Paris Bayan Arkadaş

Paris partner arayan zengin kadınlar, Yurt dışından sevgili bulmak zor mu? Yurt dışından  nasıl sevgili bulabilirim? Paris’te yaşayan yalnız kadınlarla sohbet ve arkadaşlık, Yurt dışından tatil arkadaşı bayan arıyorum diyenler, Paris’ten genç erkek arayan 45 yaş üstü bayanlarla tanışma, Yurt dışı arkadaşlık ve sohbet siteleri, Yurt dışında erkek arayan bayanların facebook hesapları..

Sanal ortamda ve sosyal medya uygulamaları ile yurt dışından özelliklede Paris’ten arkadaş arayanların sayısı oldukça fazla. Bizlere Paris’te yaşayan bayanların arkadaşlık ilanları çok sayıda geldiği için sizlere bu sayfamızı oluşturmak ve bizlere ulaşan arkadaşlık ilanlarını sizlerle paylaşmak istedik. Ülkemizdeki birçok erkek yurt dışından bir kadınla tanışmak onunla aşk yaşamak ve hatta evlenerek yurt dışına yerleşmek istemekteler. Sizlerin bu amacınıza daha kolay ulaşması adına islamisayfalar.com olarak sitemizin tüm imkanlarını sizlere sunuyoruz.

💘Selam,İsmim Emel.55 Yaş Dulum.Türkiye’den Olgun Güvenilir Erkek Arıyorum.💘

Merhaba Emel ben nasılsınız. Paris’ten yazıyorum size, paylaşırsanız sevinirim. Umarım buradan aradığım gibi birisiyle tanışabilirim ve beraber mutlu olabiliriz. Uzun yıllardır Paris’te yaşıyorum. Buraya evlenerek gelmiştim. Eşimi pendeminin ilk zamanlarında kaybettim. Benim için çok zor bir yıl oldu. O gidince hayatta yapayalnız kaldım. Bir süre kendimi toparlayamadım. Psikolojik destek dahi aldım. Çünkü gerçekten hiç kolay değil bunca yıllık hayat arkadaşınızı kaybetmek. Ama ölenle ölünmüyor sözünün ne kadar gerçekçi olduğunuda bu şekilde yaşayarak öğrenmiş oldum.

Kumral, hafif zayıfça, güler yüzlü hayatı sakin ve huzurlu yaşamayı seven bunu kendine amaç edinmiş biriyim. Özellikle aşk hayatımda beraber olduğum erkekle asla bir tartışma ortamına girmem. İllaki anlaşamadığım konular olur ama bunları krize çevirmeden sorunları çözebilmeyi başarabilirim. Aşka ve sevgiye doymamış olgun bir kadınım. Türkiye’den bir erkekle tanışmak için buradayım. Şimdi nedenlerini burada uzun uzun anlatmak istemiyorum ama Türkiye’den olmasını özellikle istiyorum. Sanal ortamda tanışıyor olmanın risklerinin farkındayım.

Bu riskleri ortadan kaldırmak için bir süre telefonda konuşmayı tercih ediyorum. Yaş konusuna çok takılmıyorum. Hatta benden yaklaşık 5 yaş falan daha küçük birisi olursa daha mutlu olurum. Benden daha yaşlı bir erkek bana ne kadar heyecan verebilir çok emin değilim. Her ne kadar artık yaşlanma cağına girmekte olan bir kadın olsamda arzularım hala çok diri ve hala heyecan duymak istiyorum, bir erkeğin varlığı ile kendimi aşkın dayanılmaz hazzına kendimi kaptırmak istiyorum. Şehir önemli değil, Türkiye’den dürüst beyleri bekliyorum.

💘Selam Sibel Adım. İzmir’de 40 Yaş Türk Erkeği Arıyorum.💘

Selam beyler ismim Sibel. Fransadan yazıyorum ve orada yaşıyorum. Yazın birkaç hafta İzmir’e geliyorum. Yalniz yaşayan kendi halinde kimseyle alacak verecek hesabı olmayan bir kadınım. Daha önce evlenip boşandım çocuğum yok. Genç bir kız olduğum yaşlarda benim için herşey çok güzeldi ve hayat o kadar tozpembeydi ki hayatta sanki bütün kötülükler başkası için var ve benim başıma hiç kötü birşey gelemeyecek gibi o kadar huzurlu ve güzel bir gençliğim oldu. Evlenirkende yine sanki o ilk günkü heyecanım hiç geçmeyecek sanki gelinlik giydiğim o günün mutluluğu bir ömür beni bırakamayacak gibi bir hisle yaşıyordum.

Ama kader diğer yüzünü evliliğimden kısa sire sonra göstermeye başladı. Eşim Türk değildi bir İngiliz vatandaşıydı ve madde bağımlısı olduğunu evlendikten sonra öğrendim. Aslında flört döneminde bazı anormal durumlar olduğunu seziyordum ama ardından madde bağımlılığı çıkacağını aklıma bile getirmezdim. Zaten öğrendiğim gün hayatımın en zor ve en kötü günüydü. Ne yapacağımı bilemedim aileme anlattım. Bir dahada evime dönmedim.

Kısa süre sonrada boşandık zaten. İnsanları o kadar yanlış tanıdığımı anladım ki içimde insanlara karşı inanılmaz bir güvensizlik oluştu. Bu güven sorununu hala tam olarak aşmış değilim. İzmir benim için çok özel bir yer ve geldiğim zaman özel anlar yaşamayı çok istiyorum. Bu yüzden güven verebilecek 40 yaş civarında seviyeli bir erkekle tanışmak için buradayım. Ben 35 yaşımdayım. Kova burcuyum. Duygusal ve iyi niyetli biriyim. Güvenilir birini bulursam uzun süreli arkadaşlık düşünüyorum. Eğer herşey yolunda giderse evlilik bile olabilir. Hiçbir şeye kapıları tamamen kapatmıyorum. Zaman ne getirecek beraber yaşayıp görelim.

💘Merhaba Adım Cemre.26 Yaşımdayım ve Bekarım. Dürüst Biriyle Tanışıp Evlenmek İstiyorum.💘

Selam arkadaşlar. İsmim Cemre ve 36 yaşımdayım. Sizlere Lion şehrinden yazıyorum. Genç güzel ve bekar bir kızım. Burada annem babam küçük kardeşim ve 2 tanede köpeğimizle baraber yaşıyoruz. Aslen Bitlisli’yiz ama ben hayatım boyunca oraya sadece iki kez gittim. Zaten gittiğimde çok küçük olduğum için doğru düzgün hatırlamıyorum bile. Kuşadası’nda evimiz var ve Türkiye’ye geldiğimiz zaman orada kalıyoruz. Aslında Türkiye’yi çok seviyorum ama doğru düzgün vakit geçireceğim bir arkadaşım olmadığı ve çok sıkıldığım için geldiğim zaman çok fazla kalmak istemiyorum.

Olgun ve karizmatik görünen, gücümü ve varlığını hem kadınına hemde bulunduğu ortamda hissettiren erkeklerden hoşlanıyorum. Çevremde böyle birisi olsaydı emin olabilirsiniz şu an burada olmazdım ve gider ona aşkımı ilan ederdim. Hatta bunu onun yapmasını bile beklemez ben yapardım. Böyle erkelerin Türkiye’de çok fazla olduğunu biliyorum. Bu yüzdende ülkemden biriyle tanışmak ve evlilik yolunda ilerlemek istiyorum. Tanışınca hemen evlilik düşünmüyorum elbette ama en azından o ilk adımı atmak istiyorum. Sürekli erkeklerle flört eden kızlardan değilim.

Sürekli gözü etrafta kızları kesen seviyesiz erkekleri normal arkadaş olarak dahi hayatıma alıp selam bile vermem. Erkek benim için eşine sadık ağır başlı, sözünün eri ve mert olmalıdır. Eğer ciddi seviyeli bir ilişki kurmak gibi bir niyetiniz varsa bana ne kadar ciddi ve güvenilir olduğunuzu hissettirmeli ve göstermelisiniz. Niyetinizin ciddiyetinden ve size olan güvenimi sağlayacak olursanız benim açımdan tanışıp birbirimizi daha iyi tanımamız için bir sorun bir engel yok. Ege tarafında yaşayan seviyeli erkeklerin mesajını bekliyorum.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/paris-bayan-arkadas/,

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*