Osmaniye Erkek Arayan Bayanlar

Osmaniye merkez ve ilçelerinden arkadaşlık kurmak, dost edinmek isteyenler ve sevgili bulmak aşk yaşamak isteyenler ile daha ciddi ilişkiler kurarak evlenmek isteyen erkekler ve bayanlar için bu bloğumuzu oluşturmuş bulunuyoruz. Bu bloğumuza katılarak yalnız geçen karanlık geceleri artık geçmişte kötü birer anı olarak hatırlayacaksınız. Güncel ve gerçek arkadaşlık ve evlilik ilanlarını ücretsiz görüntüleyebilir ve yine ücret ödemeden mesajınızı yazabilirsiniz. Sadece Osmaniye ve ilçelerinden değil tüm Türkiye’den Osmaniyeli bir erkekle ya da bayanla tanışmak isteyenler bloğumuza katılabilir.

💘Selam Efşan Ben Osmaniye Merkezden Yazıyorum. 37 Yaşımdayım ve Bekarım. Tanışmak İsteyen Beyler Numara Yazsın.💘

Merhabaler,adım  Efşan Dilara, nasılsınız. Bu yaptığım bana çok mantıklı gelmesede bazen böyle saçmalıklar yapmak hoşuma gidiyor. İlk defa bu tarz bir yerdeyim ve ilk kez mesaj yayınlıyorum. Çevremden daha önce duyduklarım olmuştu, sanalda tanışmışlar evlenmişler falan diye birgün  benimde bunu yapacağım aklıma dahi gelmezdi. Çok güzel olduğumu düşünüyorum. Cevremde hayran hayran bakan büyük bir kitlem var ama sanırım bu sefer bu şekilde yapmak daha heyecanlı oldu. Sevgilim olsun, ya da biriyle tanışıp illa evlenecem falan diye bir düşüncem yok. Tanışırız sonra sohbet muhabbet bizi nereye götürür bilmiyorum.

Belki iki iyi arkadaş olabiliriz, belkide heyecanlı bir aşk yaşarız. Belkide hiçbiri olmaz şimdiden ne desek boş olur. Daba önce evliliğim oldu. Bir kızım var. Babası hafta sonları aliyor bende biraz kendimle başbaşa kalmış oluyorum. Osmaniye’de kendime ait lazer epilasyon merkezim var. Ayrıca çiçekçi dükkanım var. Kardeşimle beraber işlemiyoruz. Maddi olarak rahatım diyebilirim. Suratım biraz minyon ama gözlerim biraz büyük. Eşek gözlü dedikleri ben oluyorum galiba. Eski eşimle en büyük anlaşmazlığım çok alkol alıyordu. O tarz erkeklere tahammül edemem.

Bende çok nadir özel gecelerde falan kısıtlı alırım ama öyle her gece çekemem öyle bir erkeği. Yani hakkını yemeyim daha bana birgün hakaret ya da şiddet göstermiş değil ama yinede aile ortamımızı çok kötü etkiliyordu. Şimdi istediği gün istediği kadar içebilir. Yaşadığım bu olaydan sonra alkol alan erkeklere karşı bakışım değişti. Lütfen alkol alan beyler beni mazur görsün ve yazmasın. Daha mantıklı kişiler yazarsa sevinirim. Osmaniye dışından biriyle tanışmak istemiyorum. Karakteri düzgün, iyi kötü bir işi olan, kadın ruhunu okşamasını bilen biraz romantik birini arıyorum. Varsa aranızda böyle biri bekletmesin beni fazla..

💘Selamlar, Osmaniye’de Görev Yapıyorum.Evlilik Düşünen Ciddi ve Çalışan Bir Bayanla Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba arkadaşlar Burak ben Osmaniye merkezden yazıyorum. Burada gören yapıyorum ama mesleğim hakkında fazla bilgi veremiyorum sizlere. Yaşım 28, boyum 183 ve 84 kiloyum. Burcum koç.  Özelliklerini çok bilmiyorum ama bayanlar burca önem verdiği için bilgi amaçlı söylüyorum. Ailem Yozgat’ın bir köyünde. Ben burada yalnız kalıyorum. Köyde doğup büyümüş biriyim ben. Yokluğuda bilirim, varlığıda bilirim. Anadolu kültüründe yetişmiş inancına ve kültürüne bağlı biriyim. Dindar biriyim diyemem ama kutsallarım sozkonusu olunca kimseye toz kondurtmam.

Yirmili yaşlarıma kadar hep köydeydim. Sonrasında biraz dünyaya açıldım ama keşke açılmasaydım demek geliyor bazen içimden. Dünyanın bu kadar kirlenmiş hayatın bu kadar acımasız insanların bu kadar vefasız olduklarına hiç şahit olmasaydım keşke. Duygusal biriyim. Köyde yetişen herkes biraz duygusaldır gerçi ama bu halim iyi mi, kötü mü onuda bilmiyorum. Yalnız yaşamaya alışkın değilim. Kendi başımın çaresine bakabilirim ama ben bir an önce bir ailem olsun çocuklarım olsun, onları güzel yetiştireyim istiyorum.

Evine ve ailesine düşkün biriyim. Sigara alkol gibi kötü alışkanlıklarım yok. Arkadaşlarım var akşamları oturup muhabbet ettiğimiz ama benim istediğim hayatımı onlara adayacağım bir ailem olsun istiyorum. Açıkçası benden güzel aile babası olur. Ciddi evlilik düşünen bana uygun bir bayan varsa tanışabiliriz. Şehir çok önemli değil ama Anadolu kültürüne yabancı olmayan birisinin olması gerekir. Evine ailesine bağlı birisi. Açıkçası  çalışan bir kadın istiyorum çünkü hayat zor ve maddi sorunlarla ailemi sıkıntıya sokmak istemem. Bu yüzden çalışan bir bayan bana daha uygun olur. Evlenmek isteyen 28 yaş altındaki bayanlarla tanışabiliriz.

💘Osmaniye’de Yaşıyorum.Yaşım 30 ve Bekarım. Whatsapp Sohbet Edecek Erkek Arıyorum.💘

Selam Aymira ben. Yurt dışında Almanya’da yaşıyorum. Bu yıl izin sorunu nedeniyle biraz geç geldim Türkiye’ye. Daha önce Almanya’da bir Türk ile evlendim ama evliliğim yürümedi. Kısa süren bir evlilikti. Aslında bu evlilikte hata daha çok benimdi. Çünkü sırf yakışıklı diye bir erkeğe aşık oldum. Bunun büyük bir hata olduğunu anladığımda ise artık geç kalmıştım. Zararın neresinden dönersek kar sayarız ya, benim durumumda aynen o şekilde oldu. Evliliğim kısa sürdüğü için çocuğumda olmadı. Aslında bir çocuğum olmasını çok isterim ama şimdilik kısmet olmadı.

Yeniden biriyle evlenmek istersem bu sefer Türkiye’den biriyle olmasını isterim. Çünkü Almanya’daki Türk erkeklerinin çoğu eğlence düşkünü olduğu için ihanete biraz daha fazla yakın oluyorlar. Sadakat benim olmazsa olmazımdır. Sadık olmayan bir erkeğin sineme çekip görmezden gelemem. Aslında ailem beni evlilik öncesinde uyarmıştı ama o zaman ben aşık olduğum için gözüm birşey görmüyordu. Türkiye’den kendime telefon yada whatsapp’ta tanışıp sohbet edeceğim bir erkek arkadaş arıyorum. Tabi bu ömür boyu telefonda kalmaz. Bu güvenin ne zaman oluşacağına bağlı bir durum.

Artık evlilik konusunda daha tecrübeliyim ve nasıl bir erkekle mutlu olacağımı çok daha iyi biliyorum. Daha efendi daha çok evine bağlı birini istiyorum çünkü ileride tekrar evlilik düşünüyorum. Hangi şehirden olduğu çok önemli değil benim için ancak yinede o konuda aşamadığım önyargılarım var. Daha modern düşünceli birisi olması gerekir. Bir süre telefonda konuşuruz. Sonra zamanla birbirimize güvenir ve alışırsak gerisi zaten kendiliğinden gelir. Koyduğum resim bana ait. Güvenli bir yer olduğunu düşündüğüm için koydum. Tanışmak isteyenler varsa mesaj yazsın.

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*