Ordu Bayan Arkadaş Bul

 

Merhaba. Adım Yeliz.Ordu’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.!

İsmim Yeliz.26 yaşımda Ordu’da yaşıyorum. 175 boy ve 60 kiloyum. Kova burcuyum. Burcumun hemen bütün özelliklerini taşıyorum. Sakin, duygusal biriyim. Kolay kırılmam sevdiklerime, önemsiz basit nedenlerle sırtımı dönmem sevdiklerime ve sevenlerime. Anlayışsız, katı yürekli biri değilim. Bu özelliğim çoğu zaman suistimal edilmeye çalışılsada buna musade etmeyecek kadar da kararlı biriyim. Sadeliği seviyorum. Aşırı makyaj, aşırı lüks vs.gibi kişiyi hırs ve ihtirasa sürükleyecek şeyler benim Çok ilgimi çekmiyor. Ama elbette ger kadının olması gerektiği gibi bakımlı bir bayanım. 

Ordu’ya 5 yıl önce ailemle birlikte geldik.Babam memur olduğu için tayini buraya çıktı. Babamın görevi nedeniyle birçok il gezdim ama bunların içerisinde en çokta Ordu’yu sevdim. Doğası insanları gerçekten yaşanılası bir yer. Ancak bütün bu güzelliklere rağmen insan yinede gün geliyor elini tutacak, bedenini sarıp ruhunu ısıtacak birinin varlığını özlüyor. Ordu ve çevre illerden yaşıma uygun dürüst, hayatı düzenli beyler iletişim adresi bırakırsanız geri dönüş yaparım. Şimdilik hoşçakalın.!

Akkuş sevgili arayan bayanlar, Altınordu kapali bayanlarla whatsapp sohbet, Ulubey zengin ve dul bayanlarıntelefon numaraları, Fatsa evlenmek isteyen olgun bayanlar, Ünye suriyeli bayanlarla tanışma, Mesudiye bayan arkadaş, Kabataş ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar, Gölköy ciddi ilişki isteyen bayanlar ile tanışmak ve sohbet ederek eğlenceli vakit geçirmek için islamisayfalar.com’un aile sıcaklığında güven veren ortamını siz değerli Ordulu’lar için hazırladık.!

Ordu Evlenmek isteyen Kapalı ve Olgun Bayanlarla Tanışma

Geceler vardır yanlızlık tüm ağırlığını vermiştir insanın ruhuna, geceler vardır nefes aldırmaz insana sıkıcıdır bir o kadar. Ve yine geceler vardır insan mutluluğu hisseder her bir zerresinde, ve yine geceler vardır yüzyıllar geçse üzerinden unutmak istemezsiniz. Kanınızı kaynatacak, ruhunuzu ısıtıp kalp ritminizi değiştirecek bir aşk yoksa hayatınızda her gece yanlızlık, her gece umutsuzluk ve her gece karabasan gibi çöker üstünüze. Ve yine öyle geceler vardır ki mührünü vurmuştur aşk gecenin her anına. Geceleri çöl sıcağından bahar serinliğine çeviren de, zemheri ayazından yaz aksamlarına çevirende aşkın o ruhları küle çeviren, Mecnun’a çöller astıran, Şirin için dağları delen Ferhat’ı yaratan da aşktır.

Ordu Zengin ve Dul Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Aşk.. Birçok insanın yaşama gayesi. Birçoğumuzun yaşama heyecanını koruyan duygu. Bazılarımızı yaşanan kötü günlere rağmen ayakta tutan tek neden. Bazen aniden çıkar karşımıza, tüm benliğimizi ele geçirir. Artık ne yaşadığınız onca hüzün umurunuzdadır ne de yaşanacak olanlar. Tek istediğiniz, arzu ettiğiniz, uykularınızı kaçırıp sizi hülyalara daldıran, hayatınızdaki tüm karamsarlıkları silip, yerini bahar havasına bıraktıran histir aşk.!

Mükemmeli arayan bir erkek için olgun, çekici, güzel,zengin bir bayandan daha ötesi yoktur. Aradığı herşey vardır o kadında. Her güzelin bir kusuru olacaktır elbet. Sahip olduklarınızın yanında belki de hiç umursamamanız gereken kusurlar. Bırakın aşkınızın nazar boncuğu olsun kusurlar. Böyle bir kadına sahipseniz bilmelisiniz ki bir paha biçilmez bir hazineye sahipsiniz demektir. Sizin sahip olduğunuz şeyi elde edebilmek için nelerini feda etmeyecek o kadar çok yanlız kalmış, sevgiye ve aska susamış erkek var bilemezsiniz. 

Değerli islamisayfalar.com ailesinin takipçileri sizlerde aşkın ve sevginin gücüne inanıyor, sevmeyi ve sevilmeyi yaşam felsefesi edinmiş, en son ne zaman bir heyecan yaşadığınızı bile unutmuş, yanlızlığın kaderiniz olmadğını düşünüyor ve geleceğe unutma bakmak istiyorsanız; sizler için oluşturduğumuz bu platformda sevgi ve saygı içerisinde diğer üyelerimizle dilediğiniz gibi mesajlaşabilir, ilişkinizi geliştirerek aradığınız mutluluğu elde edebilirsiniz. 

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*