Rize Evlenmek İsteyen Bayanlar

Rize evlenmek isteyen dul bayan ilanları, Ardeşen evlenmek için zengin erkek arayan olgun bayanlar,Çayeli genç kızların evlilik ilanları ve sosyal medya hesapları, Fındıklı Suriyeli bayanların evlilik ilanları ve telefon numaraları, Hemşin 40 yaş kamu evlilik sitesi, Güneysu 60 yaş üstü evlilik isteyen emekli erkekler ve bayanlarla sohbet, Kalkandere türbanlı bayanlarla evlilik sitesi ve evlilik ilanları, İkizdere evlenmek için yaşlı ve zengin erkek arayan genç kızlar..

Her erkek ve kadın hayatında tek bir kişiye ait olmak ve o kişiyede sahip olabilmek için evlenir. Ancak kader bazen istemediğimiz hayal etmediğimiz kötü sürprizler hazırlar bizlere. Bazılarımız eşini kaybeder, bazıları ise farklı nedenlerle eşinden ayrılmayı ister ve boşanır. Nasıl ki evlenmek bireysel bir hak ise ve bu hakkı herkes kullanmak isterse,boşanmakta bir haktır ve dileyen bu hakkını kullanır ve devamında isterse yeniden evlenir. İkinci kez evlenmek isteyenler daha çok sosyal medyadan yada arkadaşlık veya evlilik sitelerinden eş adayı bulmaya çalışmaktadırlar. Bizde islamisayfalar.com olarak bu nedenle Rizeli’lere özel olarak bu evlilik sayfamızı oluşturduk.

💘Rize’deyim ve 45 Yaşımdayım. Pozitif Yaşamayı Bilen Olgun Biriyle Evlilik Düşünüyorum.💘

Merhabalar,Yeliz ben Rize merkezde yalnız yaşıyorum ve 45 yaşıyorum. Çılgınca yaşamayı severim. Emlak ofisinde çalışıyorum. İlk evliliğimi 35 yaşımda yaptım ve 2 yıl süren bir evliliğim oldu. Eski eşimle ayrı dünyaların insanıydık. Başta anlaşırız falan zannederek evlendik ama üstesinden geleceğimizi zannettiğimiz sorunları çözmek bir yana,daha çok sorunumuz oldu. En büyük sorunumuzda benim giyim tarzım ve yaşama şeklim oldu. Hareketli yaşamayı severim. Gece hayatım var. Hiçbirşey yapmasam tek başıma gider bir canlı müzik yapan kafede yalnız takılırım. Vücudumda aksesuar severim ve dövmelerim var.

Basit ve sıradan yaşamayı sevmiyorum ve o şekilde yaşamak isteyen biriyle anlaşamam. Arkadaş olarak herkesle anlaşırım ama öyle birinin eşi olamam. Aslen Samsunlu’yum. Evlendikten sonra buraya taşındık. Eski eşim kamuda çalışan bir memurdu. O yüzden buraya geldik. Ayrıldıktan sonrada memlekete geri dönmeyi düşünmedim. Kumral bir kadınım. Kirada oturuyorum. Arabam yok. Kazandığımı genelde eğlenmek için harcarım. Bunun zararını belki ileride görebilirim ama şimdilik bu şekilde yaşamak hoşuma gidiyor. Şu an evlilik için net kararlıyım ama en büyük sorunum birine güvenmek. Bu sorunu aşmam biraz zor olabilir.

Çevreme göre biraz aykırı yaşıyorum. Bu yüzden beni yadırgayanlar oluyor biliyorum ama kimin ne dediği çok umurumda değil. Hiçbir zaman başkalarına göre yaşamadım. Benim katakterime ters düşen birşey bu. İkinci ve son kez evlenmek istiyorum. İnsanlara güvenim çok sarsıldı. Bu yüzden çok aceleci davranmadan bu sefer doğru karar vermem gerekiyor. Dul birisi olabilir ama çocuklu birini düşünmüyorum. Çocuk bakmak benim yapıma pek uygun değil. Herşeyi geçtim yaşam tarzıma uymaz. Sadece Rizeli beyler kendini tanıtırsa mutlu olurum.

💘Gizem İsmim.Yaşım 30 ve 180 Boy,72 Kiloyum. Bekarım ve Rize’den Seviyeli Biriyle Evlenmek İçin Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba nasılsınız. Rizeli’yim ve burada yaşıyorum. İki kardeşimle beraber yaşıyoruz. Anne ve babam boşandıklarında annemle beraberdik. Daha sonra o da ikinci evliliğini yapınca sorunlar çıktı. Yeni kocasının çocuğu yoktu. Bizim o çocuk olmamızı sanırım kaldıramıyordu. Öyle olunca babannemde kaldık birkaç yıl. Sonra o da vefat edince hepten ortada kaldık. İki küçük kardeşim var biri erkek biri kız. Babannemin evinde kalmaya devam ettik. Ben iş buldum ve çalışmaya başladım. Bir yakınımızın ricası üzerine bir mağazada çalışmaya başladım. Kardeşlerim okusun istiyordum.

Çok şükür her ikiside okudu. Biri üniversite ikinci sınıfta diğeri yeni bitirdi ve kamuya atandı. Onlar artık kendi kanatları ile uçabilen kuşlar gibiler. Bu yüzden benimde sürekli ertelediğim evliliğin sanırım zamanı geldi. Dediğim gibi bir mağazada çalışıyorum. Büyük bir kazancım yok. Kendime yetecek kadar ancak oluyor. Üniversite okuyan kardeşime destekte oluyurum bir taraftan. Onun büyüğü yani abiside artık çalışıyor. O üzerimdeki yükü alır artık ve biraz daha rahatlarım. Uzun boylu sarışın ve duygusal biriyim. Çabuk kırılırım ve hiç kavgacı biri değilim. Gereksiz kaprislerim yoktur.

Ev işlerinde  ve mutfakta oldukça iyiyimdir. İki kardeşime yıllarca annelik yapmak zorunda kalınca birçok konuda ister istemez kendinizi geliştirmek zorunda kalıyorsunuz. Maddi olarak kendimi rahat hissedeceğim biriyle evlenirsem,evlendikten sonra çalışmak istemiyorum. Biraz dinlenmeye ihtiyacım var. Genç yaşta çalışmaya başlamak ve hiç ara vermemek beni çok yıprattı. Maddi olarak rahat okmazsam tabi çalışmaya devam ederim. Bazen gerçekten kendimi çok yorgun hissediyorum. Biraz dinlenmek eğlenmek ve kafamı dinlemeye ihtiyacım var. Sevgi ve saygıya önem veren biriyle tanışmak ve devamında evlenmek istiyorum.

💘Serhan Adım.28 Yaşımdayım. Kamuda Çalışan Genç Bir Bayanla Evlilik Amaçlı Tanışmak İstiyorum.💘

Merhaba,ismim Serhan. Aslen Çorumlu’yum ama ailem İzmir’de yaşıyor. Babam bir askerdi ve en son görev yeri Izmir’di. Emekli olunca oraya yerleştik. Sonra ben üniversite okumak için ayrıldım. Okuldan sonra Rize’ye atamam oldu. Buraya 2 yıl kadar önce geldim. Ailemin en küçüğü ben olduğum için tek bekar erkek ben kaldım. Artık bende evlenmek istiyorum. İşten eve geldiğim zaman bir aile sıcaklığı bulmak istiyorum. Sıcak bir yemek biraz güleryüz, çocuk olayına hemen girmek istemiyorum ama. Biraz evliliğin keyfini sürmek istiyorum. Şimdiden evliliğe dair bir sürü hayaller kurmaya başladım.

Ailem çok arkadaş canlısı, sevecen insanlardır. Gelinlerini kendi kızlarından ayrı tutmazlar. Doğayı seviyorum. Hafta sonları balığa giderim çoğu zaman. Bazen silahla avlamıyorum ama nadiren oluyor bu. Dağları gezmeyi, zirvelere çıkmayı seviyorum. Doğayı seven bir bayanla tanışabilirsem evliliğim çok daha keyifli geçebilir. Müzik dinlemeyi falan çok sevmiyorum. Evde tek başıma sıkıldığım için boş vakitlerimde genelde arkadaşlarla birlikte oluyurum.

Aslında kendimi bu kadar dışarıya vermemin nedeni evde yalnız olmak istememem ve hayal ettiğim kişiyi bulamamış olmam. Evde durdukça canım daha çok sıkılıyor. Çevremden bulamadığım için birde şansımı burada denemk istedim. Belki kader bu sefer bana güzel bir sürpriz yapar. Genelde şansıma güvenirim ama evlilik konusunda biraz kısmetsizlik var bende. Biriyle tanışıp bununla olabilir diye ne zaman içimden geçirsem mutlaka en olmadık şeyler gelip beni buluyor. Kamu çalışanı birini istiyorum. Eğitimli ve seviyeli birisi olması şart  benim için. Merak edenler için fotoğrafımı koyuyorum. Tanışmak isteyenler yazabilirler.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*