Pursaklar Bayan Arkadaş

Selam.35 Yaşımdayım. Pursaklar’dan Erkek Arkadaş Arıyorum.

Merhaba, ismim Deniz. Ankara Pursaklar’da yaşıyorum ve 35 yaşındayım. 35 ve 40 yaşları arasında güvenebileceğim arkadaşlık yapabileceğim birini arıyorum. Bu yaşıma kadar aşk hayatım biraz hareketli geçt, bir kez evlilik yaptım ve bir kezde evliliğin kıyısından döndüm. İlk evliliğimden ayrıldıktan sonra uzun bir süre bekar kaldım. Sonra tanıştığım birisiyle iyi bir arkadaşlık, uyumlu bir aşk yaşadıktan sonra rvlenme kararı almıştık. Ancak yaşadığımız bazı sıkıntılar nedeniyle bu evlilik gerçekleşmedi. Hem maddi hemde ailevi sorunlar bu evliliğin maalesef gerçekleşmesine engel oldu. Aslında buna çok üzülmüyorum belkide böylesi daha hayırlı olmuştur.

Zaten en güzel günlerimi arkadaşken yaşamıştık. Bazen yeniden evlenmeyi düşünsemde çoğu zaman evlilikten uzak duruyorum ve kaçıyorum. Evlilik çok fazla sorumluluk gerektiriyor ve bu kadar sorumluluk bazen bana fazla geliyor. O sorumluluğu almaktan kaçıyorum çoğu zaman. Bu yüzden arkadaş olmayı ve ilişkimiz devam ettiği sürece arkadaş kalmayı tercih ediyorum, hatta ilişkim bitse dahi eğer bana sıkıntı vermiyorsa arkadaş kalmayı tercih ediyorum. Daha önce duygusal birliktelik yaşayıpta aramızdaki aşk bittikten sonra sosyal arkadaşlığa devam ettiğim erkekler oldu. Ancak bazıları ayrıldıktan sonra beni rahatsız etmeye devam ettiği için onlarla ilişkimi tamamen kopardım. Rahatsızlık verenler ve huzurumu kaçıran kim olursa olsun onunla arkadaşlığa devam edemem. Pursaklar’da özel bir hastanede çalışıyorum, çalışma ortamını çok sevmiyorum ama yinede mesleğim olduğu için devam etmek zorundayım.

Aslen Ordulu’yum ama ailem buraya geldiğinde ben daha çok küçük bir çocukmuşum. Çocukluğum, gençlik yıllarım burada geçti, şu an olgun bir kadınım ve Pursaklar’da yaşayan güvenilir bir arkadaşa ihtiyaç duyuyorum. Hayatımda sorun istemediğim için sadece sorunsuz kişilerle arkadaşlık etmeyi tercih ediyorum. Bu yüzdende arkadaşlarımın sayısı oldukça az. Tabi aşk hayatımdada kalbimin sahibi olacak erkeğin sorunsuz olmasını isterim. Küçük problemler hepimizin hayatında var ama huzurumu kaçıracak kadar sorunlu kişilerdende uzak duruyorum. Eğer 35 yaş ve üzerindeyseniz kendinize güveniyorsanız banada güven verebileceğinize inanıyorsanız bana yazarsanız tanışmayı isterim.

Pursaklar Dul Bayan Numaraları ve Whatsapp Sohbet

Pursaklar erkek arkadaş arayan dul bayanların cep telefon numaraları. Pursaklar olgun erkek arkadaş arayan bayanlarla WhatsApp sohbet. Pursaklar ücretsiz sohbet ve arkadaşlık siteleri. Pursaklar uygun erkek arkadaş arayan genç bayan numaraları ve WhatsApp sohbet. fırsatlar genç ve dul bayanların WhatsApp sohbet grupları. Pursaklar 2022 olgun bayan arkadaş ilanları. Pursaklar evlilik siteleri ve ücretsiz evlilik ilanları. Pursaklar evlenmek isteyen bayanların telefon numaraları.

İsmim Bahar. Pursaklar’dan Elit Olgun Erkek Arıyorum.

Merhaba ismim Bahar Ankara Pursaklar’da ailemle beraber yaşıyorum. Ailem çoğu zaman yurt dışında olduğu için burada genellikle kız kardeşimle beraber kalıyorum. Ailem sadece yaz aylarında burada oluyor. Onun dışında kardeşimle beraber yalnız yaşıyoruz. Ben 29 yaşındayım ve yalnızlığı sevmediğim için buradan elit bir beyefendi ile tanışarak arkadaş olmayı diliyorum. Kamuda çalışan esmer genç ve güzel bir kadınım ama hayatımda aşk ve heyecan olmadığı için kendimi hiç mutlu hissetmiyorum. Bu mutsuzluğumun son bulması hayatıma heyecan katabilmek için bu ilanı yazmak istedim.

Benimle arkadaş olmak isteyecek erkeklerin mutlaka elit biri karaktere sahip olması ve bana zarar vermeyecek iyi kalpli birisi olması gerekir. Çünkü zaten ailem çoğu zaman burada olmadığı için bir sıkıntı yaşadığımda beni koruyup kollayacak hiç kimsem yok. Derdimi paylaşıp içimi dökebileceğim sadece kız kardeşim var ama tabi onada duygularımı hislerimi bir yere kadar anlatabiliyorum. Ben her şeyimi paylaşabileceğim samimi elit bir erkekle tanışmak istiyorum. Sohbet ve arkadaşlık sitelerinde vakit geçiriyorum ama sosyal medya kullanmıyorum, çünkü sosyal medya kullandığımda daha önce bazı sıkıntılar yaşadım bu yüzden arkadaşlık kurabileceğim kişiyle sadece telefon ya da WhatsApp’ta sohbet ederek arkadaşlığımı ilerletmek isterim.

Çok seçici bir kadın olduğum için aşk hayatımda çok fazla erkek arkadaşım olmadı, sadece ciddi anlamda bir ya da iki kişi hayatıma girebildi. Arkadaşlık sitesinden konuştuklarım oldu ama onlarla arkadaşlığım reel olmadığı için hayatımda yer aldılar diyemem. Yalnızlığı aslında hiç sevmiyorum. Bu yüzdende arkadaş olduğum kişilerle uzun süreli arkadaşlık kurmayı istiyorum, kısa süreli aşklar ve arkadaşlıklar benim yapıma uygun değil. Siyah ve deri tarzı giyim tercih ediyorum, oldukça bakımlıyımdır ve her zaman şık ve güzel görünmeye çalışırım. Güzelliğime hemde karakterime son derece güvenirim. Elit kişiliğine ve karakterine güvenen Pursaklar’da yaşayan olgun beyler yazabilirler.

36 Yaşımdayım. Bekarım. Pursaklar’dan Evlilik İçin Bayan Arkadaş Arıyorum.

Merhaba ismim Oğuzhan, 36 yaşındayım ve Ankara Pursaklar’da memur olarak çalışıyorum. Daha önce bir evlilik yaptım ve ayrıldım, çocuğum yok. Yalnız bir erkeğim aslen Adana’lıyım ama çok uzun zamandır Ankara Pursaklar’da yaşıyorum. Pursaklara ilk geldiğim zamanlarda tanıştığım bir bayanla evlilik yapmıştım ve bu evlilik 2 yıl kadar sürmüştü, sonrasında anlaşamadığımız için ayrıldık. Evlilik çok fazla sorumluluk gerektiriyor, bazen bu sorumluluklar insanı maddi manevi yorabiliyor. Bütün bunların üzerine birde ailevi problemler eklenince hayat gerçekten evlilikte bazen çekilmez olabiliyor. Ben gezmeyi eğlenmeyi ve hareketli yaşamayı sevdiğim için uzun bir süre tekrardan evlilik düşünmüyorum.

Sadece arkadaş bulabilmek için buradayım iyi anlaşabileceğim kafa dengi genç ve güzel bir hanımefendi ile tanışarak uzun süreli bir arkadaşlık yapmak istiyorum. Evlilik hayatımda ilk eşimle çok fazla uyumlu değilim, evlenmeden önce beraber her şeyi yapıyor ve iyi vakit geçiriyorduk ancak evlendikten sonra benim hareketli ve eğlenceli yaşamak isteğim eşime biraz ters geldi. O daha çok her şeyi evinin içerisinde yaşamayı isteyen bir kadındı o yüzden anlaşmazdığımız her geçen gün dahada arttı. Bunun dışında ciddi bir sorunumuz olmadığı için medeni bir şekilde sorun yaşamadan ayrıldık. Arkadaşlık sitesinde erkek arkadaş arayan bayanların yaşadığı tereddütleri anlayabiliyorum, yaşadıkları güven sorunları a hak veriyorum.

Malesef biz erkekler olarak kadınlara çok fazla güven veremedik şimdiye kadar. Ben kendi adıma hiçbir kadına zarar vermedim şimdiye kadar o karakterde birisi değilim ancak tabiki benim hiç kimseye asla zarar veremeyeceğimi tanışacağım kişinin hissetmesi ve o güveni bende görmesi gerekir. O güveni bende hissetmezditen sonra zaten arkadaş olmayı bende istemem. Benim için kadının bana güvenmesi her şeyden çok daha önemlidir. Eğer hoşlandığım bayan karşısında bir şans bulabilirsem kendimi ifade etmek için zaten bana güvenecektir. Bu konuda ben kendime güvenen bir erkeğim. Pursaklar’da yaşayan yaş olarak benden daha genç samimiyete ve güvene değer veren güzel bir hanımefendi ile tanışmayı istiyorum. Uyumlu olabileceğimizi inanan bayanların mesajını bekliyorum.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*