Rize Arkadaşlık Sitesi Ücretsiz

Adım Serap. 37 Yaş Dulum. Güvenilir Olgun Sevgilim Olsun İstiyorum.

Merhaba beyler nasılsınız ismim Serap, sarışın çekici bir kadının ve yaş fark etmeksizin güvenilir biriyle beraber olmak istiyorum. Kısa süren bir evlilikten sonra dul ve özgür bir kadın oldum. Dikkat çekmeyi ilgi görmeyi dikkatlerin bende olmasını ve başkaları tarafından beğenilmeyi seviyorum. Zaten bunu her kadın sever ama beğenilmek kendime olan güvenimi arttırıyor. Yanındaki erkeğin beni kıskanması beni mutlu eder ama tabi bununda bir sınırı olması gerekir. Sınır koymayı bilmeyen duracağı yeri kestiremeyen erkeklerle arkadaşlık kursam bile çok uzun süreceğini zannetmiyorum.

Bu yüzden benimle beraber olan erkeğin davranışlarına ve nerede duracağını dikkat etmesi gerekir. Hepimizin geçmişte yaşadığı kötü günler ve kötü anıları vardır. Benimde yaşadığım çok kötü zamanlar oldu ama ben güçlü bir kadınım ve bunların üstesinden gelmeyi başardım. Artık hiç kimsenin benim hakkımda ne düşündüğü umurumda değil. Ben sadece kendime odaklı yaşıyorum ve hayallerimi gerçekleştirerek mutlu olmaya çalışıyorum. Güven benim için her şeyden önce gelir. Eğer bir erkeğe güvenmiyorsam hiçbir şekilde benim hayatıma dahil olmasına izin vermem. Eğer bu erkek bana güven vermeyi başarmışsa o erkeğede hiçbir şekilde sınır koymayı sevmem.

Çünkü ben hiçbir konuda sınırları sevmem ve sınır tanımam. Tıpkı benim gibi sınır tanımayan olgun tavırlı bir erkek erkek arıyorum. Böyle biriyle normal hayatta karşılaşmış olsaydım zaten buraya ilan vermezdim. Çocuğum yok ve Rize şehir merkezinde yalnız yaşıyorum. Çalışan bir kadınım ama ne iş yaptığımı burada söylemeyi uygun bulmadığım için şimdilik bu bende kalsın. Güveneceğim biri karşıma çıkarsa illaki bunu onunla paylaşırım. Her kadın gibi yalandan nefret ederim yalan söyleyen erkeklede hiçbir şekilde birlikte olmam ve ona kinci bir şans vermem. Rizeli beyler sarışın bir hatunla tanışmak isterseniz mesajla ulaşın bana.

İsmim Menekşe. 29 Yaşımdayım. Arkadaş Arıyorum.

Merhaba 29 yaşındayım ve Rize’de yaşıyorum bekarım ve hiç evlenmemiş sarışın bir bayanım. Son zamanlarda kendimi çok yalnız hissettiğim için hayatıma renk ve heyecan katacak kaliteli dürüst birini arıyorum. Daha önce bir hastanede kamu personeli olarak çalışıyordum ama kısa süre önce istifa edip ayrıldım. Bunun nedenlerini burada anlatmama gerek yok sanırım ama hayatım hakkında bilmenizi istediğim şeyleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Bir süre çalışmak istemiyorum. Çünkü biraz kafamı dinlemem gerekiyor. Daha sonra özel sektörde gerçekleştirmek istediğim bazı projelerim var.

Kendi işimi yaparak hayatımı kazanmak istiyorum. Bu zamana kadar hayatıma çok fazla erkek girmedi ama birkaç kişiden daha önce hoşlandığım zamanlar oldu. Ben birinden hoşlanırsam onun benden hoşlanmasını beklemem ve gidip ona duygularımı açabilirim. Kadınlık gururuma takılıp platonik bir aşk yaşamak istemem. Neden arkadaşlık ilanı vermek istediğimi belki aranızda merak edenler olabilir. Bunun nedeni daha önce internet sitelerinde tanıştığım ve beni çok mutlu eden birisi olmuştu hayatımda. Gerçekten benim hayatıma hem renk katmıştı hem de bana çok değer vermişti ama onu bir şekilde kaybettim.

Şu an hayatımda yok ve ben aynı heyecanı yeniden yaşayabilmek umuduyla buraya ilan vermeye karar verdim. Bunun tek nedeni budur. Aslında çok iyi birisiydi ve beni çok mutlu ediyordu ama onun hayatındaki bazı sorunlar bana vakit ayırmasını engel oluyordu. Daha önce evlenmiş ve boşanmış birisiydi eski eşi ona dönmek isteyince çocukları için beni bırakıp ona dönmek zorunda kaldı. Bu beni üzmedi çünkü o aile benim mutluluğundan daha önemliydi. Onun olmak istediğini söyleseydim belki beni bırakmazdı ama onun gitmesini sağlayarak en doğrusunu yaptığını düşünüyorum. Umarım burada benim kadar düşünceli ve anlayışlı iyi niyetli iyi kalpli bir erkek çıkar karşıma.

Selam. Nurgül Ben. Evlenmek İçin Olgun Erkek Arıyorum.

Rize’den Nurgül ben, 41 yaşındayım daha önce iki evlilik yaptım, birisi uzun birisi kısa sürdü. Şu an dul ve yalnız bir kadınım ilk evliliğimi yok sayıyorum. Çünkü çok kısa sürdü. Sadece birkaç ay evli kalabildik, ikinci evliliğim daha uzun sürdü ama eğer ben idare etmeseydim o evlilikte fazla uzun sürmezdi. Kötü alışkanlıkları olan birisiyle evlendim hata yaptığımı evlendikten kısa süre sonra anlamış oldum. Yani evlenince belki toparlar bana olan sevgisi kötü alışkanlıklarının üzerine çıkar ve düzelir diye tahmin ediyordum ama benim düşündüğüm gibi olmadı hiçbir şey. Bundan 5 yıl kadar önce ikinci evliliğim sona erdi.

Her iki evliliktende çocuğum olmadı, aslında çocuğum olmasını istemiştim ama belkide tıbbi bir sorundan dolayı olmadı bunun araştırmasını hiç yapmadım. Öyle bir sorunumda olabilir. Son kez bir evlilik yapmak istiyorum ve hayatımın sonuna kadar süreceğine inandığım bir evlilik olsun istiyorum, üçüncü kez boşanmak ve yeniden dul kalmak istemem. Böyle bir şey olursa artık insanların bana olan bakışının değişeceğini düşünüyorum. Çalışan bir kadınım, her sabah erken kalkarım duş aldıktan sonra kahve içmeyi çok severim. Kahvaltı yapmıyorum, spor yapmayıda severim ama buna çok fazla vaktim olmuyor.

Antika arabalara karşı özel bir ilgim var bunların dışında hobi olarak yaptığım çok fazla bir şey yok. Denizi ve yüzmeyi çok severim. Deniz Bana her zaman huzur verir. Bu yüzden canım sıkıldığında kendini yalnız hissettiğimde huzur bulmak için her zaman sahiller bana kucak açar ama artık sahillerin değil gerçek güvenilir seviyeli bir erkeğin bana kucak açmasını ve birlikte bir aile olabilmeyi umut ediyorum. Zaten bu yüzden buradayım. Umarım umutlarım daha fazla yeşerir ve güzel bir aile olmayı birlikte başarabiliriz. Niyeti ciddi olan evlilik bahanesiyle kadınlara yaklaşmaya çalışmayacak kadar karakteri düzgün kişiler yazsın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*