Reel Erkek Arayan Bayanlar

Yayınlanma : Güncelleme : Kasım 7, 2022
0
340

Öğrenciyim, Reel Olgun Sevgili Arıyorum.

İsmim Kübra, öğrenciyim ve İstanbul’da yaşıyorum. Aslen Edirneli’yim, buraya bir yıl önce geldim ve şu an üniversite 2. sınıf öğrencisiyim. Esmer güzel kendi halinde mutlu olmaya çalışan biriyim. Öğrencilik hayatım öncesinde ciddi anlamda sevgilim diyebileceğim reel olarak aşk yaşadığım birisi hiç olmadı. Kendi içimde duygusal anlamda etkilendiğim kişiler olmuştu fakat onlar benden yaş olarak çok ileri olduğu için duygularımı o kişiye açamadım. İstanbul’a geldikten sonra benim gibi öğrenci olan bir erkek arkadaşın oldu fakat onunlada aradığım mutluluğu yaşayamadım. İstanbul’a ilk olarak öğrenci olarak geldim daha önce hiç gelmemiştim ve gerçekten burayı çok sevdim ama yalnız olmayı artık hazmedemiyorum.

Neredeyse tüm arkadaşlarımın sevgili olduğu erkek arkadaşları var sanki onlardan eksiğim varmış ya da çirkin bir kadınmışım gibi böyle yalnız takılmak artık canımı sıkıyor. Erkek arkadaşa ihtiyacım olduğunu söylemek ve bu arkadaşlık ilanını yazmak benim için sorun değil. Çünkü ben her zaman içimdeki hissettiğim şeyleri söyleyebilen özgüveni yüksek biriyim bir erkeğe ihtiyacın varsa bunu rahatlıkla söylerim ve bundan rahatsızlık duymam. Bana olgun tecrübeli anlayışlı ve sabırlı bir erkek arkadaş gerekiyor. Sabırsız davranacak birini istemiyorum.

♥ Selam İsmim Melek , 25 Yaşındayım Sevgilim Yok Sıkılıyorum Müsaitsen Ara Konuşalım. Her Türlü Sohbete Varım Tıkla Ara Beni.! ♥.  003225889363

Çünkü ben ilk defa doğru düzgün bir ilişki yaşayacak olan bir kadınım ve daha önce olgun bir erkek elimi tutmadı ya da bir erkek bana beni ne kadar çok sevdiğini hiç söylemedi. Bu tarz şeyleri tanışacağım kişiyle ilk defa yaşayacağım. Bu yüzden biraz anlayışlı ve sabırlı birisinin olması gerekiyor. Sabırsız davranarak beni bunaltan bir erkek ne kadar yakışıklı olursa olsun öyle birinden çok çabuk uzaklaşırım. Bazı şeyleri zamana bırakmasını bilmeliyiz her şey yerinde ve zamanında yaşandığı zaman daha güzel olur. Yerini ve zamanını kendi belirlemek isteyen erkek arkadaş istemiyorum. Ben İstanbul Beşiktaş’tayım. 30 yaş civarındaki olgun ve özgür bir erkekle tanışmak istiyorum.

Reel Sevgili Arayan Bayanların Telefon Numaraları ve Sohbet

Aşk ve sevgi sosyal hayatımızda olduğu zaman çok daha tatmin edici güzel ve eğlencelidir. Aşkı ve sevgiyi sadece sanal ortamda yaşamak duygularımızı ve hislerimizi sadece bir süre tatmin edebilir sonrasında ise gerçekten dokunup hissedebileceğimiz bir arkadaşlık yaşamak isteriz. Sanal ortamdaki ve arkadaşlık sitelerindeki tanışmalarda bu süreç biraz uzayabilir. Çünkü özellikle kadınlar sanal ortamdan sohbet ettiği erkeği tam anlamıyla tanıdıktan sonra ilişkilerini sosyal hayata aktarmak ve gerçek bir ilişki yaşamak isterler. Bu sayfamızda İstanbul İzmir ve Adana illerimizden arkadaşlık ilanı veren gerçek reel bir ilişki ve arkadaşlık yaşamak isteyen genç bayanların arkadaşlık ilanlarını görebilirsiniz. Eğer kendinize gerçekten güzel bir bayan arkadaş arıyor ve reel bir arkadaşlık hayal ediyorsanız sayfamızdaki ilanlara yorum bölümünden mesajınızı iletebilirsiniz.

25 Yaşımdayım. Reel Ciddi Sevgili Arıyorum.

İsmim Buse, 25 yaşındayım ve İzmir’de yaşayan genç bir bayanım. Bir süre sohbet ettikten sonra reel arkadaşlık kurabileceğim ciddi birini tanımaya çalışıyorum. Kendi içine kapanık biriyim sadece birlikte kaldığım ev arkadaşımla birlikte vakit geçiriyorum. Onun dışında sohbet edip vakit geçirebileceğim kimse yok. Ben yetiştirmeyi vurduğumda büyüdüm ve sonrasında bir hastanede işe başladım. Sanırım geçmişte yaşadığım olaylar nedeniyle insanlara karşı en ufak bir güvenim yok. Güven sorunu yaşadığım içinde hiçbir erkekle arkadaşlık kuramadım.

Hastanede işe başladıktan sonra benimle arkadaş olmaya çalışan çok erkek çıktı karşıma, birçoğu ya evliydi ya dürüst değildi ya da beni etkileyemedi. Sahiplenme duygusu olan samimi dürüst biriyle reel bir arkadaştık yaşamayı çok istiyorum. Ev dışında vakit geçirdiğim ya da geçirmek istediğim bir yer yok. Bazen evde durmaktanda sıkılıyorum. Birçok genç kız gibi bende kendi ortamımı kurup gezip eğlenmek istediğim zamanlarda oluyor ancak bunuda tabi ki sadece güvenebildiğim biriyle yapabilirim. Benimle tanışmak isteyen kişiler lütfen sadece İzmirli olanlar yazsınlar ve reel bir arkadaşlık için bir kadının aradığı dürüstlük sadakat gibi özellikleri olan karakterli kişiler yazsınlar.

Adım Selinay. Güvenilir Reel Erkek Arkadaş Arıyorum.

Adana’da yaşıyorum, 24 yaşındayım ve üniversite son sınıf öğrencisiyim. İsmim Selinay ama arkadaşlarımın bana sadece Selin demesini tercih ediyorum. Üniversite hayatım boyunca aşk hayatımda çok güzel mutlu günler yaşadığımı maalesef söyleyemem. Hayatımın en güzel yılları olacağını düşündüğüm üniversite yıllarında eğer gerçekten beni duygusal anlamda tatmin edebilecek, iyi ki yaşadım diyebileceğim bir ilişkim olmadıysa, sanırım ben gerçek mutluluğu hiç tanıyamamış bir kadınım. Artık farklı bir şeyler yaşamak istediğim için tanışacağım kişiyide farklı bir yoldan tanımak isterim. İlk defa internet ortamından biriyle tanışacağım.

Daha öncede birkaç defa sohbet sitelerinde falan bulundum ancak bu ortamları çok iyi bilmiyorum. İlk defa internet ortamından bir arkadaş bulabilmek için bu kadar ciddi ve kararlıyım. En azından Adana’daki son yılımı olsun hayallerimdeki gibi yaşamayı istiyorum. Arkadaş olabilmek için çok fazla kriterim yok aslında sadece bana güven veren birisi olsun ve birlikteyken güzel vakit geçirebilelim ve kendisinden sıkılmayacağım bir erkek arkadaşım olsun başka biri beklentim yok. Eğer düzgün biriyseniz ve bahsettiğim bu iki özellik sizde varsa yani bana güven verebiliyorsanız ve eğlenceli biriyseniz arkadaş olabiliriz. Yaşınız eğitim durumunuz maddi imkanlarınız benim için bunların hiçbiri önemi yok.

Aslen Bingöllü olduğum için ve burada yalnız olduğun için özgürce istediğim gibi yaşayabiliyorum. Eğer benim gibi genç ve rahat biriyle arkadaşlık kurmak istiyorsanız ben bunu hazırım. Sizde kendinizi böyle bir arkadaşlığa hazır hissediyorsanız ve kendinize güveniyorsanız tanışıp bir süre buradan sohbet edebiliriz. Kesinlikle sanal bir arkadaşlık istemiyorum. Tanışacağım kişinin reel olarak hayatımda olmasını istediğim için sadece Adana’da yaşayan birini arıyorum. Sadece Adana merkezden olan ciddi kişilerin mesajını beklerim. İstediğim her an ve her gün görüşebileceğim birini aradığım için ilçelerden olan kişilerinde yazmasını istemiyorum. Lütfen reel arkadaşlık isteği ciddi kişiler yazsınlar.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here