Osmaniye Bayan Arkadaş Bul

 

 

Merhaba. Osmaniye’den Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba. İsmim Azra. Öncelikle buradan güzel dostlukların ve aşkların doğabileceğine inancımın tam olduğunu söylemek istiyorum. Osmaniye’de yaşıyorum ve 26 yaşımdayım. Boyum 175 ce 55 kiloyum. Burcum oğlak. Hayatımda herşeyin yerli yerinde olmasını isterim. Dağınıklık ve düzensizliklere tahammül edemem. Bu yüzden aradığım kişinin mükemmel olmasa da mükemmeli aratmamasını istiyorum. Duygusal birisiyim ancak ilişkilerimde mantığımla hareket ederim. Sadece duygularla hareket etmek aşkın yerini mutsuzluğa bıraktığını düşünüyorum. Açık sözlü ve duygularını açıkça ifade edebilen biriyim. Şımartılmak ve küçük sürprizlere bayılırım. 

Her kadın gibi sahiplenmesini, genç bir bayanı mutlu edebilecek, beni anlayan, yargılamadan olduğum gibi seven ve sevecek, yaz olarak benden daha olgun, dürüst biriyle tanışmak ve mutlu olmak istiyorum. Bana seni seviyorum demene gerek yok. Sevdiğini davranışları ile bana yaşatacak birini istiyorum. Profosyonel dans eğitimi alıyorum. Bunu kıskançlık malzemesi yapmayacak açık görüşlü ve medeni beylerden mesaj bekliyorum. Sadık ve dürüst kişiler lütfen, her limanda gemisi olanlar değil. Kadın ruhu çiçeğe benzer, çiçekleri seven biri anlayabilir ve mutlu edebilir beni ancak. 

Osmaniye Evlenmek İsteyen Olgun Bayanlarla Whatsapp Tanışma ve Sohbet 

Bu başlığımız altında sizlerle Osmaniye’den bizlere ulaşan ve yaşadığı anısını paylaşmamızı isteyen Erkan M.’nin  anısını  paylaşmak istiyoruz. Sizlerde ana sayfamızda yayınlanmasını  istediğiniz anılarınızı yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz..

Merhaba arkadaşlar,  İsmim Erkan M. ve 29 yaşındayım. Sizlere 2 yıl önce yaşadığım ve hayatımın aşk anlamında dönüm noktası diyebileceğim bir anımı, anıdan ziyade hayatımı anlatmak istiyorum..

Bundan iki yıl kadar önce sosyal medyada paylaşılan bir paylaşıma bende fikrimi beyan ederek bir yorumda bulundum. Paylaşımı yapan kişi arkadaş listemde olmasına rağmen aslında hiç tanımadığım biriydi. Tartışma biraz karşılıklı atışmaya dönüşünce ismi Murat olan kişi konu ile ilgili yüzyüze görüşürsek bana daha iyi izah edebileceğini söyledi. Bende uygun bir zamanda olabileceğini söyledim ve kabul ettim. Tartıştığımız kişi ile aynı şehirde yaşıyorduk. Ertesi gün iş çıkışında birlikte çay içmeye ve sohbete davet etti. Yeri ve saati belirledik. 

Ertesi gün iş çıkışı önceki gün telefon numarasını  aldığım Murat’ı aradım ve özür dileyerek acil işim çıktığını gecikeceğimi söyledim. Anlayışla karşıladı ve bekleyeceğini söyledi. Yaklaşık 1 saat sonra buluşacağımız kafeye gittiğimde Murat’ı aradım. Orada sıkıldığını evinin çok yakın olduğunu, evinde konuşabileceğimizi, sorun olmayacağını söyledi ve beni evine davet etti

Açıkçası biraz tedirgin oldum ve gidip gitmemek arasında biraz tereddüt ettim. Buna rağmen daha önce buluşmak için kararlaştırdığımız kafeye çok yakın olan evine gittim. Hiç tanımadığım, yüzünü dahi görmediğim birinin evine gitmek beni biraz tedirgin etsede bu düşünceler arasında kendimi Murat’ın kapısının önünde buldum. Kapıyı çaldığımda karşımda benden yaklaşık on yaş kadar büyük biri vardı. Murat bey mi diye sordum ve beni içeri davet etti. Sosyal  medyadaki basit bir konu üzerinde yapılmış bir yorumdan ev ziyaretine kadar gitmişti olay. 

Tokalaştıktan sonra odaya geçtik. Gayet medeni ve misafirperver biriydi. Diğer odalardan ara sıra sesler geliyordu. Evin düzeninden anladığım kadarı ile evli biriydi. Sosyal medyadaki konuştuğumuz konu dahil bir çok konuda sohbet ettik.Bir süre sonra biri erkek ve diğeri kız iki çocuk geldi odaya. Murat’ın Esra ve Cihan isminde iki çocuğu vardı. Tanımadığım birinin evindeydim ve bir an önce gitmek istiyordum. Aklımdan bunları geçirirken içeriye bir bayan girdi ve çay ikram etti. Çok güzel ve genç biriydi. İçimden ne kadar genç bir karısı  var diye geçirirken Murat eşinin kızkardeşi yani baldızı ile beni tanıştırdı. Sibel bir erkeğin gözlerini kamaştıracak  kadar güzeldi. Ara sıra kaçamak bakışlarla  Sibel’e  bakmaktan alamıyordum kendimi.  

O gün bir bardak çay içtikten sonra musade istedim ve evden çıktım. O günden sonra Murat ile her geçen gün  samimiyetimiz arttı. Aradan 6 ay falan geçtikten sonra artık neredeyse davetsiz onlara gidip gelmeye başladım. Bu arada Sibel’e olan tutkum her geçen gün arttı. Artık onu görmeden yapamaz hale gelmiştim. Bir gün Murat ile önceden konuştuğumuz üzere evlerine gittim. Gittiğimde Murat ve eşi evde yoktu.. Sibel evde yanlızdı. Birazdan gelirler dedi ve beni içeri davet etti. Belki de aradığım fırsat buydu.

Bir an da cesaretimi  topladım ve Sibel’e bir kaç dakika beni dinlemesini istedim. Karşıma oturdu ve bende onu gördüğüm günden bugüne hissettiklerimi samimi ve içtenlik ile anlattım. Yaptığım gerçekten benim için cesaret isteyen birşeydi. Çünkü o an nasıl bir tepki vereceğini bilemezdim. Garip bir şekilde Sibel olumlu ya da olumsuz hiç birşey  söylemedi. Birkaç dakika sonra Murat eşi ve çocukları ile geldiler. O akşam Sibel’den dolayı orada durmak bana mezarda durmak gibi geldi. 

Yemeği  bile beklemeden bir bahaneyle oradan ayrıldım. O günden sonra Murat’ın  evine hiç gitmedim. Hatta onu hiç aramadım dahi. O aradığı zamanda fazla konuşmadan kapattım. Bir ara Murat artık neden gelmiyorsun, neden aramıyorsun gibi sorular sordu. Bende biraz işlerim yoğun falan diyerek geçiştirdim. Yaklaşık bir ay sonra gece uyumak üzereyken bende kayıtlı olmayan bir numaradan mesaj geldi. Numarayı kayıt  ederek profiline baktığımda mesaj Sibel’den  gelmişti. Selam, nasılsın yazmıştı mesajında. Gerçekten çok heyecanlandım o an. Biraz konuştuk ama hala çok tedirgindim ona karşı. O gece Sibel, varlığıma  farkında olmadan alıştığını, beni görmek istediğini ve ertesi gün eve beklediğini söyledi.Dünyanın belki de en mutlu insanıydım.

O gece sabaha kadar uyuyamadım ve ertesi gün iş çıkışı Murat’lara gittim. Sibel her zamankinden daha şık ve daha güzeldi. Kalbim yerinden fırlayacak gibiydi. Ama bir gariplik vardı.Evde sadece Sibel vardı. Murat eşi ve çocukları ile kayınvalidesine gitmişlerdi ve o gece gelmeyeceklerdi. Sibel ile uzun uzun konuştuk. O günden sonra Sibel artık benim sevgilim oldu. Hâlâ birlikteyiz. Evlenmek istiyorum onunla ama Murat’a bunu uygun bir zamanda anlatmak istiyorum. Murat buna ters tepki verebilir. Ama ne olursa olsun ikimizde evlenmek istiyoruz ve çok mutluyuz.!

 

 

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*