Ordu Erkek Arayan Bayanlar

 

Merhaba,Ordu’dan Seviyeli ve Kültürlü Erkek Arıyorum. 

Selam, Ordu’dan katılıyorum aranıza. Adım Burcu ve 36 yaşımdayım. İkiz erkek çocuklarım var ama şu an evli değilim,dul bir bayanım. Eski eşimle severek ve çok isteyerek evlenmiştik. Başlarda herşey çok güzeldi ama hamile kaldıktan sonra eşim bana karşı  biraz değişmeye başladı. Zamanlada benden uzaklaştı. Çocuklarımı neredeyse hastanede yanlız doğurdum. Bana karşı o kadar ilgisiz davranmaya başladı. Hadi bana ilgisiz olmasını geçtik bari doğacak çocukları için gelseydi. Doğumdan sonrada zaten hiçbir talepte bulunmadan boşandım ve bitti. Sonrasında ise kendimi tamamen çoğularıma adadım. Onlar için yaşadım ve yaşıyorum. Çok şükür maddi bir sorunumuz yok. Çocuklarımla bana yetecek kadar maaşım var. Fazlasında da zaten gözüm yok. Bunca zamandır sadece çocuklarımla ilgilendim. Hem ikiz çocuk hemde onlara, hem annelik hem babalık yapmak gerçekten çok yorucu bir süreçti. Ama artık büyüyorlar ve her geçen gün biraz daha rahatlıyorum. Hamilelik dönemimde çok kilo aldım. Vücudum çok bozulmuştu ama sıkı bir bakımla eski günlerime çabuk döndüm. Düzenli olarak spor yapıyorum. Evimde birçok spor aleti var zaten ama zaman bulursam salonada gidiyorum. Son 4 yılda yaşadıklarım beni psikolojik olarakta yıprattı. Hatta bir dönem tedavi dahi gördüm ama çabuk atlattım. Artık biraz daha kendime zaman ayırmak, yeniden hayallerimi kovalamak ve aşk yaşamak istiyorum. Boyum 177 ve 65 kiloyum. İkizler burcuyum. Bir erkekten sadece beni sevmesini bana sadık olmasını beklerim. Onun dışında özellikle maddi konularda erkekten bir beklentim olmaz. Çoğu zaman hediye dahi kabul etmeyen biriyim. Ancak hatıra olarak kalması için bir defalığına bu kuralımdan vazgeçebilirim. Uzun bir süre düşünüyorum ama yinede tam hayalimdeki gibi biriyle karşılaşırsam evlenmeyi dahi düşünebilirim. Bunları konuşmak için çok erken ama niyetimi anlamanız için söylüyorum. Ordu ve çevresinden seviyeli,kültürlü ve olgun erkek arıyorum. 

Ordu erkek arayan bayanlar, Ünye erkek arayan zengin ve dul bayanlarla tanışma ve sohbet, Fatsa erkek arayan türbanlı bayanların whatsapp numaraları, Akkuş erkek arayan dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Aybastı ikinci baharını yaşamak için olgun erkek arayan bayanlarla tanışma ve sohbet, Çatalpınar seviyeli ilişki için erkek arayan olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Kumru erkek arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, Perşembe olgun erkek arayan üniversiteli genç kızların whatsapp numaraları, Gülyalı evlenmek için erkek arayan olgun bayanların telefon numaraları.!

Ordu’dan Elit ve Zengin Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Alına. İsmimden de anlayacağınız gibi Rus asıllı bir kadınım. 15 yıldır Türkiye’deyim. Şu anda 40 yaşımdayım. Buraya ilk geldiğimde 25 yaşımda genç biz kızdım. Ben hala kendimi çok genç hissediyorum. Hatta genç yaş olarak benden çok daha genç kızlardan daha heyecan verici ve tutkulu olabilirim. Bu konuda iddialıyım. 25 yaşımda genç bir kızken eski eşim Rusya’da kendi çapında bir iş adamıydı. Benimle tanışınca bana aşık oldu. Benim ve ailemin destekleri ile dahada büyüdü ve güçlendi. O günlerde de biz evlendik. Bazen Rusya bezende Türkiye’de kalıyorduk. Ancak ben burayı daha çok sevdim. Bunca yıl evli kaldıktan sonra beni yine Rusya’da genç bir kızla aldattığını öğrendim. Tabi bunu öğrendikten sonra artık onunla aynı evde aynı yatağı paylaşamazdım. Taleplerimi kabuk etti ve kısa sürede boşandık.

Artık buradayım ve önüme bakarak kendime yeniden mutlu bir gelecek kurmak istiyorum. Yani bu erkekleri anlamıyorum. Bende bulamadığı neyi buldu acaba o kızda anlamıyorum.Ordu’da kalırmıyım ya da başka  bir şehire mi yerleşirim bilmiyorum ama Rusya’ya dönmeyi düşünmüyorum. Belki burada kendime becerebileceğim bis iş kurarım. Çalışmasam bile maddi sıkıntı yaşamam ama yinede birşeyler yapmak ve üretken olmak gerekir. Bilmiyorum geç mi kaldım ama galiba bir çocuk doğurmak istiyorum. Eski eşim çok isterdi ama istemezdim. Son zamanlarda içimde bir annelik hissi sürekli beni heveslendiriyor. Kendim yapamasam dahi evlatlık olarak almayı düşünüyorum. Yaşı bana uygun,Ordu’da yaşayan elit ve zengin bir erkek arıyorum. Burada varsa istediğim gibi birileri mesaj atsınlar tanışalım. 

Selam,Ordu’dan Olgun ve Dürüst Erkek Arıyorum. 

Selam, Melisa ben. Ordu’dan yazıyorum ve 20 yaşımdayım. Annem polis olan abimle birlikte yaşıyorum. Onların baskılarından çok sıkıldım. Bazen nefes alamayacak kadar çok sıkıyorlar. Çevremde fazla çıkamamadığım için erkek arkadaş edinemiyorum. Bende çareyi şimdilik burada buldum bakalım umduğum gibi olacak mı. Yakışıklı olmasını kim istemez ki erkeğin, ben istemeyim. Tabiki yakışıklı olsun. Ama Ondan önce düzgün karakterli adam gibi olsun. Kadına el kaldırmayacak kadar mert ve sözünün eri olsun isterim. Yeri geldiğinde kadınını tatlı sert uyarmasını ve yönlendirmesinide bilmeli, yeri geldiğinde onu şımartmayıda bilmeli. Sert bir erkek olacağı yeride bilmeli, romantizm yaşatacak kadar da ince ruhlu olabilmeli isteyince. Kadında tabi yeri geldiğinde şımarık bir kedi olmasını da bilmeli, yeri geldiğinde arzulu bir kadın olmasını, erkeğini mutlu etmesinide bilmelidir.

Bütün  bunlar olmayınca el ele tutuşup parklarda gezmek için sevgili olunmuyor herhalde. Sevgilim atletik vücutlu ve kaslı olsun isterim. Göbekli ve kel olmasın tabiki. Dokunduğum zaman kollarına kasları ve o sert vücudu hissetmeliyim. Daha çekici geliyor o tarz erkekler bana ve böyle bir erkeğe karşıda kendimi daha kadınsı hissediyorum. Dişiliğimi daha çok ön plana çıkarmak istiyorum. Daha çılgın daha tutkulu hissediyorum kendimi. Ama güvenmedikten sonra bunların hiç bir önemi yok. Bütün bunların ötesinden önce güven vermeli bana. Diğer saydıklarım olmasa da olur ama sadece olursa güzel olur. Alkol yok ama sigara kullanırım. Bir iki kez bira içtim hepsi o kadar. Onu da sevmedim zaten. Ordu merkezde yaşayan olgun ve dürüst bir erkek arıyorum. Bana uygun kişiler mesaj bıraksın. 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*