Pendik Bayan Arkadaş

Pendik Güvenilir Ciddi Erkek Arkadaş Arıyorum.

Selam beyler, ismim Yaprak. İstanbul Pendik’te ailemle birlikte yaşıyorum. Mutsuz ve yalnız olduğum için ciddi seviyeli biriyle arkadaş olmak istiyorum. Şimdiye kadar erkeklere hep güvendim ve inandım. Erkeklerin bana olan iltifatlarına, bana söyledikleri güzel sözlere karşı duygularıma hakim olamadım ama kurduğum her arkadaşlığın sonrasında anladım ki erkekler bu konuda çokta samimi değiller. Bana söylenen güzel sözlere her zaman karşılık vermeye çalıştım. Ama hep zarar gören üzülen ben oldum. Artık üzülmeye katlanacak halim kalmadı, daha fazla üzülmemek için gerçekten samimi olan kız arkadaşını üzmemek için elimden geleni yapabilecek birini tanımak istiyorum.

Belki çok uzun zaman yalnızlığa mahkum kalacağım ama bundan sonra asla kimsenin samimiyetsiz güzel sözlerine kanmak istemiyorum. Kuracağım bu son arkadaşlıkta gerçekten mutlu olarak uzun sürecek bir birliktelik planlıyorum. Bu yüzdende seçici olmaya kararlıyım. İstanbul Pendik’te bir mobilya mağazasında müşteri temsilcisi olarak çalışıyorum. Biraz yorucu ve stresli bir işim var insanlarla uğraşmak onları bir şeylere ikna etmeye çalışmak bir yerden sonra hem psikolojik olarak hemde fiziki olarak çok yoruyor beni. Belki bu yorgunluğumu güzel bir arkadaşlıkla unutup hem bedenimi hem ruhunu biraz dinlendirebilirim. Şimdiye kadar erkek arkadaşım olacağı zaman hep yakışıklı olmasına fiziğinin düzgün olmasına özen gösterdim ama artık bunların beni mutlu etmediğini anladım.

Tabi her şeye rağmen erkek arkadaşımın yinede yakışıklı olmasını isterim ama sırf yakışıklı diyede hiçbir erkeğin arkadaşlık isteğine olumlu yanıt veremem. Artık sadece ahlaklı samimi ve dürüst olmasına özen gösteriyorum. Samimi olmayan hiçbir erkekle arkadaşlık kurmamaya kendime söz verdim. Bu sözümünde arkasında durmak için kararlıyım. Aslında bir erkeğin bir kadınla mutlu olabilmesi uzun süreli bir arkadaşlık kurabilmesi bu kadar zor olmaması gerekir ama nerede hata yapıyorum çok emin değilim. Ama bundan sonraki ilişkilerimde duygularıma biraz hakim olarak tam anlamıyla emin olmadıktan sonra bir arkadaşla başlamak istemiyorum. İstanbul Pendik’ten ciddi ve samimi arkadaş arayan beyler yazabilirler.

Pendik Arkadaş Arayan Dul Bayan Numaraları

Pendik arkadaş arayan 40 yaş üstü dul bayanların telefon numaraları. Pendik 50 yaş üstü sohbet arkadaşı arayan bayanların WhatsApp numaraları. Pendik arkadaş arayan genç bayan numaraları. Pendik seviyeli arkadaş arayan yalnız bayanların telefon numaraları. Pendik olgun erkek arkadaş arayan bayanların cep telefonu numaraları. Pendik arkadaş arayan Suriyeli yalnız bayanların cep telefonu numaraları.

İsmim Ayşe. Pendik’ten Olgun Erkekle Tanışmak İstiyorum.

Merhaba, ismim Ayşe. İstanbul Pendik’teyim ve 41 yaşındayım. Tıpkı benim gibi yalnız kalmış ve mutluluğu özleyen olgun seviyeli bir erkekle tanışarak beraber mutlu günler yaşamayı diliyorum. Pendik’te 8 yaşındaki oğlumla birlikte yaşıyorum. Yaklaşık 3 yıldır dul ve yalnızım. Sarışın, bakımlı ve çalışan bir bayanım. Evlendikten sonra sadece kısa bir süre mutlu bir aile olabildik, büyük bir kısmında ise mutlu olamadım. Çünkü neredeyse her gün eşimle kavga ediyor ve tartışıyorduk. Bu kavgaların ve tartışmaların şiddeti her geçen gün biraz daha artıyordu. Ayrıldığım için hiç pişman değilim ama tek üzüntüm oğlumun düzgün bir aile ortamında büyüyemesi.

Babası zaten evliykende ilgilenmiyordu boşandıktan sonrada bir oğlum var diyerek hiç ilgi göstermedi. Sadece oğlumun bu durumu için üzülüyorum. Şimdiye kadar oğluma daha iyi bakabilmek onu mutlu edebilmek ve ona daha iyi bir yaşam sağlamak için elinden gelen her şeyi yaptım. Bundan sonrada bu mücadeleyi tek başıma vereceğimi biliyorum, ancak kalbim boş ve hayatımda farklı bir anlamı olacak erkek arkadaşım olmayınca kendimi güçsüz hissediyorum. Samimi biriyle arkadaşlık kurmaya ve onun bana biraz moral vermesine çok ihtiyacım var. Hiç kimseye karışmadan kötü insanlardan uzak durarak oğlumla iki kişilik bu küçük dünyamda mutlu ve huzurlu olmaya çalışıyorum ama tabi hem insan olarak hem bir kadın olarak benimde duygularım var.

Yaşamak istediğim hayallerim var. Kurduğum hayalleri birlikte yaşayabilmek için düzgün ahlaklı temiz kalpli bana ve oğluma zararı dokunmayacak biriyle tanışmayı istiyorum. Oğlum büyüyene kadar evlilik yapmayı istemiyorum çünkü üvey babanın yanında büyümeyi hiçbir çocuk istemez oğluma istemediği bir şeyi hiçbir zaman asla yaşatmam. Ben hayatını oğluna adamış bir kadınım ama kendi mutluluğumuda biraz olsun düşünmek zorundayım. Bu yüzden Pendik’te yaşayan benim yaşlarımda ve benim gibi yalnız kalmış seviyeli bir erkekle tanışmak istiyorum. Söylediklerim size bir anlam ifade ediyorsa ve uyumlu olabileceğinizi düşünüyorsanız bana yazabilirsiniz.

Selam. 34 Yaşımdayım. Pendik’ten Evlilik İçin Arkadaşlık İstiyorum.

Herkese selam arkadaşlar. İsmim Büşra 34 yaşındayım İstanbul Pendik’te yaşıyorum. Çalışan bir kadın daha önce bir kez nişanlandım ama evlilik yapmadan ayrıldım. Şimdi ise buradan evlenmeyi düşünebileceğim biriyle tanışmayı istiyorum. Bana evliliği düşündüren şey bunu istememin en büyük sebebi anne olmak ve kendi ailemi kurma hissiyatı. Bunu o kadar çok istiyorum ki sizlere bunu kelimelerle ifade edemem. Çok güzel çok iyi bir anne olabileceğime inancım tam. Bu yüzden ruhen evliliğe tam anlamıyla hazırım diyebilirim. Eğer sizlerde benim gibi aile olmayı ve çocuk sahibi olmayı istiyorsanız dürüst ve düzenli bir hayatınız varsa tanışabiliriz.

Gördüğüm kadarıyla erkeklerin birçoğu evlilikten kaçıyor belki birazda haklı olabilirler ama bundan sonsuza kadar kaçamayız. Ben kendi adıma artık evlilik yaşamın geldiğini düşünüyorum, hatta evlilik için belkide en doğru zamandayım. Bu kadar istekliyken evliliğe karşı düzgün biriyle tanışamazsam bu beni psikolojik olarak yıpratacaktır. Çok istediğim hayalini kurduğum şeyleri elde edemeyince moralim çok bozuluyor ve çok üzülüyorum. Evlilik gibi anlamlı ve muhteşem bir konuda hayal kırıklığına uğramayı asla istemem. Bütün kadınların hayalidir beyaz gelinlik giymek ve aile olabilmek. Tabi bu benimde en büyük hayallerimden biri. İstanbul Pendik’te ailemle birlikteyim ailemi çok severim ve birbirimize çok bağlıyızdır. Sevgi dolu bir ailem var.

Birbirimize hiçbir zaman saygısızlık yapmayız ben ve ailem çok seviyeli kültürlü ve okumuş bir aileyiz. Benim yanıma ve aileme yakışacak birbirimizi sevip karşılıklı saygı duyabileceğimiz düzgün birini istiyorum. Ailemin karşısına çıkardığım zaman beni mahcup etmemesi gerekir. Aynı şekilde bende tanışacağım erkeğin ailesin karşısına çıktığım zaman eşim olacak erkeğin onurunu ve gururunu gözeterek sevgi ve saygımı asla eksik etmem. Karşılıklı olarak birbirimizi ailelerimizi gözettiğimiz sürece birbirimize sevgi ve saygımızı her zaman gösterdiğimiz sürece hiçbir sorun yaşamadan mutlu bir evlilik kurabiliriz. Benim gibi düşünen Pendik’te yaşayan evlilik amaçlı tanışmak isteyen varsa bana yazsın görüşelim.

Anahtar Kelimeler:

https://islamisayfalar com/pendik-bayan-arkadas/,https://islamisayfalar com/konu/pendik-olgun-bayan-telefon-numaralari/,

3 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*