Ordu Evlenmek İsteyen Bayanlar

Ordu evlenmek isteyen bayan ilanları, Fatsa dul bayanlarla evlenmek isteyen kamu çalışanı memurlar, Ünye evlenmek için asker arayan genç ve çekici kızlarla tanışma, Perşembe dini evlilik yapmak isteyen kapalı bayanlar, Altınordu evlenmek isteyen Suriyeli bayan ilanları, Akkuş evlenmek için zengin erkek arayan güzel bayanların telefon numaraları, Ulubey 60 yaş üstü ikinci baharını yaşamak isteyenler, Ordu evlenmek için uygun kişiyi bulamıyorum diyenler.. 

Erkekler ve bayanlar hayatta herkesin kendisine göre farklı zevkleri,istekleri ve arzuları vardır. Ancak istisnaları bir kenara bırakacak olursak aşk hayatımızda herkesin ortak bir dileği vardır ve o dilekte hiç şüphesiz aşık olduğumuz kişiyle evlenebilmektir.Evlenmek her zaman, özelliklede aşık olduğumuz kişiyle evlenmek her zaman mutluluk getirmiyor elbette. Bazen aşklar heyecanını kaybeder. Bazen çok sevdiğiniz aşık olduğunuz kişiyle aynı evi paylaşırken çok farklı sorunlar yaşanabilir. Ama sorunlar ne kadar büyük olursa olsun sonucu ayrılık bile olsa bu evliliğin güzelliğine gölge düşüremez. Bu güzelliği yaşamak isteyen Ordulular için bu sayfamızı oluşturduk ve sizlerin hizmetine sunuyoruz.

💘Semra Ben Ordu’dan.Olgun Bir Beyle Hayatımı Birleştirmek İstiyorum.💘

Merhabalar, nasılsınız. Semra ben Ordu merkezden. 65 yaşımdayım ve daha önce iki kez evlilik yaptım. Her iki evliliğimde eşimin beni aldatması üzerine bitti. İlk evliliğimi yaş olarak biraz geç yaptım. 30 yaşımda ilk evliliğimi yaptım ama benim gençlik yıllarımda 18 yaşına giren kızlar hemen evleniyordu. 30 yaş o zaman için çok geç kalınmış bir yaştı evlenmek için. Evlendiğim kişi benden yaş olarak küçüktü. Bir süre sonra bana yalan söylediğini ve beni aldattığını öğrendim ve evliliği bitirdim. İkinci evliliğimde yine benden küçük biriyle oldu. Sanırım benim hatam benden küçük erkeklerden hoşlanmış olmam ve onlarla evlenmem.

Benden yaş olarak daha büyük erkeklerde aynı sorunu yaşayacağımı sanmıyorum. Ben bir iş kadınıyım. Burada ne iş yaptığımı söylemek istemiyorum ama şu kadarını söyleyebilirim. Maddi olarak güçlü bir kadınım. Sanırım daha önce evlendiğim kişiler beni bu yüzden tercih etti. Onların derdi daha çok maddi olanaklardan faydalanmaktı. Bunu anladım ama biraz geç anlamış oldum. Gerçekten aşka ve sevgiye değer veren birisi varsa yaşı hiç önemli değil yine benden küçük biriyle evlenebilirim.

Ama sırf maddi kaygılar güderek  evlenmek isteyenler için hayatımdaki iki evliliği, bu tür bir evliliğin sonunu görmeniz için anlattım. Temiz, güzel ve elit bir yasam isteyen ve bunu hak eden düzgün bir erkek olduğu sürece diğer konularda anlaşmamız zor değil. Benden yaşlı birisi bana ne verebilir bilmiyorum ama bu koca evde artık daha fazla yalnızlık çekmek istemiyorum. Çocuğum yok ve hiç olmadı. Akrabalarım zaten ayrı havadalar onlarlada görüşmüyorum. Kalan ömrümü mutlu bir şekilde geçirmek istiyorum. Bu yüzdende düzgün biriyle aşkı ve sevgiyi yeniden tatmak istiyorum.

💘Adım Nihat.Dul Bir Erkeğim.40 Yaşımdayım. İkinci Evliliğimi Yapmak İstiyorum.💘

Ordu’da yaşıyorum ve 40 yaşımdayım. Bir oğlum var ve annesinde kalıyor. Elektronik ve güvenlik sistemleri üzerine pazarlama işi yapıyorum. Kurumsal bir firmada çalışıyorum. Uzun yıllardır aynı firmadayım ve işimden maddi manevi memnunum. Zaten maddi olarak bir sorunum yok. Zengin biri değilim ama hayatı keyifli ve rahat yaşamaya yetecek kadar kazanıyorum. İşimin tek zor yanı pazarlamacı olduğum için haftanın 5 günü farklı illerde,müşteri ziyaretine falan gidiyorum. Bu yüzdende evimden uzak kalıyorum.

Evden uzak olduğum için ilk eşim zamanla benden uzaklaştı. Birbirimize verecek birşey kalmamıştı. Bu yüzdende daha fazla sorun yaşamadan yollarımızı ayırdık. Çok sevdiğim bir oğlum var ve eşimle ayrı olsakta onun geleceği için maddi manevi herşeyi elimden geldiği kadar yapıyorum. Dul kalmış bir bayanlada hayatımı birleştirebilirim ama çocuklu biriyle uyum sağlayamayız. Yeniden sorun yaşamak istemiyorum. Çocuklarla normalde çok iyi anlaşırım ama çocuklu bir kadınla sorun yaşayacağımı tahmin ediyorum. Bu benim son evliliğim olacak kısmet olursa. İkinci kezde yürümezse üçüncüyü denemeye bile gerek kalmaz.

Evinden işine giden, hiçbir kötü alışkanlığı olmayan yalansız ve eşine sadık biriyim. Alkol,sigara yada kahve gibi alışkanlıklarım yok. Sakin biriyim. Sinirli asabi değilim. Tartışma kavga gürültü bana göre değil. Eski eşimle dahi neredeyse hiç tartışmamız olmadı. Anlaşamıyorsam medeni bir şekilde yolumu ayırmasını bilirim. Yeniden evleneceğim kadının kıskanç birisi olmaması gerekiyor çünkü her hafta oğlumla görüşürüm ve hafta sonları evime getiririm. Bunu sorun etmeyecek birisinin olması gerek. Herşeyimi açıkça söyledim. Uygun bayanlar yazarsa tanışırız.

💘Nilüfer İsmim. Bekarım ve Çalışıyorum.Maddi Durumu İyi Olan Biriyle Evlilik Düşünüyorum.💘

Selam Nilüfer ismim.35 yaş,175 boy ve 68 kiloyum. Esmer bakımlı çekici ve alımlı bir kadınım. Özgür yaşamayı seven bir kadın olduğum için bu zamana kadar evlilik düşünmedim. Aslında halada evliliğe karşı bazı tereddütlerim var ama bazen hislerim ve duygularımı bir kenara bırakıp mantıklı olanı yapmam gerekiyor. Eğer bir süre daha evliliği ertelersem bu ileriki yaşantımda beni çok olumsuz etkileyecek bunu görebiliyorum. Bu yüzdende evlilik konusunu daha fazla ertelemek istemiyorum. Aşk ve tutku evliliği istiyorum.

Bunun yanında aşkı kaliteli yaşamak adına maddi olarakta özgür ve güçlü bir erkeğin eşi olmak isterim. Bana kadınlığı her anlamda dorukta yaşatacak beni gerçek bir hanımefendi olduğumu hissettirecek olgun ve karizmatik birini arıyorum. Bütün bunları aynı erkekte bulmak biraz zor biliyorum ama hak etmedigim birini istemiyorum. Çünkü ben bunları hak edecek kadar mutlu edebilirim bir erkeği. Romantik bir kadınım. Özel günlere değer veriyorum. Burç uyumuna inanırım. Koç burcu kadınıyım. Aşk ve tutku benim hayatımda çok önemli. Yaşamak istediğim şeyleri ertelemeyi sevmiyorum.

Bu yüzden biraz sabırsız birisi sayılırım. Dış ticaret firmasında çalışıyorum. Çalışmayı seviyorum. Evlendikten sonra çalışmaya devam etmek isterim, bu yüzdende çalışmamı sorun etmeyecek birisinin olması gerek. Bazen küçük masum bir çocuk kadar içime kapanık biri olurum ve yanımda kimseyi istemem. Yalnız kalmak benim için bazen lüks bir ihtiyaç gibi oluyor. Kalabalık ortamları çok sevmem. Sevdiğim kişiye vakit ayırmayı, onunla gezmeyi ve alışveriş yapmayı severim. Evimde dahi bakımlı olurum. Kendimi hiçbir zaman bırakmam. Dağıtık yaşamayı sevmem. Elit birini bulup evlenmek istiyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*