Rize Erkek Arayan Bayanlar

Selam, Rize’den Olgun ve Ciddi Erkek Arıyorum. 

Merhaba, Selin ben Rize’den. 25 yaşımdayım.  Stajyer avukatlık yapıyorum. Bir yandan da yuksek lisans yapmak için hazırlanmam gereken sınavlar var onlara çalışıyorum. Hata sonları ailemle birlikte küçük bir bahçemiz var  oraya gidip zaman geçiriyoruz. Bende uğraş çok yani. Zaman bulursam bazen roman tarzı kitaplarda okurum. Eğitim ve kültür benim için   önemli. Sadece benim değil, hayatıma girecek olan erkeğinde eğitim seviyesi ve kültür  yapısı önemli benim için. Bir erkekle her konuda anlaşmayı beklemiyorum zaten. Her konuda anlaştığım birini ne kadar isterim diye düşünecek olsam, çokta istemem galiba. Yani o şekilde hiç keyifli bir ilişki olacağını sanmıyorum. Bazen birtakım konularda anlaşmazlığa düşmek tartışmak bile gerekir. Her gün gülüp oynayıp eğlenemeyiz. Hayatın başka gerçekleri ve sorumluluk alanlarımız var. Sahip çıkmamız ve korumamız gereken değerler var. Fikir uyuşmazlıkları bazen olmalı ki, erkek ve kadın olarak birbirimize sadece şehvet değil, aynı zamanda fikirlerimizide verebilelim. 

Ben aileme bir söz verdim yıllar önce, lise yıllarımdı sanırım. Onlardan hiçbir şey saklamamak için söz verdim. Bu verdiğim söz beni o kadar rahatlattı ki hayatta. Bu sözü her zaman tuttum ve hiçte pişman olmadım. Ailemin tek kızı benim. Bu ailede prenses ben oluyorum yani, rakibim yok. Bu yüzdende ne varsa olan her şeyi kendime aldım. Ne istediysem oldu. Verdiğim sözden dolayı bir erkek arakadaşım olursa aileme söyledim, hiç saklamadım. Onların istemediği hiç kimse ilede arkadaşlık ermedim. Buradan yani sanal ortamdan ilk kez arkadaşım olacak. İnternette tanıştık demek benim için biraz zor olacak ama olsun. Kurallarla büyümüş  olmaktan dolayı  bazen hayatı pas geçebiliyorum. Asıl heyecan sanal dünyada galiba. Yani umarım pişman olmam. Hayatta her zaman doğruları yapacak değiliz ya. Yanlışlar insanı olgunlaştırır. Benim bikac yanlış yapacak kadar kredim var. Çokta uzatmak istemiyorum. Rize’den seviyeli, ciddi  dürüst ve kültürlü bir erkek arıyorum. Uygun kişiler yazsın lütfen.

Rize erkek arayan bayanlar, Ardeşen olgun erkek arayan genç kızların whatsapp numaraları, Çayeli ikinci baharını yaşamak için erkek arayan olgun bayanlarla tanışma ve sohbet, Fındıklı erkek arayan zengin bayanların whatsapp numaraları, Hemşin erkek arayan türbanlı bayanlarla whatsapp tanışma ve sohbet, İyidere olgun ve yanlız bayanlarla sohbet, Pazar evlenmek için erkek arayan bayanların telefon numaraları, Güneysu dul ve yanlız bayanlarla whatsapp sohbet, Kalkandere erkek arayan  suriyeli dul bayanların whatsapp numaraları, İkizdere seviyeli ilişki için erkek arayan olgun ve dul bayanların telefon numaraları.!

Selam,Rize’den Olgun, Asker Olan Erkek Arıyorum. 

Merhaba ismim Arzu. 27 yaşımdayım ve Rize’den yazıyorum sizlere. Esmer bir bayanım. Boyum 176 ve 57 kiloyum. Bekar bir bayanım. Sanırım artık evlenme zamanı geliyor yavaş yavaş. Çalışan bir bayanım. Bur fabrikada sipariş sorumlusu olarak çalışıyorum. Bir yandan dışardan okumaya çalışıyorum. Ben sanal ya da reel ayrımı  yapmadığım için gerçek hayatımda neysem burada da aynı şekilde davranırım. Daha önce sanal ortamlardan erkek arkadaşım oldu. Ama geçici ilişkilerdi. Fazla da uzun sürmedi  zaten. Sanal ortamda başlayıp yine sanalda yaşanan ve biten aşklardı. Ama bu sefer biraz daha farklı olsun istiyorum. Bu sefer sanalda başlamış olsada sanalda kalsın istemiyorum. Uzun süreli seviyeli ve ciddi bir aşk arıyorum. Nasıl birini aradığıma gelince asker erkeklere karşı zaafım var. Asker olursa ayrıca mutlu olurum. Asker olmazsada belki içimde kalır ama yinede dünyanın sonu değil tabi benim için.

Herşeyden önce dürüst olsun, kıymet bilsin, vefalı olsun yani kısaca insan olsun da, bunlar olduktan sonra her insan zamanla sevilir elbet. Sevmek  zaten birazda alışmakla alakalı bur durum galiba. Alıştığınız zaman seviyorsunuz bir şekilde. Artık geçici aşkların ciddiyetsizliğinden sıyrılıp, daha seviyeli daha çok gelecek vaat eden ilişki kurmak ve hayatımı bir düzene sokmak istiyorum. Her ciddi ilişki evlilikle sonuçlanmaz tabi ama yinede ağırlığı olan bir aşk yaşamak istiyorum. Mutlu olmam için öyle büyük sürprizlere falan gerek yok. İçerisinde samimiyet olan, sevgi olan ve aşk kokan en küçük şeyler dahi beni mutlu etmeye yeter. Samimiyetsiz, sahte sevgilerin hüküm sürdüğü bir aşkla kim mutlu olabilir ki. Rize merkezde yaşayan, yaşı bana göre daha olgun, dürüst ve seviyeli ilişki isteyen asker arıyorum. 

Selam,Rize’den Evlenmek İçin Dürüst Erkek Arıyorum. 

Merhaba adım Buse.21 yaşımdayım. Rize’de bir köyde yaşıyorum. Kaderin yüzüne gülmediği ve galiba hiç bir zamanda gülmeyeceği insanlardan biriyim. Konuya böyle direk bunalım girmek istemezdim ama artık yoruldum ve sıkıldım. Bu yaşta bu kadar mücadele yordu beni. Artık hayata karşı gardım düşmek üzere. Kötü bir çocukluk geçirdim. Yani o zamanları çok net hatırlamıyorum ama diğer çocuklardan farklıydım. Onların sevdiklerini ben sevmezdim. Benim hoşuma giden şeyler onları mutlu etmezdi. Çok detaya girmek istemiyorum burada ama, beni babannem büyüttü ve ilgilendi. Bana hem anne hem baba oldu. Şimdi anlıyorum ki onun da gerçekten omuzlarındaki en büyük, en ağır yük benmişim. Geriye dönüp baktığım zaman en çokta o yaşlı kadının beni büyütmek için neler çektiğine üzülüyorum sadece. Onun gibi sevgi dolu bir insan olmak, iyi insanlarla tanışmak iyi bir hayat yaşamak istiyorum. 

Bütün bunlardan sonra benim flört etmeye ne vaktim var ne de öyle bir psikoloji içerisinde değilim. Daha önce hiç erkek arkadaşım olmadı. Uzaktan uzağa hoşlandığım biri olmuştu ama o beni tanımıyordu bile. O kadar da zaten herkeste olur. Belki evlenmek için yaşım daha erken olabilir ama başka türlü bir ilişki bana zarar verir. Geçici aşklar peşinde  koşamam ben.Bana, benim gibi düşünen biri lazım. Ama artık bu dönemde düzgün bir kadınla tanışıp aile kurmak isteyen erkek bulmakta oldukça zor. Herkes yaşayacağı birkaç saatlik eğlencenin derdine düşer olmuş..Ama yinede vardır illaki benim gibi düşünen birileri burada. Birlikte güzel ve huzurlu  bir hayat kurmak isteyen Rize ve yakın çevresinden dürüst yalansız bir erkek varsa ulaşsın bana. Yaş çok önemli değil.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*