Osmaniye Dul Bayanlar

Osmaniye sevgili arayan türbanlı ve olgun bayanların telefon numaraları, Osmaniye sevgili arayan zengin ve dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet.!

Yayınlanma : Güncelleme : Nisan 29, 2022
1
3408

 

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Merhaba,Osmaniye’den Olgun Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Merhaba adım Yaren.42 yaşımda dul bir bayanım. Osmaniye merkezde yanlız yaşayan, mutlu olmaya çalışan bir kadınım. Mutluluk ne zaman kimden gelir bilmiyorum ama mutluluğa dair fazla bir fikrim yok. Nedeni ise küçük yaşta evlilik yapmış olmam sanırım. Çocukluğum ve ilk gençlik yıllarım köyde geçti. O zaman birazda ailemin kültür yapısı beni buna zorlamış olacak ki bir evlilik yapmak zorunda kaldım. Benimle evlenmek isteyen benden yaş olarak çok büyüktü. Ne olduğunu dahi anlamadan kendimi nikah masasında buldum. Sonrasında ise zaten fazla birşey söylemeye hakkım yoktu. Daha gençliğimi yaşayamadan kadın olmuştum ve kadınlığı yaşamaya başladım. Ama bunu da tam anlamıyla yaşayamazdım. Çünkü eşim yaş olarak benimle kıyaslanamayacak kadar büyüktü. Varlıklı biriydi. Bilmiyorum ama ailemin beni evlendirmesindeki neden bu olabilir. İçten içe aileme de kızıyordum. Hiç genç olamadım. Kadın olduğumda onuda tam anlamıyla yaşatamadı bana eşim. Sonrasında ise eşimi kaybettim ve hayatta yapayalnız kaldım.

Ailemle aramda zaten soğukluk vardı ve görüşmek istemiyordum. Arada bir arıyorum ve ihtiyaçları varsa yerine getiriyorum hepsi o kadar. Tek bir arkadaşım derdimi anlatacağım bir dostum dahi yok hayatta. Kendimi yıkık dökük terkedilmiş bir şehir gibi hissediyorum. Artık bu yanlızlık hissinden kurtulmak, hiç yaşamadığım heyecanlar yaşamak kendimi tam anlamıyla kadın gibi hissetmek ve kadınlığı doyumsuzca yaşamak istiyorum. Maddi sorunum yok ama manevi sorunlarım oldukça fazla. Herşeyden önce bu yanlızlıktan kurtulmak ve kadınlık yapacağım bir erkekle tanışmak istiyorum. Çanta ve ayakkabılara karşı zaafım var. Birçoğunu giymesem ve koluma takmasam bile almayı seviyorum. Hatta evimde onlar için özel ve ayrı bir köse dahi yaptım. Kendimi bu tür şeylerle mutlu etmeye çalışıyorum. Ne kadar yanlız olduğumu ordan anlayın. Çantalarla mutlu olmaya çalışıyorum. Yanlız bir bayanın yanlızlığına ortak olmak isteyen Osmaniyeli güvenilir beyler mesaj yazsın. 

Osmaniye dul bayanlar, Bahçe zengin ve dul bayanların whatsapp numaraları, Toprakkale sevgili arayan olgun ve türbanlı bayanların telefon numaraları, Düziçi suriyeli dul bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Hasanbeyli evlenmek için sevgili arayan olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, Kadirli olgun erkek arayan genç kızların telefon numaraları, Sumbas seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanların telefon numaraları, Osmaniye dul bayan numaraları.!

Osmaniye Dul Bayanların Whatsapp Numaraları. 

Merhaba ismim Kadir. Sizlere Osmaniye’den yazıyorum. Sitenizde birkaç kişinin yaşadığı anıları okuyunca bende yaşadığım bir aşkı sizlerle paylaşmak istedim. Ben 28 yaşında bekar ve çalışan biriyim. Bir mağazada çalışıyorum. Eskiden bu yana sosyal ve sanal ortamlarda çok vakit geçiren biriyim. Bu yüzden de sanal ortamdan bir hayli arkadaşım var diyebilirim. Sürekli takıldığım ve muhabbet ettiğim arkadaşlarımın olduğu bir site vardi. Yine bir akşam siteye girdiğimde radyoda bir bayan dj yayın yapıyordu. Aslında o dj bayanı daha önce de çok görmüştüm ama sohbetimiz yoktu. Yayın esnasında bana mesaj attı ve kendisine ait bir sohbet sitesi açtığını ve gelirsen sevinirim gibi sözlerle beni sitesine davet etmişti. Yayını bittikten sonra siteden çıktı ve biraz sonra da ben adresini verdiği siteye gittim. Zaten yeni açılan bir site olduğu için doğal olarak çok kalabalık değildi. 

O gün onunla tanıştık ve daha önce de çok sık görmeme rağmen ismini bilmiyordum. Bana çok samimi ve içten davranıyor neredeyse bana özel ilgi gösteriyordu. Onun tavırlarını izliyordum sürekli. Diğer erkeklere karşı daha sert ve mesafeli duruyordu ama bana karşı son derece mütevazı ve hoş tavırları vardı. Onun bu tavırlarından etkilenmiştim ve hoşuma gidiyordu. Ama olaya hemen balıklama atlamam olmuyordu tabiki. Onunla samimiyetimiz her geçen gün arttı. Neredeyse sevgili gibiydik ama yinede ne o, nede ben açıkça duygularımızı dile getiremiyorduk. Aslında bende onun, o da benim hislerimi tahmin ediyor ve biliyorduk ama söylemek kolay değildi tabiki. Ben her hoşlandığı kadına aşkını ilan edecek öyle duygularını hemen ortaya seren biri değilim. Ayşegül ise hayatına giren erkek sayısı bir elin parmakları kadar bile olmayan, korumacı sert ve etrafını dikenli tellerle çeviren çok güzel bir kadındı. 

Ama bu durum böyle kıyamete kadar gidemezdi. Ayşegül polis olarak görev yapıyordu. Birazda mesleğinin getirdiği sert bir tavrı vardı. Ama çok tatlı insanın içinde kelebekler uçuran kadınsı bir tarafı da vardı. Aradan aylar geçmiş ve ben ona hislerimi olduğu gibi anlatmıştım. Ailesinden birkaç kişiylede tanıştım ve özellikle küçük dünya tatlısı bir yeğeni vardı ve onu bende çok sevmiştim. Bizi birbirimize yaklaştıran nedenlerden biride o küçük yumurcaktı. Adını koymadığımız, koymaktan korktuğumuz bir aşk vardı aramızda ve birbirimize iyi geliyorduk. Onunla aynı şehirde değildik ama uzakta değildik. Sadece bir saatlik bir mesafedeydi bana. Benim en büyük zevklerimden biri de hafta sonları balık tutmak. Eğer bir işim yoksa her hafta sonu balığa giderim. Maksat balık tutmak değil tabi daba çok stres atıp hayatın karmaşasından biraz olsun uzaklaşmak. 

Bir hafta sonu hava da çok güzel olunca yine ırmak kenarına balığa gittim ve masamı sandalyemi kurup yanımda getirdiğim yiyeceklerden atıştırıyordum. Bu arada bir yandan da Ayşegül ile konuşup mesajlaşıyordum. Bazen soru soruyordu ve aslında sormaması gereken sorulardı ama üstünde çok durmadım. Bu arada bir anda arkamdan biri gözleri kapadı. Irmağın sesinden arkamdan gelen kişinin sesini duyamadım. Bir kadın eliydi bunu anlıyordum. Bir anlık irkilmeden sonra o elin sahibi kulağıma eğildi ve kısık bir sesle kaba herif dedi. Ayşegül bana hep kaba herif derdi. Arkamı dönüp sarıldık ama iyice aptallaşmıştım. O kadar şaşkın bir haldeydim ki. Sonra oturup uzun uzun konuştuk. Polis olduğu için telefonumun sinyalinden bulmuştu beni. O günden sonra ilişkimiz başka bir boyut kazandı. Onunla birlikte en mutlu günlerimi yaşadım. Sonra tayini çıktı ve Muğla’ ya gitti. Bizim içinde güzel günlerin sonu gelmiş oldu. Ama bildiğim tek birşey var, onu asla unutmayacağım. 

 

1 YORUM

  1. SLM hanım efendi ben seninle tanışmak istiyorum ben 50 yaşında bir erkek Osmaniyede yaşıyorum ben saygı sevgi mutluluk arayan bir insanım ben mutlu olamadım ama belki seninle mutlu yaşamak istiyorum Yaren hanım 0541416**55

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here