Rize Dul Bayanlar

Merhaba,Rize’den Genç Erkek Arkadaş Arıyorum. 

Herkese merhaba ismim Sema ve 47 yaşımdayım. Kısa boylu ve balık etli biriyim. Abartılır aykırı  makyaj severim. Gerçi ben herşeyin aykırı ve marjinal olanını seviyorum. Taşıma rağmen vücudumun ve ruhumun yaşıma göre  diri ve çekici olduğunu düşünüyorum. Bu şekilde görünmek için az çaba harcamıyorum tabiki. Hiç  birşey durduk yerde kendiliğinden olmuyor. Formumu korumak için spor yapmak, alkol ve sigaradan uzak durmanın yanında psikojime dahi dikkat ederim ve fazla kafama takmam sorunları. Evlenmeden önce sakin ve sessiz biriydim ama evlendikten bir süre sonra herşey daha da tekdüze ve sıkıcı olmaya başladı. Her geçen gün farklı birşeyler yapma arzusu artmaya başladı bende. Nasıl bu hale geldim neden farklı sıradışı şeyler yapma konusunda içimde  böyle bir istek oluştu anlatamam ama normal bir insanın hayallerini fazlasıyla zorlayacak, bu kadar da olmaz dedirtecek ne varsa yapmak geliyor içimden. Sanki ruhum o zaman huzur bulacak gibi hissediyorum. Hayatta iki oğlum var biri evli diğeri üniversite okuyor. Yanlız yaşamaya alıştım sanıyorsun ama bazen yanlızlık hissi öyle çöküyor ki yüreğinize alışamadığınızı anlıyorsunuz.

Her hangi bir iş yapmıyorum çünkü sahip okuduklarım bana fazlasıyla yetiyor. Bunun yerine sosyal medya üzerinden yardım kampanyalarına destek oluyor, yardıma muhtaç insanların, çocukların hatta hayvanların dahi ihtiyaçlarını karşılamak için birkaç arkadaşımla beraber elimizden geleni yapıyoruz. Beni en çok mutlu eden de bu zaten. Bir yaşlı teyzenin gözlerindeki mutluluğu bir çocuğun küçücük hayallerine kavuştuğunu görmek beni mutlu ediyor. Bunlarda olmazda hayatın ne anlamı kalır ki. Hayat yemek içmek ve eğlenmekten ibaret değil benim için. Başka sorumluluklarımız, görevlerimiz herşeyden önce insan olmanın bize getirdiği sorumlulukları yerine getirmeliyiz. Gülmek eğlenmek tabiki buna ihtiyacımız var ama, belki benim hepinizden fazla ihtiyacım var ama, bu bizleri sorumluluklarımızdan geriye koymamalı. Benim gibi düşünen, bir tarafında çılgınca istek ve arzular diğer tarafta insanlık adına birşeyler yapmaktan geri durmayacak  ve bana ayak uydurabilecek genç ve dinamik bir erkek istiyorum. 

Rize dul bayanlarla sohbet, Ardeşen sevgili arayan türbanlı ve olgun bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, Çayeli ikinci baharını yaşamak isteyen olgun bay ve bayanlar ile tanışma, Fındıklı  zengin ve dul bayanların telefon numaraları, Kalkandere seviyeli ilişki isteyen olgun ve yanlız bayanlarla tanışma, İkizdere suriyelidul bayanların telefon numaraları, Pazar evlenmek isteyen olgun ve kapalı bayanların whatsapp numaraları, Hemşin evlenmek için sevgili arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet.!

Merhaba Rizeli Olgun Beyler Mesajınızı Bekliyorum.

Merhaba ismim Nagehan. 34 yaşımdayım. Rize merkezde kendime ait evde oğlumla birlikte yaşıyoruz. Kendine özen gösteren bakımlı ve şıklık ve zerafete önem veren bir kadınım. İlişkilerimde burç uyumuna, ten uyumu ve ruh birlikteliğine önem veriyorum. Çünkü zaten bir aşkı veya sevgiyi yaşanabilir yapan, devamlı kılan bu bahsettiğim etkenlerin  uyumu değil midir.Tenimiz birbirini çekmeyecek, dokunmak ve o sıcaklığı hissetmeyi arzulamayacaksak, karakter ve zevklerimiz ters düşecekse, ruhumuz aynı huzuru hissetmeyecekse o ilişkiyi nasıl ve ne şekilde yürütebilir o aşktan nasıl heyecan diyebiliriz ki. O zaman bu birlikteliğin ne anlamı kalır.

Hayatı en doğru şekli ile ailem arkadaşlarım ve aşık olduğum adamla bir bütün halinde yaşamaya çalışırım. Oğlumu ihmal edip kendimi aşka kaptırmam ama aşkımı da en güzel şekilde yaşamak için bir kadın olarak üzerime düşen her ne ise yaparım. Kendimi genel olarak beğenirim ama burnumda küçük bir estetik operasyon gerekiyordu. Bazen eski hali acaba daha mı güzeldi diyorum. Yeni hali hakkında biraz şüphelerim var.

Güzel görünmek ve erkeğimin beni çekici bulması ve beğenmesi benim için önemli. Bana her baktığımda gözleri kamaşsın, her gördüğünde içinde fırtına kopsun, elimi her tuttuğunda bana her dokunduğunda yansın isterim. Bir kadın erkeğine bu hissi yaşatmalı ki, erkekte aynı şeyleri kadına hissettirebilsin. Kadınına sadık olsun ve ona sahip çıksın. Yoksa yanınızda aşık olduğunuz adam değil ancak bir odun  gezdirir, ancak bir kütüğe sarsılırsınız, heyecan ve aşktan uzak. Aşkı tutku ve coşku ile yaşayacak,  yaşatabilecek hayat dolu bir erkek arkadaş istiyorum. Kendine güvenen beyler yazsın.

Selam, Rize’li  Olgun ve Elit Beyleri Bekliyorum.

Merhaba, ismim Züleyha. Rize’de yaşıyorum. 41 yaşında yanlız bir bayanım. İki çocuğum var ama babası ike birlikte kalıyorlar. Bende onları sık görüyorum tabi ama ne yapsam içimdeki boşluğu dolduramıyorum. Bunu ne evlat sevgisi doldurabilir ne de başka bir sevgi. 15 yıllık evlilikten sonra boşanınca ne yalan söyleyim ne kadar rahatladığımın farkına vardım. Evlilik beni ne kadar yormuş ve yıpratmış boşanınca anladım. Sanırım bu saatten sonra da yeniden bir evlilik yapamam. Ama hangi yaşta olursak olalım bir kadın her yaşta sevmek, sevilmek ve değer görmek istiyormuş bunu da anladım.

Sade yaşayan ve kendi halinde biriyim. Çalışan ve ekonomik özgürlüğü olan, maddi olarak erkeğine yük getirmeyen biriyim. Çok fazla sosyal çevrem yok. Fazla kalabalık ortamlarda sevmem. Birkaç  arkadaş ve iki evladım yeter bana. Ama dediğim gibi istiyorum ki elini tutup gezeceğim biri olsun. Üzüldüğümde sarılacağım, ağladığımda gözyaşlarımı silecek adam gibi bir adam olsun hayatımda. Dürüst, yalansız olsun. Öyle yakışıklı olsun falan demiyorum.Bana güzel bakanı ben güzel görürüm. Bana heveslerini giderecek eşya gözüyle bakanda manken olsa çirkinliğini örtemez.

Yani çok fazla birşey değil bekledigim. Sadece insan olmanın gereğini yerine getirecek, anlayışlı, kavga gürültü etmeden huzurlu bir aşk yaşatacak birini istiyorum. Bana yeniden kadınlığımı hatırlatacak biri. Kadını üzmektense kendini üzmeyi göze alabilecek kadar bana değer verecek bir beyefendi aradığım. Rize’de yaşayan olgun ve elit beyler sizde benim gibi yanlızsanız, tanışmak isterim.

1 yorum

  1. 52 yaşında eşinden ayrı bir oğlumla beraberim bir kız bir oğlum daha var bir oğlum evli ve ayrı evde oturuyor kızım üniversitede okuyor ilk senesi yanlızlığımı paylaşacak bekar veya dul bayan arkadaş edinmek istiyorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*