıma çıkmaz. Gerçi karşıma öyle biri çıksa bile erkekler konusunda yeterince tecrübem var o yüzden kime güveneceğimi ve kimi hayatımdan çıkaracağını çok iyi biliyorum.

Milli Eğitim’e bağlı tasarım Öğretmenliği yapıyorum.Mesleğim çok zevkli olduğu için ve iyide kazandığım için keyifle yapıyorum. Bir erkeğin sır tutabiliyor olması benim için çok önemli çünkü yaşadığımız özel anları ve konuştuğumuz özel durumları olur olmaz her yerde anlatan basit bir erkekle olmak istemem. Öyle bir erkek benim için erkek bile sayılmaz,böyle tiplerden nefret ederim. Koyduğum resimde gördüğünüz kişi benim ve gayet bakımlı çekici biri olduğumu düşünüyorum. Beni ben yapan özelliklerimden birisi de tutkulu ve ihtiraslı oluşumdur.

Ben gerçekten aşkı ve sevgiyi tutkumu yaşamayı bilen bir kadının ve bunu yanımdaki erkeğede yaşatabilirim. Hayal kurmayı ve kurduğum hayalleri gerçekleştirmek için elimden geleni yapmayı severim uçuk kaçık biriyim. Bana ayak uydurmak kolay değildir.Bu yüzden yanımdaki erkeğinde sabırlı ve biraz deli dolu olması gerekir. Çok durgun mülayim erkeklerle anlaşabilmem kolay değil daha doğrusu onların benimle anlaşması hiçte kolay olmaz, bu yüzden sinirleri sağlam ve nerede ne konuşacağını bilen gizliliğe önem veren sır tutabilen 40 yaş civarında bir erkeği hayatımı alabilirim. Kendinizi tanıtırken sosyal medya adresinizi bırakmanızı istiyorum,hoşçakalın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*